Lewiatan

Opinie o Lewiatan

Filtruj opinie po kryteriach:

Jeremi
 Opinia

Jaki jest powód, że przestaliście korzystać z tego forum?

TakNie
Franek
 Opinia

Jeśli ktoś ma odpowiedzialność za kasę to jest oczywiste, że musi pokryć stratę!!

TakNie2
Byly pracownik
 Opinia

Praca w Lewiatanie jest beznadziejna, malo kasy duzo pracy. Jak ktos jest na minus na kasie i nie ureguluje tego z wlasnej kieszeni do konca miesiaca to wstrzymuja wyplaty (a co jezeli ktos nie ma kasy?) . Po przepracowanych kilku miesiacach daja caly czas umowe zlecenie obiecujac ze od nastepnego miesiaca bedzie umowa o prace. Ogolnie wielki minus i nie polacem

Tak3Nie
ni
 Opinia

KU PRZESTRODZE innym nie Polecam pracować w tej sieci ponieważ bardzo duży MObing o wszytko się czepiają trzeba zostawać po godzinach w pracy o papierosach to trzeba zapomnieć nawet na przerwie a jak trafisz na Panią E.D to masz przejabane.NIE POLECAM !!!

Tak2Nie
mała
 Opinia

super pracodawca.dbają o pracownika pensja na czas podstawa+premia+ew.dodatek funkcyjny godziny nadliczbowe płacone w 100% urlopy wydane co do dnia na święta bony

Tak22Nie

Zostaw opinię o Lewiatan - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lewiatan