Bag group

Michałowice-Wieś

Opinie o Bag group

ololo

Uwaga jeśli ktoś ma nóż na gardle to niech spróbuje pracy w tej 'firmie" a jeśli nie to lepiej niech szuka czegoś innego. Naprawdę uwierzcie mi ta firma to jakaś kpina. Pani prezes i jej różowa córcia nie mają pojęcia o prowadzeniu jakiegokolwiek biznesu, po prostu robili to za nich inni myślący pracownicy. Prezesowa to zwykła wieśniaczka (nie ubliżając ludziom ze wsi) zgrywająca wielką biznes woman,ma duży problem z głową, nie umie rozmawiać z ludźmi, nie docenia zaangażowania pracowników, nie przestrzega podstawowych zasad bhp a przede wszystkim sprzedaje przeterminowany towar na którym przerabiane są daty ważności. Przez takich pracodawców wyzyskiwaczy u nas w kraju robi się bardzo nie fajnie.

Zostaw opinię o Bag group - Michałowice-Wieś

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bag group