Smart Pharma sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Smart Pharma sp. z o.o.

rt
użytkownik zarejestrowany

@ala no dobra ale wiesz jak już się w konkretnym temacie wypowiedzasz to może jednak dobrze by było coś napisać więcej jakieś konkrety szczegóły tak żeby każdy wiedział o co przecież tutaj Ci chodzi

ala

Znam Firmę nie polecam, wręcz szczerze odradzam.

google

Nic ciekawego, wystarczy spojrzeć na produkty jakie mają w ofercie. Probiotyk których jest 1000 na rynku i każdy ma to samo, żelazo niszowy rynek, coś na plastry??? Można znaleźć lepsze firmy nawet na początek.

Podoba Ci się praca w firmie Smart Pharma sp. z o.o.? A może masz kilka zastrzeżeń? Napisz nam jakie są Twoje wrażenia!

Zostaw opinię o Smart Pharma sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Smart Pharma sp. z o.o.