Optimize Your Flow Goods Sp. z o.o.

Siedlce

Opinie o Optimize Your Flow Goods Sp. z o.o.

lejj

W tej chwili chyba ogłoszenie o którym mówisz, już wygasło, ale nie ma co się zniechęcać @californian boy, dobrze by jednak było gdybyś znał język niemiecki, bo na wielu stanowiskach jest to że tak powiem priorytet, później są szkolenia, ale i tak musi być komunikatywny

Masz informacje odnośnie pracy, zarobków lub atmosfery w firmie Optimize Your Flow Goods Sp. z o.o.? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw opinię o Optimize Your Flow Goods Sp. z o.o. - Siedlce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Optimize Your Flow Goods Sp. z o.o.