ORAPI

Opinie o ORAPI

Jura

Ogłoszenia rekrutacyjne wystawia ORAPI ale pracuje się dla leszcza który nie ma nic wspólnego z ORAPI.Najniższa krajowa płaca i co 1-2 miesiące pojawiają się ogłoszenia.Tyle czasu potrzebuje nowo zatrudniony zanim zorientuje się ,że został oszukany.

Zostaw opinię o ORAPI - Świdnica

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ORAPI