Tanake S.A.

Opinie o Tanake S.A.

Tatiana

Słyszałam sporo dobrego o firmie. Zastanawiam się jednak jaki jest powód, że od wielu miesięcy nikt nie pisze na forum?

Ramon

Mam nadzieję, że pojawią się jakieś konkretne informacje, że będzie dużo szybciej coś nowego wiadomo i że w jakikolwiek sposób będzie można się tutaj szybko i fajnie dostać, rozmowa kwalifikacyjna ok.

łuka

spoko firma, da sie zarobić , w tych czasach to najwazniejsze

brunetwieczorowąporą

Opinie nie sa podzielone, ci co pracują co znam to pozytywnie mówią o firmie i szefostwie, źle piszą pewnie ci co im sie nie udało przyjąć albo ich zwolniono no ale jak sie komuś nie chce robic to jego problem

TO JA

olek, trzeba umieć czytać ze zrozumiem przynajmniej jak sie chce do Tanake sie zatrudnić :P Jaki konflikt, gdzies ty to wyczytał? w gwiazdach chyba... :P Nam w firmie dobrze,atmosfera git :P i nikt nie pisał o zadnym konflikcie - śniło ci sie?

TO JA

Nie, no .... R. to Ty? A nie mówiłem że nowi sie szykują żeby nas powygryzać? a tu nie ma szans kochani! My sie wykosic nie damy, nam w firmie dobrze :P

a wy tylko czy przyjmują i jak he he he zazdrość że my pracujemy w Tanake a wy nie, co?

al

są nowe osoby, widziałam to kogoś przyjęli. Nie wiem na jakie umowy bo ja mam stałkę ale pracuje już 3 lata. dla mnie jest ok

smilek

Mnie by nawet umowa zlecenie na poczatek satysfakcjonowała w Tanake. A kogoś przyjęli z tych co tu pisaliście? Napiszcie jak wam poszło

?

Jakie umowy proponują? Zlecenie czy stała? jaki kres próbny?

irmina

@staszek,daj znac czy do ciebie dzwonili bo jestem ciekawa po jakim czasie zadzwonia czy tak jak mowili no i ciekawe czy zadzwonia tez jakby mnie nie chcieli przyjac

irmina

Ja już PO. Rozmowa wg mnie korzystna ( dla mnie) Mam nadzieję że mnie zechca. Fajna firma, rozmowa na poziomie,pytali o duzo szczegółów. Ja w cv o znajomości języków obcych pisałam ale nie wiem czy to wazne bo tego tak konkretnie nie sprawdzali na rozmowie

bronek

sluchajcie a czy pisac w cv o jezykach jak sie umie nie bardzo czy lepiej nic nie pisac, czy to dla nich wazne i zwracaja uwage na jezyki?

bronek

też złoże bo słyszałem że tam nieźle w tej firmie i że nie ma problemów z wypłatą

to sa przyjecia

To przyjmuja?na jakie stanowiska startujecie?musze tam do nich pojechac znowu z cv.piszcie jak wyglada rozmowa o prace.

staszek

Byłem na rozmowie o prace w Tanake . Spoko człowiek mnie przyjmował . Rozmowa jak rozmowa ,w fajnej atmosferze, ale dość dokładna . O wiele rzeczy pytał .Dośc profesjonalnie . Ciekawe jaki efekt . Mają dzwonić . Dobrze jakby sie udało . Słyszałem że tam sie dużo polepszyło .

NN

Nic nie wiem czy przyjmują czy nie. Co do samej firmy to nie mam nic do zarzucenia, są OK. Normalny pracodawca

nabór

To jak z tym naborem?szukają kogoś?na jakie stanowisko?jak cos wiecie to piszcie.zalezy mi

filo

Spoko, spoko. Dla mnie ważne że płacą.A ludzie mówią że tak

filo

a robia jakis nabor?mozna sie przyjac?kumpel mial staz i mowil ze spoko firma

xxox

Zacząłem dopiero i albo tak sie polepszyło albo głupoty piszecie

Arek

Dziwne, że ludzie się zgadzali na takie warunki. Gdyby byłoby tam tak źle, to raczej ludzie by odchodzili od razu, a ktoś tutaj piszę, że pracuje już 5 lat. Ja sam zastanawiam się by tam pójść i podczas rozmowy kwalifikacyjnej wszystko wydawało się ok.

K.

śmiać mi się chce jak czytam o tej premii! [usunięte przez moderatora] - fakt - dzisiaj marketing szeptany to potęga, więc nie zdziwiłabym się jakby ktoś z wydelegowanych do tego zadania pracowników to pisał - sama zresztą byłam do tego zmuszana niejednokrotnie. No cóż - nie pracuję już tam od kilku m-cy, ale do dnia dzisiejszego mam koszmary i ścisk w żołądku na wspomnienie wszystkiego co się wiązało z tą firmą. Zarobki - oficjalnie najniższa krajowa, reszta - negocjowana indywidualnie pod stołem. Moja recepta - omijać jak najbardziej się da!

Agnieszka

Pracowałam w tej firmie ponad rok i jestem bardzo wdzięczna za zdobyte tam doświadczenie. Bardzo profesjonalna firma, można się wykazać przy różnych projektach. Zaangażowanie jest po za tym doceniane przy premiach.

Mariusz

Nie za bardzo rozumiem te negatywne opinie. Pracuję w taj firmie już jakiś czas i naprawdę nie ma co narzekać. Nadgodziny się czasami zdarzają, ale gdzie ich nie ma? Po za tym dostaje się za to premię, więc i zarobkowo wychodzi się na tym dobrze.

Speedbandit

Ja wytrzymałem dużo dłużej, ale kiedyś było dużo lepiej i kasa była większa, a na Wigilię to szef ludzkim głosem przemawiał i bony towarowe dawał w prezencie. Ale odkąd do głosu doszła j[usunięte przez moderatora]to w firmie stopniowo zaczęła się robić [usunięte przez moderatora] i nic juz nie zostało z dawnej firmy. Popieram moich przedmówców: Z DALEKA I SZEROKIM ŁUKIEM !!!!

były pracownik

Wytrzymałem tam 5 lat, [usunięte przez moderatora]to tyran i cyborg, zatrudnienie na umowę o pracę, stawka minimalna, reszta pieniędzy pod stołem. Praca najlepiej po 12 godzin na dobę, wszędzie monitoring i podsłuchy, do tego zakaz wszelkich przyjaźni. Powiem tak jak poprzednik - omijajcie tę firmę z daleka!

nick

anonim - 2009-01-27 19:22:09 Dodaj opinie o Tanake - Warszawa. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy. denna firma omijajcie z daleka

Zostaw opinię o Tanake S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tanake S.A.