ATAVEX s.c M.Król k.Podsiadło

Bolmin

ATAVEX s.c M.Król k.Podsiadło

Opinie o ATAVEX s.c M.Król k.Podsiadło

zbrojarz

pracowalem w firmie atawex to jest firma kompletnie nie zetelna obiecuja gruszki na wierzbie a puzniej sie ( usunięte przez administratora )a tych dwoch niby tak zwanych prezesow to sie na niczym nie zna gdyby nie prowadzacy to juz dawno byla by plajta uwazajcie na ta firme i trzymajcie sie od niej z daleka

Jak wygląda praca w firmie ATAVEX s.c M.Król k.Podsiadło ? Znacie najnowsze informacje w branży oraz co się zmieniło w firmie? Czekamy na Wasze komentarze!

Zostaw opinię o ATAVEX s.c M.Król k.Podsiadło - Bolmin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ATAVEX s.c M.Król k.Podsiadło