actio Personaldienstleistungen GmbH

Hannover

actio Personaldienstleistungen GmbH

Opinie o actio Personaldienstleistungen GmbH

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

anonymous

Same smiechy na tej stronie - warto czytac! Polecam

Jacek

Polecam tę firmę! Najlepsza firma w Hanowerze!

WIR
@Kasia byla pracownica 13.08.2018 17:59

ha ha ha ha ha bijcie sie najlepiej!!!!!

Filip

Nie polecam!Firma Dnoooo!

Karol

Podpowiedzcie jak dostać się do pracy w firmie?

Pracodawca
@Karol 16.07.2018 17:56

Dzien dobry! Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu! Chetnie odpowiemy na wszystkie pytania pod numerem telefonu: 0049 511 67 66 95 60 Zapraszamy rowniez osobiscie do naszego biura: Vahrenwalderstr. 156 30165 Hannover Jestesmy do Panstwa dyspozycji od poniedzialku do piatku w godzinach 09:00 – 16:00. CV moga Panstwo tez wyslac droga mailowa na adres: cv@actio-personal.de Pozdrawiamy!

lalala

Jako metodę motywacyjną firma stosuje tekst w stylu " Na Twoje miejsce już ktoś czeka przed bramą" , więc zapraszam przed bramę... Praca czyni woln....

Oszukany

nie dostalem wyplaty...

Anna

@4000 - czny zadowolony czy wypłaty miałeś na czas? Osoba z biura była do Twojej dyspozycji w razie, gdyby taka potrzeba zaistniała? @Wdzieczny rozumiem, że firma actio Personaldienstleistungen GmbH pomogła Ci wdrożyć się w warunki bytowania w obcym kraju, tak? Czy miałeś pomoc w pokonywaniu bariery językowej czy może ten problem Cię nie dotyczył?

4000 - czny zadowolony

Ja i moja rodzina, jesteśmy również zadowoleni z usług firmy actio. Zawsze mila i pomocna atmosfera w biurze, panie z biura naprawdę dają z siebie wszystko! W firmach w których pracowałem przez actio tez zawsze było dobrze, raz dłużej raz krócej ale zawsze miałem opcje i możliwości! Dziękujemy

Wdzieczny

actio jest firma ktora dba o swoich pracownikow, stara sie aby kazdy posiadal niezbedne wiadomosci nie tylko w sprawach zawodowych ale takze prywatnych w obec organizacji zycia w Niemczech. Ja pracowalem 5 lat w actio, bylem zadowololnym pracownikiem, zarobki na miesiac wychodzily na mojej pozycji, jako komisjoner z bonusem ok. 1700,00 EUR. Poznalem moja zone takze w actio, teraz zona wychowuje dziecko a ja zostalem przejety przez firme arvato, z czego sie bardzo ciesze i jestem wdzieczny. Moja kuzynka oraz tesciowa przyjezdzaja takze do Hanoweru na prace sezonowa do actio i za kazdym razem sobie chwala. Znam naprawde duzo ludzi w Hanowerze ktorzy zawdzieczaja actio swoja egzystencje! DZIEKUJE actio i tak dalej!

fakenews

nie polecam firme!

Anna

@Marcin możesz opisać swoje doświadczenia pracownicze z actio Personaldienstleistungen GmbH. Do jakiej pracy zostałeś oddelegowany oraz jakie miałeś tam warunki? Czy zauważalna była bariera językowa? Czy pracodawca stosował jakieś kary za brak stawienia się do pracy?

Marcin

Panie w biurze w porzadku.wyplaty na czas.to ze zwalniaja ludzi to nie ich wina tylko bezposrednich firm. W takim np.Arvato wola za wyzsza stawke nieroba turka niz pracowitego polaka za nizsza stawke.

Anna

@Byly pracownik Actio! czy sytuacja z wynagrodzeniem była sporadyczna czy powtarzała się w kolejnych miesiącach Twojego zatrudnienia? Próbowałeś tę kwestię poruszać z przełożonym lub Twoim koordynatorem? Może określisz na jakim stanowisku miała miejsce taka sytuacja?

Byly pracownik Actio!

Znowu Pilnie szukaja do pracy hahahaha oszusci wyplaty nie na czas praca raz tu raz gdzie indziej! Nie polecam Panie siedza w biurze a nie potrafia rozliczenia wyslac na czas o wszystko trzeba sie prosic Pare razy!nie kompetentne Pracownice,rowniez pozytywne uwagi pisza Panie z biura smieszne jestescie napewno Premie za to dostaniecie posmiewisko

Anna

Forum jest miejscem wyrażania opinii, jednak nie służy do obrażania i posługiwania się wyzwiskami. Takie wypowiedzi nie wnoszą nic do dyskusji, jedynie wprowadzają bałagan na wątku i utrudniają jego analizę użytkownikom, poszukującym informacji o actio Personaldienstleistungen GmbH. Zadbaj o to, aby twoja wypowiedź była zgodna z: https://www.gowork.pl/regulamin @Wyyebane!!! czy mógłbyś opisać swoją pracę przez actio Personaldienstleistungen GmbH? Na co, jako pracownik możesz liczyć? Jak oceniasz pracę biura i koordynatorów. Czy są pomocni w pierwszych dniach pracy? Czy firma przeprowadza testy językowe lub język jest sprawdzany na rozmowie kwalifikacyjnej? Daj znać innym użytkownikom, pomożesz im wtedy w podjęciu decyzji o współpracy z actio Personaldienstleistungen GmbH

Krystian

Unikajcie te firme szerokim lukiem!! Oszusci !

KEIN ROBOTER!!!! HAHAHA!!!
@Krystian 27.04.2018 06:28

(usunięte przez administratora) JESTES? CZY KI UJ WODE MACI? JAK TO OMINAC SZEROKIM LUKIEM JAK TO W CENTRUM!!!!!!!!!!!!!!!!

Malwina

Nie polecam!

DAWAJ! DO ROBOTY! SZYBCIEJ!
@Malwina 04.05.2018 21:54

A co polecasz????? Dyskoteke? Do nauki Dziadek gonil, to trzeba bylo z.pie.dalac!!!! A teraz to se mozesz poszczekac w necie, dawaj, spluj sie. NA KURS IDZ, DOKSZTALC SIE I ZOSTAN INZYNIEREM W CONTINENTAL!!!!!!!!!!!!!!!

Adam

Uwaga Firma oszukuje ludzi wyplaty nie na czas godziny sie nie zgadzaja i mieszkanie 250eu warunki mieszkalne katastrofa Nie polecam

Adam i Ewa
@Adam 07.05.2018 22:32

Co Ty p.er.olisz????????????????????

Ania

Witajcie przyszli pracownicy i Witam Panie z biura ktore tylko siedza i pisza pozytywne opinie,np Geil...Geil ist deine asch haha. Wyplaty nie na czas o papiery trzeba sie prosic miesiacami codzienie nowe osoby przyjmuja i zwalniaja.godziny sie nie zgadzaja.Nie Polecam

Odpowiadaj!
@Ania 15.05.2018 20:12

To idz i policz dobrze.

Ilona

Bla bla bla, oszust się kryje! Actio to najgorsza firma w Hannoverze!

Je.al Cie pies!
@Ilona 23.03.2018 14:57

Bo jeszcze Ty swojej nie zalozylas!!!!

Wyyebane!!!

Actio to spoko firma. Pier.olenie, ze nie placa, to sciema jakich malo. Placa i to nawet ponad to co musza. Je.ac hejterow. Zal Wam (usunięte przez administratora) sciska, ze mlodzi ludzie realizuja fajny pomysl? Zamien sie jedna z drugim z dziewczynami z biura, to wtedy zobaczymy. Wtedy pewnie poszlo by w plajte i 500 osob na bruk! Wszyscy do worka albo striewe nie pojda, a do sortowania smieci tez juz w Noris maja dosc Polakow. Wyjedz do Kanady jak Ci sie tu nie podoba, a nie zygasz anonimowo na tym portalu. Co? Jezyka nie znasz? A jezyka nie znasz! To podziekuj, ze ktos sie stara, zebys mial(-a) prace. Nie no, lepiej isc do sklepu i cos zapie..olic, a jak zlapia, to uj tam, warunki w niemieckiej celi fajne, no i zarobic mozna, a za chalupe nie trza placic. Lepiej niech inne nacje robia firmy i zatrudniaja Polakow i nie placa. Wtedy to jest ok, to normalne. CO TO ZA FIRMA, ZE JESZCZE NIE WY..BALA POLAKOW W POWIETRZE I NA BAHAMA!?! TRZEBA ZNISZCZYC?

Fajne :)

Jestem zepsutą skorupą tego, co kiedyś było człowiekiem... wyrażam się negatywnie na tematy, o któych nie mam pojęcia i brak mi odwagi, żeby je poznać... Piszę zdawkowo, brak mi argumentów... ale jątrzę i próbuję wzbudzić niepewność wśród ludzi, którzy szukają spokoju... Zalała mnie żółć... Umieram mając na celu dokuczanie innym... Poszukuję sposobów na szarganie opinii... nic mi w życiu nie wychodzi, więc staram się niszczyć innych... Dlaczego mi się nie udaje zniszczyć czyjejś pracy? Ostrzegam innych: "UWAŻAJCIE", ale dociera do mnie, że oni zaczynają uważać na takie bezsensowne, manipulujące czyimś postrzeganiem opinie... Ludzie wyczuwają, że wiele opinii tu zamieszczonych wynika z niskich pobudek, jest próbą manipulacji... Co się tu dzieje?

Anna

@Ania czy możesz rozwinąć swoja wypowiedź, tak aby poszukujący pracy w actio Personaldienstleistungen GmbH mogli mieć pełen jej obraz. Poruszasz kwestie zapłaty, czy ktoś z pracujących w firmie próbował rozmawiać w tym temacie z przełożonym/koordynatorem? Na jakim stanowisku miałaś okazję się sprawdzić? Opisz, jak wyglądał proces przyjęcia cię do pracy i co zapewnia pracodawca.

Ania die nicht zur arbeit geht

Ach Du bist das Ania - schön das es dir gut geht - wir dachten du meldest dich gar nicht mehr. Dich haben deine Kollegen bei der arbeit schon vermisst - dort hast du dich auch nicht seit Wochen gemeldet und beim Arzt auch nicht. Aber jetzt wo der Lohn da ist meldest du dich endlich - freue mich endlich von Dir zu hören. Wir hatten schon sorgen das etwas passiert ist. Also Lohn ist wie vertraglich vereinbart vor dem 15. Bankarbeitstag gekommen - das ist super - 5 Tage früher als vertraglich vereinbart - WaOOO - GEILE Firma. Ich sage doch GEILE Firma. Und jetzt wo du wieder da bist ist es noch besser.... Bis morgen

ADAM der MietNOMADE

Adam kannst Du mir eine kostenlose unterkunft besorgen? Was denkst Du - dass das leben umsonst ist in Deutschland. Wenn Du keine Anhnung von aktuellen Mietpreisen hast - halte lieber den Mund. Ein Zimmer in Hannover ab 350 EUR im Monat in Hamburg ab 400 EUR in Münschen ab 450 EUR in Warschau ab ca. 180 EUR pro Monat.

Artur der Geile

Artur der Geile - der keine Ahnung hat - keine Freunde und immer der verlierer ist - den keine akzeptiert. Aber seine Meinung große Worte sind, die aber nichts bringen ....

UwagaUwaga GEILE FIRMA

UwagaUwaga GEILE FIRMA Einfach UWAGA Geil

Artur

Nie polecam

AniwlaM :-)

Ich kann diese Firma nur empfehlen. Grüße Malwina AniwlaM :-)

Kamil

Uwaga Was für verfickte Pilze ???? ????

Zostaw opinię o actio Personaldienstleistungen GmbH - Hannover

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie actio Personaldienstleistungen GmbH