actio Personaldienstleistungen GmbH

Hannover

actio Personaldienstleistungen GmbH

Opinie o actio Personaldienstleistungen GmbH

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Anna

@Ania czy możesz rozwinąć swoja wypowiedź, tak aby poszukujący pracy w actio Personaldienstleistungen GmbH mogli mieć pełen jej obraz. Poruszasz kwestie zapłaty, czy ktoś z pracujących w firmie próbował rozmawiać w tym temacie z przełożonym/koordynatorem? Na jakim stanowisku miałaś okazję się sprawdzić? Opisz, jak wyglądał proces przyjęcia cię do pracy i co zapewnia pracodawca.

Ania die nicht zur arbeit geht

Ach Du bist das Ania - schön das es dir gut geht - wir dachten du meldest dich gar nicht mehr. Dich haben deine Kollegen bei der arbeit schon vermisst - dort hast du dich auch nicht seit Wochen gemeldet und beim Arzt auch nicht. Aber jetzt wo der Lohn da ist meldest du dich endlich - freue mich endlich von Dir zu hören. Wir hatten schon sorgen das etwas passiert ist. Also Lohn ist wie vertraglich vereinbart vor dem 15. Bankarbeitstag gekommen - das ist super - 5 Tage früher als vertraglich vereinbart - WaOOO - GEILE Firma. Ich sage doch GEILE Firma. Und jetzt wo du wieder da bist ist es noch besser.... Bis morgen

Ania

Witajcie przyszli pracownicy i Witam Panie z biura ktore tylko siedza i pisza pozytywne opinie,np Geil...Geil ist deine asch haha. Wyplaty nie na czas o papiery trzeba sie prosic miesiacami codzienie nowe osoby przyjmuja i zwalniaja.godziny sie nie zgadzaja.Nie Polecam

ADAM der MietNOMADE

Adam kannst Du mir eine kostenlose unterkunft besorgen? Was denkst Du - dass das leben umsonst ist in Deutschland. Wenn Du keine Anhnung von aktuellen Mietpreisen hast - halte lieber den Mund. Ein Zimmer in Hannover ab 350 EUR im Monat in Hamburg ab 400 EUR in Münschen ab 450 EUR in Warschau ab ca. 180 EUR pro Monat.

Artur der Geile

Artur der Geile - der keine Ahnung hat - keine Freunde und immer der verlierer ist - den keine akzeptiert. Aber seine Meinung große Worte sind, die aber nichts bringen ....

UwagaUwaga GEILE FIRMA

UwagaUwaga GEILE FIRMA Einfach UWAGA Geil

Artur

Nie polecam

Adam

Uwaga Firma oszukuje ludzi wyplaty nie na czas godziny sie nie zgadzaja i mieszkanie 250eu warunki mieszkalne katastrofa Nie polecam

AniwlaM :-)

Ich kann diese Firma nur empfehlen. Grüße Malwina AniwlaM :-)

Malwina

Nie polecam!

Kamil

Uwaga Was für verfickte Pilze ???? ????

Booooom

Booooooooom

Der Pilz Nagel

Piltz Nagel ohne Haare - vom Nagelpilz zum Schimmelpilz. Und jetzt so unbeliebt mit seinem Pilz eingelegt in Essig Glas. Auch wenn Versuch gestartet aus dem Glas zu entgleiten so ist die Schmiere wie ein Schweif das Dich im Glas behält mit Essig Schleim, wie eine schmierige Nacktschnecke im Essigglas

Das platzende Kleid

Das laute , platzende Kleid aus allen Nähten - die meint sie könnte was aber leider ist die Luft raus und das Kleid geplatz :)

Iza

Unikajcie ta firme nie jest warta polecenia! A wyplaty Bardzo male

Kasia

Masakra ta firma! Szkoda nerwow wyplaty 900 eu z tego 250 na mieszkanie! Nie polecam!

Krystian

Unikajcie te firme szerokim lukiem!! Oszusci !

Ewelina k

Uwaga na ta firme to sa oszusci,na wyplaty sie czeka traktuja zile ludzi i to polacy hamstwo co sie w tej firmie dzieje.wywalaja z pracy po 2 dniach nie polecam pojedziecie to sie przekonacie lepiej ta pseudo firme omijac

;-)

;-) ;-) ;-) Hahahahahahaha ;-)

andi

Firma beznadziejna!

Grzesiek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Karol

Rowniez nie polecam tej firmy na poczatku pieknie wszystko mowia a jest cos inego o Papiery trzeba sie prosic wyplaty zawsze z opuzinieniem nawala ludzi i puziniej zwalniaja albo na urlop wysylaja i Zapi........alac trzeba jak maszyna inaczej w domu siedzisz za te kase szkoda nerwow

Kasia

Nie polecam oszusci nie wyplacaja na czas praca akordowa lepiej w polsce siedziec nie dac sie traktowac jak smiecia przez takich jak oni nie polecam

Oszukany

Uwaga (usunięte przez administratora)

HappyDay

alles BullShit was hier geschrieben wird!

marlenka

Ludzie nie przyjmujcie się tutaj! Gorszej firmy nie widziałem, ludzi nie szanują, traktują jak roboty!

Tymon

Ktoś nie potrafił utrzymać się w dobrej firmie a teraz jest zły?

Ilona

Bla bla bla, oszust się kryje! Actio to najgorsza firma w Hannoverze!

BlaBlaBla

BlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBl BlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBl BlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBl BlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBl BlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBl BlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBl BlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBl BlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBl BlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBl BlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBl BlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBl BlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBl BlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBl BlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBl BlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBl BlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBl BlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBl BlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBl BlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBl BlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBl BlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBl BlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBl BlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBl BlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBl BlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBl BlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBl BlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBl BlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBl BlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBl BlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBl BlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBl BlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBl BlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBl BlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBl BlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBl BlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBl BlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBl BlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBl BlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBl BlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBl BlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBl BlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBl BlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBl BlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBl BlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBl BlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBl BlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBl BlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBl BlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBl BlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBl BlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBl BlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBl BlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBl BlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBl BlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBl BlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBlaBl

masakra

Jednym slowem MASAKRA! Obiecali prace, a gdy pojechalem do Niemiec, okazalo sie, ze pracy wcale nie ma!!!!

Nie polecam
@masakra 22.12.2017 13:42

Dokładnie ta sama sitaucja u mnie miała miejsce! Firma nie godna polecenia!

Zostaw opinię o actio Personaldienstleistungen GmbH - Hannover

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie actio Personaldienstleistungen GmbH