MERKURY Spółka Akcyjna

Lubuskie

Opinie o MERKURY Spółka Akcyjna

Weronika

Firma MERKURY Spółka Akcyjna ostrzega o fałszywych ogłoszeniach o rekrutacji w tej firmie. Takie przypadki trzeba zgłaszać do firmy, ponieważ są przypadkiem wyłudzenia danych osobowych, a prawidłowy adres e-mail to: rekrutacja @ merkurysa.pl Więcej informacji o tej sytuacji tutaj: http://www.merkurydystrybucja.pl/

Weronika

Jesteś zatrudniony w MERKURY Spółka Akcyjna? Jak firma prosperuje w 2017 roku? Co możesz powiedzieć więcej na temat ogólnych warunków pracy w firmie? Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy? Podziel się swoją opinią.

widze rowniez oferte pracy na stanowisko asystenta w dziale logistyki w Krośnie oferuja szkolenie wdrożeniowe stabilne warunki zatrudnienia atrakcyjne wynagrodzenie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

Zostaw opinię o MERKURY Spółka Akcyjna - Lubuskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MERKURY Spółka Akcyjna