Lewiatan
counter
3 8 9 5 1
Bogna Nowy wpis

@Ola Takie uwagi jeśli nawet słuszne to lepiej kierować do firmy, a nie na forum pracownicze.

Ola Nowy wpis

Uprzejmie proszę o zdecydowaną reakcję w kwestii rzekomego obowiązku chodzenia po sklepie z koszykiem. Spotkałem się z tym problemem w sklepie Lewiatan u zbiegu ul. Prostej i Tarnowskiej. W dobie zagrożenia epidemią, zmuszanie wielu klientów do korzystania z tego samego koszyka jest wręcz niebezpieczne i będzie sprzyjać rozprzestrzenianiu się koronowirusa . Koszyki w sklepach są brudne, a na ich powierzchni stwierdzono obecność bakterii kałowych, poza tym takie praktyki są elementem sprzyjającym rozprzestrzenianiu się pandemii. Idąc po jeden chleb, czy dwie cebule koszyk w ciasnym sklepie wręcz utrudnia przemieszczanie się. Kierownictwo wręcz nie zdaje sobie z tego sprawy. Poza tym pracownicy sklepu powinni chodzić w maskach, albo kasy powinny być odgrodzone szybą od klientów, bo to właśnie oni są prawdziwym zagrożeniem dla klientów ponieważ stykają się z bliska z dużą liczbą osób.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 236 dni.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Lewiatan. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

pozytywna Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Odradzam pracę w Lewiatanie na ul. Klonowej. Omijaj !!!

TakNie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Jeremi

Jaki jest powód, że przestaliście korzystać z tego forum?

Franek

Jeśli ktoś ma odpowiedzialność za kasę to jest oczywiste, że musi pokryć stratę!!

TakNie2
Byly pracownik

Praca w Lewiatanie jest beznadziejna, malo kasy duzo pracy. Jak ktos jest na minus na kasie i nie ureguluje tego z wlasnej kieszeni do konca miesiaca to wstrzymuja wyplaty (a co jezeli ktos nie ma kasy?) . Po przepracowanych kilku miesiacach daja caly czas umowe zlecenie obiecujac ze od nastepnego miesiaca bedzie umowa o prace. Ogolnie wielki minus i nie polacem

Tak3Nie
ni

KU PRZESTRODZE innym nie Polecam pracować w tej sieci ponieważ bardzo duży MObing o wszytko się czepiają trzeba zostawać po godzinach w pracy o papierosach to trzeba zapomnieć nawet na przerwie a jak trafisz na Panią E.D to masz przejabane.NIE POLECAM !!!

Tak3Nie

mała

super pracodawca.dbają o pracownika pensja na czas podstawa+premia+ew.dodatek funkcyjny godziny nadliczbowe płacone w 100% urlopy wydane co do dnia na święta bony

Tak23Nie2

Zostaw opinię o Lewiatan - Kielce

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Lewiatan