Opinie o AMS Aneta Moczko/Sukiennik w Radom

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy AMS Aneta Moczko/Sukiennik. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie AMS Aneta Moczko/Sukiennik na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AMS Aneta Moczko/Sukiennik w Radom

Amstaf Nowy wpis

Firma w porzadku, szanują o prcownika, praca glownie w Nimczech. Wyjazd samochodem sluzobowym. Kwatere zalatwia Pani Aneta ktora biegle rozmawia w jezyku niemieckim. Zawsze mozna liczyc na jej pomoc. Ekipy2, 4 ososbowe lub wieksze. Ludzie ok. Bez nalogow. Polecam. Raczej dobre doswiadczenia.

Doswiadczony Nowy wpis
@Amstaf

Mimo wielu pozytywnych opinii muszę powiedzieć trochę prawdy.wyjzady do Niemiec jak najbardziej czteroosobowe grupy z czego jeden pracownik doświadczony a reszta z łapanki z pod sklepu. Pierwsze pytanie do nowego pracownika to czy umie zamiatać i zwijać przedłużacze. Jak tak to się nadaj. Urlopu nie ma. Bo się nie należy. I chorobowego też nie. Ciekawe czy urzad i pip wiedzą o przekrętach Pani Anety. Bo zzol-e z Niemiec juz tak i powoli się dobierają do du....y właścicielce

Mikołaj Nowy wpis

@krokodyl wiec można po prostu zmieniać kraje ale cały czas pracować w firmie?

Den Nowy wpis

Nie wiem do końca jak tu jest, ale generalnie chyba wszystko wygląda bardzo dobra, tak sądzę, więc nie wiem na co możecie narzekać skoro jest tak jak mówicie, słaba historia w takim razie jednak kochani

krokodyl

Firma prowadzona przez małzenstwo. Fimra rzetelna. Wynagrodzenie zawsze na czas. Pani Aneta zajmuje sie agencja pracy na Niemcy ale tylko w branzy hydrauliki przemysłowej a pan Jacek prowadzi budowy w Polsce tez w tej samej branzy. Wada jest to ze nie moga zapewnic calorocznej pracy w Niemczech, ale jesli nie ma Niemiec zawsze jest praca w Polsce. Stawki przeciętne, w Polsce 15-16 zł netto/godzine w Niemczech 8,8 euro brutto /godzine, ale pracownik nie ponosi zadnych kosztów ani dojazdu ani zakwaterowania itp. Zjazdy z budow regularne co 10 dni. Za przepracownay dzien w weekend do odbioru dzien na tygodniu, przewaznie w tygodniu zjazdowym. Pracaw Polsce czesto wiąze sie z premiami, ale trzeba zasuwac zeby na ta premie zarobic. Ogolnie praca nie jest lekka, ale jesli chce sie zarobic to mozna. Polecam tę firmę.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie AMS Aneta Moczko/Sukiennik? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
diskman

Firma pośrednictwa pracy pani Anety działa z mężem który ma firmę zajmującą się instalacjami przeciwpożarowymi. Generalnie są mili i konkretni, szukają monterów "tryskaczówek". Ja miałem być tłumaczem i pomocnikiem monterów na rynek niemiecki a skończyło się w Polsce i tak by zostało gdyby nie zmiana pracy. Obiecują złote góry, zarobki nie wiadomo jakie cuda na kiju a prawda taka że umowa na kraj/zagranice jest taka że dostajesz 14zł/lub 6,75EUR i zasuwasz ponad 200godzin/mies by wyjść w Polsce w kieszeni troszkę ponad 3000zł w delegacji(sobota, niedziela też orasz) Nie płacą urlopów, diet, czy zwrot podatku z Niemiec. podpisujesz że diety pobierasz itp. żeby byli czyści. Oszczędzają na wszystkim. Odradzam firmę AMS/ Aneta, Jacek S.

Zostaw merytoryczną opinię o AMS Aneta Moczko/Sukiennik - Radom

• Jak się pracuje w AMS Aneta Moczko/Sukiennik?

Zobacz opinie na temat firmy AMS Aneta Moczko/Sukiennik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

AMS Aneta Moczko/Sukiennik