SMARTASSISTANT

Rynek 39/40, 50-102 wroclaw

Opinie o SMARTASSISTANT

Stefan

Poprawiło się i jak ktoś lubi taki rodzaj pracy to będzie zadowolony

Odp do Stefan
@Stefan 12.11.2017 12:13
Poprawiło się i jak ktoś lubi taki rodzaj pracy to będzie zadowolony

Co masz na myśli "taki rodzaj pracy"?

Weronika

Jak firma przedstawia się w obecnym roku? Czy zaszły jakieś znaczące zmiany, o których dobrze byłoby powiadomić potencjalnych pracowników? Chętnie poznamy Twoją opinię na temat ogólnych warunków pracy w firmie.

Pminik

Smart Information Systems GmbH poszukuje dobrych SEO do pracy już teraz, od ręki, moim zdaniem to bardzo mocno widać, jak ludzie szanują i doceniają to

CzarnyBolo

Nie wyobrażam sobie pracować w firmie która nie płaci za nadgodziny(dlatego min. właśnie zmieniam obecne miejsce zatrudnienia :)). O Smarcie ciężko znaleźć konkretne info w internecie. Jak na razie mogę powiedzieć że ich HR odpowiada na maile(i to dotyczące procesu rekrutacji) z dużym opóźnieniem(w innej firmie dostałem telefon tego samego dnia po rozmowie, tutaj odpowiedź na mail dot. spotkania doszła po ponad tygodniu), proces rekrutacji też przebiega nieco inaczej niż w innych firmach(video rozmowa na Skype jako pierwszy etap). Ogólnie jak na start to nie zachęca, ale może coś się jeszcze zmieni i mnie do siebie przekonają.

Zostaw opinię o SMARTASSISTANT - Rynek 39/40, 50-102 wroclaw

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SMARTASSISTANT