Opinie o D.A.S. S.A. Ubezpieczenie Ochrony Prawnej w Warszawa

D.A.S. Towarzystwo Ubezpieczeń Ochrony Prawnej to najstarsza spółka z Grupy D.A.S., ubezpieczyciel wyspecjalizowany w jednym rodzaju ubezpieczeń. W Polsce obecna jest od 2000 roku, a od 2013 roku funkcjonuje w naszym kraju cała grupa D.A.S., w której skład wchodzą towarzystwo ubezpieczeń, kancelaria prawna oraz spółka, której zadaniem jest zapewnienie obsługi serwisowej klientów dwóch pozostałych firm z Grupy. Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie D.A.S. S.A. Ubezpieczenie Ochrony Prawnej, oraz Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w D.A.S. S.A. Ubezpieczenie Ochrony Prawnej o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o D.A.S. S.A. Ubezpieczenie Ochrony Prawnej w Warszawa

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu D.A.S. S.A. Ubezpieczenie Ochrony Prawnej?

Ilona Nowy wpis

Ooo widzę po waszych opiniach że kiedyś nie było szkoleń ale w końcu pracodawca o to zadbał. Fajnie! Ciekawi mnie czy nadal można liczyć na szkolenia i rozwój w tej firmie? Firma nadal ma fundusze na takie rzeczy?

Alutka Nowy wpis

Hmm, to dziwne- niedawno rozpoczęłam współpracę z D.A.S. i od razu miałam przeprowadzony szereg wartościowych szkoleń zapoznających ze specyfiką branży, produktu, a także z moim stanowiskiem- co było bardzo przydatne, ponieważ wcześniej nie byłam związana z branżą ubezpieczeniową. Co do podwyżek- ostatnio koleżanka z pokoju ją otrzymała, więc chyba jest jak wszędzie- trzeba umieć walczyć o swój interes, a także być dobrym w tym za co się odpowiada na danym stanowisku ;)

elwira Nowy wpis

dziwne, jak na ubezpieczenia, że nie oferują żadnych szkoleń.. Trochę to mija się z celem firmy.

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji do D.A.S. S.A. Ubezpieczenie Ochrony Prawnej. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Technik Obiektu
Wisag Polska Sp. z o.o.
(61 opinii)
logo firmy Projektant w Zespole Instalacji HVAC
Biuro projektów SANMED sp. z o. o.
(5 opinii)
logo firmy SPECJALISTA DS. KADR I ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH
EZRA UKSW Sp. z o.o.
(53 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
zzw

Niestety nie mam dobrych wspomnień z pracy w tej firmie.Nie ma profesjonalnych szkoleń dla pracowników,małe wynagrodzenie, o podwyżce mozna tylko pomarzyć a o awansie .....tylko ci co są bliżej elity eh ...w dodatku nie wszystkie osoby tam pracujące są prawdomówni i przychylni.Są tacy co nic nie robią ,siedzą pół dnia w necie,jedzą prawie drugie pół,plotkują i roznoszą fałszywe informacje do innych a zgarniają nie małe pieniądze (chyba za same stanowisko)..aż nie można czasem patrzeć jak na beszczela jedna z drugą się obijają i nic nie robią .WSTYD!!!!Nie polecam...szkoda czasu

Czy firma D.A.S. S.A. Ubezpieczenie Ochrony Prawnej zasługuje na miano dobrego pracodawce? Jak oceniacie warunki pracy? Piszcie w komentarzach na forum?

Zostaw merytoryczną opinię o D.A.S. S.A. Ubezpieczenie Ochrony Prawnej - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

D.A.S. S.A. Ubezpieczenie Ochrony Prawnej