Grupa Deweloperska Megapolis

Kraków

Opinie o Grupa Deweloperska Megapolis

bebe

Terminy ,terminy, terminy jak to na budowie płaca średnia jak podwykonawcy idą z terminem to ok, a jak jest poślizg to,,meksyk"

jerry

Megapolis powiązania z GEO czyli jak kupca mieszkania wydymać, umowy i akty notarialne to przekręt nawt do konca nie wiedza jaki metraz ma mieszkanie, miejsca parkingowe owszem ale za 25000 i jest jakby darowizna bo przy sprzedaży mieszkania nie możesz sprzedać garażu nowy lokator ma zapłacić,,wynagrodzenie" za garaż

Izydor

Jak bardzo dobry pracodawca to nie dziwi mnie, że nie ma chętnych do pisania opinii na forum. Trochę szkoda ponieważ nowi często korzystają z tych informacji!

Karolina

Obecnie dostępna jest oferta pracy w Krakowie na stanowisku Inżyniera Budowy. W ogłoszeniu pracodawca wspomina o dużej i zróżnicowanej możliwości rozwoju zawodowego. Czy ktoś z was pracował w Megapolis? Jak wyglądają szkolenia i czy są łatwo dostępne? Dla osób chcących rozwijać się w swojej pracy są to bardzo ważne informacje. Sam fakt, że pracodawca o nich wspomina to już duży plus, ale doświadczenia innych użytkowników forum mogą być bardzo pomocne dla potencjalnych zainteresowanych ofertą pracy.

Daniel

A ktoś może wypowie się o posadzie inżyniera działu ofertowania i przetargów? Właśnie wysyłam cv, bo w Krakowie takich miejsc pracy jest naprawdę niewiele. Trzeba mieć wyższe wykształcenie i co najmniej rok doświadczenia w pracy o podobnym charakterze.

xxx

Pewnie 4000 ale kwestia tego jak długo i jakim kosztem. Długiej kariery nie przewidywałbym. Każdy ma granice odporności.

nobody

Ciekawe ile taki arch-koordynator moze wyciagnac na miesiac.

xxx

Wszystko pięknie - tylko dyrektor ds realizacji to wieśniak który mimo tytułu nie wyszedł z gumowców i waciaka. Ale kasę umie wyciągnąć nawet przez gardło.

Zostaw opinię o Grupa Deweloperska Megapolis - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Deweloperska Megapolis