Irsi

pronobel irsi magis to zenada, uciekać jak najdalej

uciekać
@win 14.06.2016, 12:37
pronobel irsi magis to zenada, uciekać jak najdalej

Popieram ten komentarz.Uciekać jak najdalej od tych wszystkich pseudofiremek.

Kurczak

Ja myslę, że to coś, to IRSI, to ma cos wspólnego z Pronoblem w Gliwicach. Odsyłam więc do ich ''profilu'' na go work - miodzio!!!

użytkownik zarejestrowany

boniek

Jakie informacje pod ogłoszeniem, co? To: Firma Irsi poszukuje dla swojego klienta,Pracownika działu PR i reklamy ,Praca w Gliwicach (Śródmieście) - nie ośmieszajcie się młotki. POŻĄDNA firma ma strone z kontaktem!!! Oszuści

janka

no właśnie! znalazłam ofertę prace od nich, a żadnych informacji nie moge znaleźć. to zastanawia.

Kasia

Ktoś coś o nich wie? Bo jakoś oprócz maila do przesyłania ofert nie można w necie znaleźć żadnych danych tej firmy ani jej lokalizacji,nie ma jej w ogóle w spisie firm! Doradzałabym ostrożność!

Zostaw opinię o Irsi - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Irsi