Fundusz Rezerw Inwestycyjnych Sp. z o.o.

Fundusz Rezerw Inwestycyjnych Sp. z o.o.

Opinie o Fundusz Rezerw Inwestycyjnych Sp. z o.o.

Wiesz jak wyglądają zarobki w Fundusz Rezerw Inwestycyjnych Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się ważne!

wick

Piszę jako klient. FRI to (usunięte przez administratora) Obecnie przeciw Spółce i jej prezesowi toczy się sprawa karna. Spółka nie wypłaciła odsetek i nie zwróciła kapitału klientom. Oszukanych jest sporo osób. Nie wiem czy Spółka jeszcze istnieje bo zatarła po sobie wszelkie ślady. W każdym razie FRI należy omijać szerokim łukiem.

matrix

Pisze opinię jako klient a nie jako pracownik. Firma nie jest godna zaufania. Coś w rodzaju Amber Gold. Naciągnęła klientów na obligacje i nie wypłaciła odsetek ani nie zwróciła kapitału. Przestrzegam innych przed ta firmą.

Czy atmosfera w firmie Fundusz Rezerw Inwestycyjnych Sp. z o.o. jest dobra? Jak wyglądają zarobki? Podziel się swoją opinią.

Zostaw opinię o Fundusz Rezerw Inwestycyjnych Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fundusz Rezerw Inwestycyjnych Sp. z o.o.