actio Personaldienstleistungen GmbH

Hannover

actio Personaldienstleistungen GmbH

Opinie o actio Personaldienstleistungen GmbH

Junkiecompany

Sprzedają narkotyki w biurze, firma dno!

Junkiecompany

Flöck = Junkies

Actio tragedia

Actio tragedia.

Biała lady

Witam wszystkich. Pracowałam dla Actio dwa razy w 2017 roku. 1 raz aż prawie 4 miesiące. Praca miała być na bardzo długo i z dnia na dzień zostałam zwolniona bez podania przyczyny. Na moje miejsce przyjęto inna osobę. W pracy byłam osoba która radziła sobie bardzo dobrze ale najwidoczniej nie praca się liczy. Powiedzieli ze zwalniają bo roboty brak co było ściema. Po miesiącu Actio zadzwoniło że ma pracę i jeśli chce to mam wpaść podpisać umowę. Pracy nie miałam to co zrobić. Pojechałam. Oczywiście praca była na tydzień. Żenada. W trakcie pracy w każdym miesiącu były problemy z wyplatami. Jedni dostali o 200 EUR za mało inni o 400 jeszcze inni o połowę. Niby Arvato nie wyplacilo bo system źle działał w firmie. Mi też się ostatnia wypłatą nie zgadzala o 100 ale zadzwoniłam do tej wrednej księgowej i jej powiedziałam że czekam na moją kasę a jak nie to pójdę do sąsiada który pracuje w Staatsanwaltschaft w Hannover i złożę doniesienie o ich oszustwach na wszystkich pracownikach bo to co robi Actio to jest jawne przestępstwo. Dziwię się teraz tylko tym którzy tam nadal pracują.

Byla
@Biała lady 13.10.2018 10:01

Zgadzam sie z toba czlowiek traktowany jest zile nie zapewniaja pracy siedz w domu i czekaj na telefon wyplaty czesto sie nie zgadzaja moze dammy z biura zamiast tu wpisywac pozytywne opinie wzieli by sie lepiej za swoja prace i policzyly by lepiej to Coras czesciej im sie zdaza ja nie polecam 3 razy juz tak bylam mysilalam ze moze za 3 razem sie uda przynajmiej pare miesiecy ale niestety nie

Prawda

Tragedia. Oszukiwani pracownicy na każdym kroku, błędy w wypłatach, abrechnungach. Bezczelne szefostwo i pracownicy biura. Dno. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zamknąć firmę

actio

Witamy wszystkich Pracownikow, przyszlych Pracownikow oraz bylych Pracownikow. Niestety wiekszosc negatywnych komentarzy to pomownienia, ktore sa bardzo krzywdzace. Dlatego chcialam wyjasnic kilka kwestii: Wyplaty: Za pelen przepracowany miesac na stanowisku pomocnika magazynowego wahaja sie (na pierwszej klasie podatkowej) od 1100€ nawet do 1900€ netto (w zaleznosci od wypracowanego bonusu). Wyplaty sa zawsze na czas! Odkad firma istnieje nie zdarzylo sie, aby wyplaty zostaly przelane z jakimkolwiek opoznieniem. Mieszkania: sa wyremontowane i wyposazone, wiekszosc z dostepem do internetu. Cena jasno okreslona przed rozpoczeciem pracy. Wszystkie osoby, ktore obecnie korzystaja z naszego zakwaterowanie nie maja zadnych obiekcji co do warunkow i kwoty. Oferujemy prace docelowo na stale z mozliwoscia przejecia bezposrednio przez zaklad. Tylko w roku 2018 z naszej firmy zostalo przejetych ok. 130 pracownikow, rowniez osoby nie znajace jezyka niemieckiego dostaly umowy bezposrednio u niemieckiego pracodawcy! Do kazdego pracownika podchodzimy indywidulanie, nigdy zadna z osob pracujacych w biurze nie wyrazila sie do pracownika w sposob, ktore sa cytowane tutaj w komentarzach. Prosze pamietac o tym, ze komentarze moga byc wystawianie przez jedna osobe (IP) wielokrotnie. Kazdorazowo taka osoba moze zmieniac swoj nick. Jesli zas chodzi o wystawienie oceny (gwiazdki) mozna to zrobic tylko i wylacznie jednorazowo z danego IP. Takze nasza ocena mowi sama za siebie! ???? Stosowanie tak agresywnej metody przez konkurecje jest niedopuszczalne. Mamy nadzieje, ze nie dacie sie Panstwo zwiesc tym oszczerstwom wypisywanym przez jedna i to sama osobe. W razie jakichkolwiek pytan i watpliwosci prosimy o kontakt bezposrednio z naszym biurem pod numerem telefonu: 0049 511 67 66 95 60 lub przez Facebook actio Personal.

Klamstwo chamstwo
@actio 29.09.2018 23:01

A pozytywne opinie wystawiane sa przez sama firme te zarobki to na czysto po odciagnieciu wszystkich kosztow napewno nie prosze nie zwiesc sie tym pozytywnym opinia ktore wystawiaja panie z biura pozatym co jeszcze dobrego o sobie napiszecie nie polecam chyba ze ktos chce i szuka na miesiac pracy te 130 osob rowniez sie nie zgadzam z Ta informacja klamstwo kto chce niech sie przekona znam was juz dlugo i mam kontakt z ludzimi z tej firmy wszystko klamstwo pewnie szukacie nowych pracownikow

Flock die Hund
@Klamstwo chamstwo 01.10.2018 13:08

Widocznie Justynka (szefowa) która chodzi wiecznie naćpana przez świat, wstawia fałszywe opinie pod wpływem narkotyków.

junkiecompany

Andreas = Junkie Justyna = Junkie actio to firma dla Junkies!

Też to lubię

Lubię też actio i wiele innych

Liker

MY KOCHAMY ACTIO

Czytajcie fakty

oczytajcie prawde bardzo nie 20.09.2018 15:39 Slyszalem na temat Actio rozmaite opinie, ale te gorsze przewazaly. 1.Chcac tam pracowac musisz byc zdrowy jak KON. Potrafia Cie zwolnic nawet jak masz pare dni zwolnienia. Znajomy dostarczyl zwolnienie (3 dni) , a w drugim dniu zwolnienia przedzwonili mu, ze jest zwolniony, bo sie nie wyrabia. 2.Tlumacza Ci, ze jest redukcja etatow, a na twoje miejsce przyjmuja nowa osobe. Czesto sie zdaza, ze Ty jestes dzis zwolniona(na) , a ma drugi dzien juz ktos pracuje na twoim miejscu. To znaczy, ze zanim ty dostaniesz wypowiedzenie (zwolnienie) oni juz maja kogos przyjetego na twoje miejsce. Nie wiem , moze oni maja PLACONE OD NOWO ZATRUDNIONYCH OSOB ??? 3.Zdarza sie, ze zwalniaja po przepracowaniu paru miesiecy, a po miesiacu dzwonia i proponuja ponowne zatrudnienie ale na warunkach jak bys sie do nich zatrudnial po raz pierwszy. 4.O zwolnieniu z pracy paru znajomych dowiedzialo sie w poniedzialek, gdy okazalo sie, ze nie dziala ich przepustka na bramie do zakladu pracy (Arwato -Lehrte). W czasie wyjasniania informowano ich, ze Actio juz w czwartek poinformowalo firme o "zamianie" pracownikow, zapominajac poinformowac zwalnianych. 5.OBSLUGA w biurze (Hannover) jak za czasow Komuny w Polsce. Przoduje w tym farbowana na blond duza pani w za malych ciuszkach. Bardzo czesto wtraca swoje uszczypliwe, wrecz aroganckie uwagi... Daja ci odczuc ze jestes malo wartosciowym intruzem i z wielkiej laski moga ci cos zaoferowac, za co masz im byc wdzieczny. Ale i tam mozna spotkac milych i uczynnych pracownikow. Niestety, bardzo krotko tam pracuja... 6. Actio nie lubi pracownikow po 45-tym roku zycia. Przyjmuja ich, ale bardzo szybko sie ich pozbywaja :( PODSUMOWANIE Firmy Actio NIE POLECAM. Ps. Ciekaw jestej jak dlugo ten post sie utrzyma. Kiedy go skasuja :)

No własnie
@Czytajcie fakty 03.10.2018 11:33

Każda leithfirma ma płacone za pozyskanie pracownika. Jak pójdziesz na chorobowe to koszta ponosi właśnie leithfirma, a nie docelowy klient (pracodawca), więc jak jesteś na urlopie chorobowym to nie dość że nie zarabiają to jeszcze płacą. Z tegp wynika że lepiej pozyskać im nowego pracownika bo dostaną za niego kasę (pozyskanie) to jeszcze może nie będzie chorował i tyrał na nich. Tak wygląda sytuacja

Liker

MY KOCHAMY ACTIO

...

Większość Polaków w hannowerze i nie tylko twierdzi że actio to (usunięte przez administratora) Jak ktoś się źle poczuje to zwalniaja. Robią kolosalne błędy przy wypłatach oczywiście na niekorzyść pracowników. Firma dno.

PL
@... 22.09.2018 17:16

Wiekszosc Polakow w Hannoverze to pracuje w actio i jest zadowolona

Polecam!

Huhzhh
@Dami 12.09.2018 08:50

Hahahah co polecasz

@Huhzhh 12.09.2018 16:34

a jak myslisz madra glowo...... ? Strona dotyczy pracodawcy - wiec polecam pracodawce!

Dami 2
@Dami 13.09.2018 09:18

Mysilalem ze siebie polecasz gruba dupooo,ja nie polecam wiesz czemu!

@Dami 2 13.09.2018 16:58

Poziom Twojej wypowiedzi, swiadczy o tym jaki poziom reprezentuja byli pracownicy co wypisuja tu negatywne komentarze. Jak dla mnie to dobrze, ze zwalniaja takich jak Ty bo z takimi 'kolegami' w pracy to i wpsolpracownicy maja problemy. Aroganccy i roszczeniowi do wszystkich. Wiecznie zle i malo, a robic sie nie chce wiec co chwila na chorobowe biegaja, a pozniej czlowiek na miescie spotyka ich pijacych piwko. Pozniej tacy nasmiewaja sie z Ciebie w pracy, ze chodzisz i pracujesz, a przeciez 'mozna w ch... leciec' ... to nie ma nic dziwnego w tym, ze czasami juz po pierwszym miesiacu tacy ludzie sa zwalniani. Takze powodzenia Kolego. A biedny taki - musi przynajmiej rok przepracowac, zeby social mogl ciagnac ...

Gwiazdki

Ludzie patrzcie na gwiazdki, a nie na glupie komentarze... Ocenic mozna tylko raz z jednego IP, a komentarze mozna pisac dowloli. Jakby bylo tak zle jak hejterzy tu w dzien w dzien pisza komentarze to gwiazdke by mili jedna. Jakims trafem sa 4 ! Bo Ci co sa zadowloleni to daja 5 gwiazdek i tyle.... nie komentuja. Takze ocena jest adekwatna , a nie kometarze. Pozdro!

Waldemar
@Gwiazdki 20.09.2018 18:41

Co ty z tymi Gwiazdkami masz kobieto? Nadgodziny robisz haha

Wyzyskiwacze oszusci Uwaga

Face Actio new bla blaa

Pracownicy biura się bronią, cóż nie mają wyjścia. Dziwne, jedna osoba a tyle niegatywnych komentarzy od tak długiego czasu, musi być wkurzona. Hehe żenada. UWAGA na oszustow

Nie polecam bandziry

7 lat nie 10. 7 lat wykorzystywania pracowników dlatego jeszcze sie actio trzyma oczywiście więcej szczęścia jak rozumu. Już raz straciliscie licencje a ktoś już siedział za oszustwa na Zeit firmie.... Ciekawe kiedy was wsadza za narkotyki i nadużycia. Actio bandyci i oszusci

Nie polecam

@1234blabla 06.09.2018 12:00

Ja tez nie

Poczytajcie prawde bardzo nie

Prawda

Bardzo mi przykro slyszec takie klamstwa. Ja osobiscie juz dlugo pracuje dla actio i jestem zadowolona. nie moge potwierdzic ani jednej z tych nieprawdziwych, zazdrosnych komentarzy. Slychac juz po pismie, ze jest to ktos, kto jest bardzo zazdrosny i nie ma co robic, bo ma za duzo czasu pisac takie glupoty. Tacy ludzie niestety zawsze sie znajda. Trudno trzeba ich ignorowac. kazda rozsadna osoba powinna sama sie przekonac i doswiadczyc.

WidacZapach
@Prawda 20.09.2018 08:19

Słychać po piśmie... Widać że pracujesz dla actio, prawdopodobnie w biurze ???? Oczywiście jak ktoś chce doświadczyć jak to jest być oszukiwanym przez parę buraków to polecamy actio Personal yes america, Just do it.

Darrrryyy
@WidacZapach 20.09.2018 13:12

Trzeba ludzi ostrzegac,Firma dnoo oszukuja ludzi.nie polecam jest wiele inych firm ktore nie oszukuja tak jak Actio.

actio #DoIT#DoIT#DoIT#DoIT #1

Einfach nur BullShit was hier steht. actio hat neider und hater, weil actio einfach besser ist als die anderen die hier ihren Frust ablassen. Neid muss man sich schwer erarbeiten. Wir arbeiten nicht ohne Grund seit 10 Jahern erfolgreich mit bis zu 700 Mitarbeitern auf dem Arbeitsmarkt in Hannover. Wir arbeiten eng zusammen mit allen Behörden - stehen mit diesen im dauerhaften austausch und stehen allen gestzlichen Verpflichtungen verantwortungsvoll gegenüber. Der der zu actio kommt, bleibt oder auch mal geht - der weiß was actio für ihn tut. #1 actio

Hahaha
@actio #DoIT#DoIT#DoIT#DoIT #1 19.09.2018 18:48

7 lat nie 10. 7 lat wykorzystywania pracowników dlatego jeszcze sie actio trzyma oczywiście więcej szczęścia jak rozumu. Już raz straciliscie licencje a ktoś już siedział za oszustwa na Zeit firmie.... Ciekawe kiedy was wsadza za narkotyki i nadużycia. Actio bandyci i (usunięte przez administratora)

Szokkkkkk
@Hahaha 19.09.2018 19:39

To prawda banda oszostow, Niewiedzialem ze stracili licencje,ciekawych informacji mozna sie tu dowiedziec.kto narkotyki bierze,masakra powini ich zamknac

Oszusci czytajcie opinie
@actio #DoIT#DoIT#DoIT#DoIT #1 19.09.2018 18:48

Naucz sie Polskiego haha chyba znowu narkotyki zarzyli haha widzialem ze szukaja znowu ludzi za te kase blaaa 9,50 i 250 za czynsz was (usunięte przez administratora) to ile zostanie na zycie wyzyskiwacze

Az mi glupio jak czytam te komentarze bo jestem pracownikiem actio.... pracuje dopiero 4 miesiac ... ale jest serio ok. Dopiero teraz pierwszy raz wszedlem na ta strone bo pol Hannoveru juz sie smieje z tych wszystkich komentarzy tutaj... ze nic tylko piwo otworzyc i ma sie ciekawa lekture na dobra godzine. To prawda... wlasnie skonczylem czytac... i MASAKRA... nasmialem sie to prawda... ale pracuje tu i az sie nie chce wierzyc ... dlatego pisze (normalnie nigdy sie nie udzielam sie ´w internetach`), ale ludzie SERIO... tu jest normalna praca, normalne warunki - WSZYSTKO OK. No i charakter pracy.... BAJKA! Magazyn odziezowy, luz i przyjemna atmosfera z jaka nie spotkalem sie nigdzie indziej ( a pracowalem w kilku miejscach i w Holandii i w Niemczech)... a w mine to sie wladowalem jak przyjechalem tu do Hannoveru rok temu na wakacje i zaczelem prace na oponach przez inna firme ... to byla ciezka praca.... teraz zdalem mature - przyjechalem - zaczelem prace w actio - nie zdalem matury:/ nie mialem problemu, zeby dostac od zaraz wolne pozalatwiac wszytskie sprawy i wrocic. Teraz rok przerwy jednak ... takze jestem przekonany , ze wspolpraca bedzie sie ukladala dalej tak samo dobrze :)

...
@Pracownik 19.09.2018 18:58

Poczekaj aż cię odmelduja bez powodu i dostaniesz wypowiedzenie. Jeszcze parę miesięcy a jak się źle poczujesz to wogole będziesz najgorszy.

UwagaNaActio

Fake News to taki że actio nie oszukuje pracowników. Zlodzieje jakich mało. Okradają i oszukują na każdym kroku.

Kasia prawda

Polski zapomnialas.Nie polecam tych oszustow,Unikajcie.Aroganckie i chamskie pracownicy z biura.

Poczytajcie prawda

Prawda

Nie polecam. Jedna wielka katastrofa. Ściągają ludzi z Polski których wykorzystują i oszukują bo zasoby ludzkie hannoweru już się skończyły. Pozytywne komentarze piszą pracownicy biura którzy nic nie mają wspólnego z profesjonalizmem - nie wyszkolone dno pod wodzą naćpanych szefów z problemami mentalnymi. Ot cała prawda o actio Personal. Rujnują ludzi dając im nadzieję na przynajmniej 9cio miesięczne zatrudnienie w dodatku nie potrafią zrobić poprawnie lohnabrechnungu po 7 latach prowadzenia firmy tłumacząc że system zawodzi . Innymi słowy nie wykształceni (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o actio Personaldienstleistungen GmbH - Hannover

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie actio Personaldienstleistungen GmbH