Agencja Pracy Pollux

Opinie o Agencja Pracy Pollux

człowiek

Przestrzegam wszystkich, kiedy odebrałem dokumenty w których nie zgadzał sie właściciel firmy już było nie jasne. Agencja pracy P o l l u x , która wydała mi zlecenie nic nie wiedziała o firmie, pani powiedziała, że wszystko na miejscu się okaże. W umowie podpisanej jest małym druczkiem, napisane zacytuje według mnie najistotniejsze informacje: " W przypadku niestaranneo wykonania zlecenia przez Zleceniobiorcę, Zleceniodawca (Agencja Pracy Pollux Sp. z. o.o.) ma prawo do zatrzymania części wynagrodzenia." " Zleceniobiorca ma obowiązek poinformować Zleceniodawcę (Agencja Pracy Pollux Sp. z. o.o.) o baku możliwości wykonania zlecenia na 2 dni przed podjęciem jego wykonania. Za niezachowanie tego terminu Zleceniodawca (Pollux Sp. z. o.o.) potrąci Zleceniobiorcy z wynagrodzenia karę umowną wysokości 100.00zł netto za każdy dzięń niewykonania zlecenia. " Prosze wszystkich, którzy poszukują pracy sprawdzać dokumenty, oraz omijać agencje pracy ponieważ widze, że to nie jedyna agencja, która się dobrem obywateli wysługuje są przeróżne artykuły na temat jaki sposób ludzi traktują np. B e e t s m a , J o b m a n Przestrzegam przed wyjazdem przez agencje. Jak bardzo zależy komuś jezyk na poziomie komunikatywnym, pieniądze na wynajem mieszkania, praca bezpośrednio u pracodawcy sprawdzić opinie z przeróżnych źródeł. Dziekuje i życze szczęścia w pracy.

Zostaw opinię o Agencja Pracy Pollux - Świdnica

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Pracy Pollux