opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Bmb

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.1/5

Na podstawie 68 ocen
Opinie(147)
Dodaj opinię

Opinie(147)

Dodaj opinię
Logo
  • O nas
  • .
  • Co nas wyróżnia
  • .
  • Nagrody i wyróżnienia
  • .
  • Sputtering
  • .
  • Galeria
  • .
  • Kontakt

O nas

Co nas wyróżnia

Nagrody i wyróżnienia

Sputtering

Galeria

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Lublin
  • Chełm
  • Zamość
  • Sandomierz
  • Stalowa Wola
  • Biała Podlaska
  • Puławy
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Lublin
  • Wrotków
  • Jakubowice Murowane
  • Wólka
  • Elizówka
  • Świdniczek
  • Marysin
  • Długie
  • Abramowice Prywatne
  • Szerokie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Lublin
  4. /
  5. Opinie o Bmb Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Bmb Lublin

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Bmb Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Pytanie

    24.02.2021 11:41

    Inne

    Jaki dress code obowiązuje w Bmb Sp. z o.o.?
    ReviewUserIcon
    dino

    23.03.2021 05:17

    Pracownik

    Żaden ????
    ReviewUserIcon
    Op1

    04.04.2017 16:38

    Inne

    BMB to firma "kogucik" ostatnio zwolnił chłopaka który był bity przez pracowników po alkoholu, ale co zrobić jak niektóre osoby mają się za lepsze po mimo zerowych kwalifikacji. Na czas afery z udziałem inspekcji pracy nadgodziny zawieszone do odwołania. Jest tam kilka osób co potrafią pracować sumiennie i dokładnie ale głównie dominują "alkocholicy" gdzie w czasie dłuższego dnia "12H" nie obejdzie się bez wódki czy kosmicznej ilości piwa. Zależy pod jakim kierownikiem przyjdzie komu pracować, niektórzy samozwańczy kierownicy patrz koledzy właściciela mają się za władzę. Ogólnie rzecz biorąc da się kupić dobry produkt ale oczywiście kosztem ludzi a zyskiem kolosalnym dla właściciela. Płaca śmieszna + mobbing i wyzysk.
    ReviewUserIcon
    Konkretny pracownik

    06.06.2020 05:21

    Inne

    Pamietajcie prezesowi wszystko wolno bo to jego. Daja zly przyklad ale jak sma to mowi niepasuje to na twoje miejsce jest 10 pod brama
    ReviewUserIcon
    Konkretny pracownik

    05.02.2021 09:37

    Pracownik

    Nie nie wolno prezesowi wszystko ponieważ mimo zd to właściciel to jest to prezes i tez pracuje i tak samo go obowiązuje etyka pracownika jak zwykłych pracowników. Pic to sobie moze w domu
    ReviewUserIcon
    Konkretny pracownik

    05.02.2021 09:34

    Pracownik

    Niestety nie polecam tej firmy. Prezes jest gołosłowny traktuje ludzi jak wielkie (usunięte przez administratora) ma ich za nic. Płaci grosze dodatkowo płaci ludziom nadgodziny na czarno. Ostatnio pracowaliśmy na 1/2 etatu a kazal pracowac normalnie po 8 g albo zwolnic sie . Zwykły (usunięte przez administratora) państwo i skarbówkę tylko kazdy boi sie to zgłosić.....wódka to jest jego priorytet tylko szkoda ze zawsze jak jest inspekcja to sie zapowiada i nic na niego nie maja..... ogolnie mobbing plus wyzysk i wszystko tanim kosztem aby grubasisko sie nachapało
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.01.2021 14:48

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    abdulazab

    03.01.2021 14:55

    Pracownik

    Tak jest. Chałupe kupił to ma na co wydawać a my robimy za grosze(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ZABUDOWY89

    03.01.2021 14:53

    Pracownik

    PREZES BERCIK CHODZI CIĄGLE PIJANY W KLAPKACH PO PLACU I MA ZA NIC PRACOWNIKÓW. KIEROWNIKA DZIEDZICA TRAKTUJE JAK (usunięte przez administratora) WIELKIE MOBING W PRACY I (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Konkretny pracownik

    06.06.2020 05:28

    Inne

    Niejest kolorowo bo pozabieral pol etatu,kokosow nam nieplaci ale i tak duzo ludzin tu pracuje bo wcale tu niejest az tak zle. Wszyscy niepotrafimy sie cenic i znalesc lepszej pracy. Ale wszedzie dobrze gdzie nas niema.
    ReviewUserIcon
    Wujek,

    03.01.2021 14:51

    Pracownik

    a Ty to co przyjaciel Marka ??
    ReviewUserIcon
    Stary spawacz

    18.12.2020 10:31

    Pracownik

    Dawajcie chłopaki do Auto-Nadwozia w Wojcieszynie. Robota pewna kasa stała i z tego co czytam poniżej na pewno lepsza. Ogólne warunki tez spoko, premie i 2 tygodnie urlopu w wakacje, praktycznie żadnych nadgodzin i 30min przerwy. Przydadzą nam się kumaci kumple z branży. 10k od Lublina
    ReviewUserIcon
    Konkretny pracownik

    22.09.2020 05:59

    Pracownik

    Powiem tak ktoś chce może tu przyjść, kokosow sie nienazarabia ale lepszy rydz niż nic :) pokażesz ze się starasz i ze cos umiesz będą cie doić aż ci się praca znudzi,będziesz chciał podwyżkę to ci powiedzą ze dobrze masz nienarzekaj są ludzie co mają gorzej ajak to ci nieodpowiada to się zwolnij. Brak szacunku do pracowników szczególnie tych co trochę tu pracują. Najlepiej by było jak byś wszystko potrafił, robił za 3 i pracowal za prawie najnizsza. Chcesz się denerwować to możesz przyjsc a jeśli szukasz spokonej pracy bez nerwów to sobie daruj.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    06.08.2020 12:32

    Inne

    Czy pracodawca Bmb Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?
    ReviewUserIcon
    Konkretny pracownik

    10.08.2020 16:51

    Pracownik

    Muszisz pojsc do szkoly podniesc kompetencje :) tu zostaniesz nauczony ( przeszkolony) przez innych pracownikow i musi ci to wystarczyc kwitow na to niedostaniesz
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    07.10.2019 10:59

    Inne

    Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Bmb Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?
    ReviewUserIcon
    daF

    15.05.2020 19:53

    Inne

    nie . pracownicy pracuja a prezes spija jacka danielsa w gabineciku i sie z nas smieje
    ReviewUserIcon
    Konkretny pracownik

    06.06.2020 05:22

    Inne

    Stac go za nasze
    ReviewUserIcon
    dfhffd

    30.04.2020 19:13

    Inne

    ciekawe czy ta firma przeżyje kryzys z koronowirusem będą mieli zamówienia? bo narazie słabo
    ReviewUserIcon
    Konkretny pracownik

    06.06.2020 05:17

    Inne

    Narazie tyle dobrze ze jest jako taka praca i placa na czas. Moze kiedys powroci do normalnosci placowej
    ReviewUserIcon
    Konkretny pracownik

    06.06.2020 05:19

    Inne

    Niebroniac firmy zawsze mozesz dac przyklad jako 1-szy i pojsc do sadu, duzo ludzi pojdzie za toba bo kazdy czeka az ktos inny zrobi 1-szy krok
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    27.04.2020 12:28

    Inne

    Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?
    ReviewUserIcon
    Konkretny pracownik

    08.05.2020 20:14

    Inne

    Przed wirusem bylo bodajże miesiac zlecenia pozniej umowa o prace, co do płacy podobno na początku 2600 brutto ale w miarę szybko podnosili jesli sie starasz. Reszte o pracy poczutaj komentarzach starszych
    ReviewUserIcon
    nick name

    24.03.2018 16:22

    Inne

    Nadgodziny po 12h to jakaś przesada soboty miały być dla chętnych co się okazuje że trzeba robić jak lubisz być ukraińcem to powodzenia
    ReviewUserIcon
    Konkretny pracownik

    16.02.2020 17:09

    Inne

    Niema nadgodzin po 12h bo wychodzilo by ze pracujesz 20godz dziennie. Praca 8 12 8 12 8 wiec nadgodziny 2 razy wtygodniu po 4godz wiec 8 nadgodzin w tygodniu. Chyba ze bardzo chcesz to mozesz pracowac po 20godz dziennie ale napeno nikt do tego cie niezmusza. Soboty sa wolne tez nikt cie pracy w sobote niezmusza
    ReviewUserIcon
    Konkretny pracownik

    07.04.2020 08:20

    Inne

    15zl za godz przy dluzszym stazu pracy. Ale ztego co wiem mozesz przelozyc nadgodziny na urlop
    ReviewUserIcon
    Fiat ducato

    27.06.2018 07:23

    Inne

    Nie polecam pracy wtej pseudo firmie. Towarzystwo narabane od rana, dzień zaczyna się od butelki wódki później przepychanki wyzwiska ogólnie rzecz biorąc jedna wielka melina a efektów pracy brak.
    ReviewUserIcon
    Konkretny pracownik

    16.02.2020 17:06

    Inne

    Ublizasz wszystkim pracownikom aniepowinienes, sa tacy co popijaja ale to mniejszosc i nie na kazdym dziale

    Kontakt - Bmb Sp. z o.o.

    Frezerów 11a 20-209 Lublin

    NIP:9462541723

    REGON:60310484

    KRS:0000294923

    http://bmb.net.pl/
    Branża główna: Transport drogowy
    ReviewUserIcon
    Edward

    16.07.2018 16:35

    Inne

    Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat możliwości rozwoju w firmie? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia? @Fiat ducato, sytuacje o których mówisz nie powinny mieć miejsca w żadnej pracy. Czy zgłaszałeś swoje uwagi do szefostwa jeśli czułeś się nieusatysfakcjonowany atmosferą panująca w pracy?
    ReviewUserIcon
    Konkretny pracownik

    16.02.2020 17:03

    Inne

    Mozesz nauczyc sie montowac webasto,poduszki, agregat chlodniczy, winde, sypalke i ciagle robisz inne auto i to tez ma znaczenie. Szkolen po za firma niema, anapewno nie dla zwyklych pracownikow.
    ReviewUserIcon
    Denis

    24.06.2019 11:18

    Inne

    Mam na swoim Renault Master zabudowę BMB, tak się stało że podnoszenie dachu nie działa po 8 miesiącach eksploatacji. Zadzwoniłem do BMB zapisać się na naprawę 18.06.2019, i dostałem informacje że mogę podjechać w piątek (21.06), w piątek zadzwoniłem żeby jeszcze raz potwierdzić ale Pan po tej stronie powiedział że większość osób z firmy ma dziś urlop i firma jest zamknięta. W końcu w poniedziałek auto wjechało do serwisu, ale niestety nie było osób do naprawy podnoszenia dachu, i po rozmowie telefonicznej stało wiadomo że będzie to możliwie dopiero w czwartek (27.06). Więc kto ma auto w leasingu, policzcie ile stracicie na kłamaniu i nie kompetencyjności tej firmy! NIE POLECAM!
    ReviewUserIcon
    Konkretny pracownik

    15.02.2020 20:52

    Inne

    Kwestia tego kto sklada dana zabudowe sa ekipy co niemaja pojecia i odwalaja chale i nie dociera do nich ze zle robia ale sa takie ze zrobia wszystko bez tak jak trzeba i sa niedoceniani.
    ReviewUserIcon
    Konkretny pracownik

    16.02.2020 16:57

    Inne

    Brudno jest, niby sprzataczka sprzata ale (usunięte przez administratora) jak byl tak jest, na hali pozadki wtedy gdy zbliza sie indpekcja, audyt,itp. Ciezko zrobic jeden dzien gospodarczy bo przeciez terminy zlecen sa najwazniejsze. Wiele razy jak bralismy sie za pozadki to afera zaraz byla ze zamiast konczyc auto ktore ma wyjechac to mys przatamy bo niem ajam sie przejsc kolo pily do aluminium bo nastwiane zbednego zlomu.
    ReviewUserIcon
    Norbert

    20.06.2019 17:54

    Inne

    Tak dawno nikt nie zamieścił opinii na forum czy dlatego, że dobrze wam się pracuje?
    ReviewUserIcon
    Konkretny pracownik

    15.02.2020 20:54

    Inne

    Czutaj ze zrozumieniem co pisalem a wszystkiego sie dowiesz i bedziesz mial na kazdy temat wiedze.
    ReviewUserIcon
    Konkretny pracownik

    16.02.2020 16:50

    Inne

    Tu przyznam ci racje ztym wlazeniem w (usunięte przez administratora) jak to mowia trzeba umiec sie ustawic :)
    ReviewUserIcon
    manolo

    17.10.2018 16:05

    Inne

    chce zamowic izoterme na iveco -kto poleci ta firme
    ReviewUserIcon
    Konkretny pracownik

    15.02.2020 20:55

    Inne

    Bron Boze na Iveco
    ReviewUserIcon
    Konkretny pracownik

    28.11.2018 06:43

    Inne

    Placa co jakis czas sie zmienia na lepsze dla pracownika ale nie zmnienia to faktu ze wciaz zarabiamy zamalo za prace ktora wykonujemy. Nadgodziny z gory sa usalone kiedy i ile 8-12-8-12-8, platne na umowie zlecenie, ktos niemoze zostac to nic sie niedzieje, ewentualnie mniejsza premia go czeka ktora i tak jest mala. "ghfkgfk" rozumiem ze podjeles prace na kataforezie? niewiem z kim ustalales warunki pracy ale i tam soboty nie sa przymusowe, zloz podanie o przeniesienie na zabudowy i bedzie git tam soboty sa dla CHETNYCH. Podsumowujac tragedii niema ale zarobki sa zbyt niskie za wykonywana prace
    ReviewUserIcon
    Konkretny pracownik

    15.02.2020 20:32

    Inne

    Akurat w innej:) a baran to cie zrobil
    ReviewUserIcon
    Konkretny pracownik

    15.02.2020 20:37

    Inne

    Z mojego punktun widzenia niema tragedii ale rada dla chcacych tu pracowac, niepokazuj za duzo ze sie naczyms zansz i to zrobisz bo bedziesz robil wszystko azarabial tyle samo. Placa na czas i wekend wolny.
    ReviewUserIcon
    Monter na poziomie zero

    16.01.2020 19:27

    Inne

    W firmie nie ma podziałów na stanowiska pracy jak jesteś elektryk masz monter jak spawacz to monter bez sensu nie masz wykazu ze pracowałeś w swoim wyuczonym zawodzie (usunięte przez administratora) na hali zapylenie głośno od pił tnących aluminium nie wspomnę o zapachach kleju i żywicy warunki są okropne na produkcji zarobki tego nie odzwierciadlają. . Kierownik z LLa najmądrzejszy na świecie a jak chcesz się poradzić to umywa ręce i dba tylko o swoje (usunięte przez administratora) .. Osobiście nie polecam bo tracisz zdrowie a nie zarabiasz chyba ze Lubisz cobie wypić to Ci robota spasuje. ..
    ReviewUserIcon
    Konkretny pracownik

    15.02.2020 20:29

    Inne

    Kolego o ktorym kierowniku z lla piszesz bo jest ich dwoch jeden z zabudow adrugi z lla od autobusow wiec pisz tak zeby inni wiedzieli okogo chodzi. A domyslam sie ze chodzi o tego z zabudow :) zapach zywicy jest, zapach kleju niespotkalem sie chyba ze kleja material na furgonach to budaprenem czuc. Wodka jest dla ludzi nikt tego niezgaszal zadnej inspekcji niebylo wiec niema oczym mowic.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Bmb?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Konkretny pracownik

    19.11.2018 20:21

    Inne

    Nikt nikogo niezmusza do pracy, o warunkach jestes informowany na rozmowie przed podjeciem pracy na danej hali. Jesli cos nieodpowiada mozesz szukac dalej. Z gory ustalony grafik 8-12-8-12-8 soboty nieobowiazkowe osobno platne(ustalone wczesniej). Praca i placa omawiana jest na 1-szej rozmowie z delikfentem zainteresowanym praca, najczesciej na miejscu bo odrazu w 95% przypadkow jest oprowadzany po firmie. Alkohol jest dla ludzi. Bezpodstawanie w leb niedostaniesz nawet na ulicy. Ajesli jestes swiadkiem picia czy bicia to zawsze mozesz to zglosic. Pobic zadnych niebylo i niema.
    ReviewUserIcon
    Konkretny pracownim

    15.02.2020 20:16

    Inne

    Skoro wiesz o baobao to zglos to na policje. Jakos jak byla inspekcja wtej sprawie nikt nic nie mowi.
    ReviewUserIcon
    Konkretny pracownik

    15.02.2020 20:20

    Inne

    Piszesz ze nie raz byly pobicia to oprocz tego baobao jakie inne masz na mysli.
    ReviewUserIcon
    Gaba

    16.01.2020 23:00

    Inne

    Czy ktoś może był na rozmowie w firmie i napisze czego można się spodziewać ?
    ReviewUserIcon
    Konkretny pracownim

    15.02.2020 20:10

    Inne

    Zabudowy i spawalnia praca 8 12 8 12 8 Kataforeza 2 zmiany Lakiernia 3 zmiany Placa ok 2000zl na reke + nadgodziny i po ok 3mies mozliwa premia jesli beda z ciebie zadowoleni. Ogolnie placa nie adekwatma do pracy.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    17.01.2020 12:01

    Inne

    Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Bmb Sp. z o.o.?
    ReviewUserIcon
    Konkretny pracownim

    15.02.2020 20:01

    Inne

    Co masz na mysli pisząc jakie narzedzia? Jako monter dostaniesz wszystko co potrzebne do montazu zabudow szafke narzedziowa z kluczami plaskimi nasadkami srubokretami wiertarkami itp. Na spawali spawarke. Na proszku raczej nic. Na katagorezie tez nic. Na plandekach sprzet do zgrzewania i zakowania plandeki.
    ReviewUserIcon
    ghfkgfk

    25.11.2018 17:47

    Inne

    nie informują przed podjęciem pracy źe się pracuje w soboty a okazuje się ze soboty sa przymusowe przynajmniej 2 razy w miesiacu
    ReviewUserIcon
    opinia

    04.10.2016 19:34

    Inne

    a rama zabudowy ruda się jeszcze nie zrobiła? bo gdzie zobaczę samochód z Bmb to rama ruda
    ReviewUserIcon
    przewoz75

    05.09.2016 07:24

    Inne

    A ja miałem rozdartą plandekę, zadzwoniłem i od reki mi skleili i nawet kasy nie wzięli. Jest bardzo zadowolony z obsługi i zabudowa solidna a nie jak inne. POLECAM ;-)
    ReviewUserIcon
    Raf

    29.08.2016 10:48

    Inne

    Kupiłem nowe Ducato w zabudowie z BMB. Plandeka 10ep. Podnoszony dach. Dach sie popsuł po 8 miesiacach. Zaczął sie otwierac w czasie jazdy. Zabiłem bolce młotkiem, bo nie było innego wyjscia. Po powrocie z trasy pojechałem do nich. I tu żenada roku. Łaska, olewka nieprzyjemni ludzie, tragedia i obsługa massakra. Pan M Sugier - dyrektor sprzedazy mi powiedział, cytuje - "ze sie nie napierdala młotkiem" i że sie nie da inaczej itd. Pretensje ze sie ich produkt popsuł. A co miałem zrobić w Niemczech na autostradzie jak mi sie podnosil ten dach sam i nie mogłem zablokowac. Badziew robia i maja pretensje. Nie Polecam BMB.
    ReviewUserIcon
    pomocny

    16.03.2016 20:49

    Inne

    Praca jak praca, jeśli ktoś naprawdę potrzebuje jakiegoś miejsca zatrudnienia i nie ma wyjścia to niech idzie ale tylko na zabudowy, bo na lakierni czy spawalni nie polecam - zdrowie ma się jedno! na spawalni i zabudowach system pracy wygląda tak: 8x12x8x12x8 godzin pracy w tygodniu, nadgodziny (przymusowe)na czarno i za śmieszną stawkę jak za nadgodzinę w dodatku nigdzie nie opodatkowana itp. gdy nie wyrabiają się z ilością zleceń na czas (jest mała ilość osób na określony czas zlecenia) dochodzi praca w sobotę na czarno. Słaba organizacja pracy jak na taką wielkość firmy i bałagan totalny. Prezes nie dotrzymuje słowa. Wielu pracowników chce stamtąd odejść ale po prostu chyba się boją nowego miejsca pracy.
    ReviewUserIcon
    marian

    17.02.2015 10:57

    Inne

    Firma ta co prawda daje pracę kilku ludziom , ale na starość pozdychamy z głodu. Odprowadza za nas głodowe składki ZUSOWSKIE. Jak chcemy się postawić to nas straszy że zwolni , a w Lublinie pracy brak. Zmienia nazwy i dzieli tą jedną firmę na kilka właścicieli to żona to teściowa aby oszukać na podatkach urząd skarbowy. My pracownicy już parę razy prosiliśmy o normalne zatrudnienie , ale im więcej żre tym jest bardziej głodny. Kiedyś nawet szło się z nim dogadać , ale teraz to się zrobiło takie grube panisko. Ile on już narobił strat dla Państwa na podatkach to się nie mówi. Za co my kupimy leki i chlep na starość to nie chce mi się myśleć!
    ReviewUserIcon
    oszukiwany

    21.02.2017 13:25

    Inne

    pracuje już 12 miesięcy na umowę o dzieło, za tyle miesięcy wpłacono mi na Zus tylko 130 zł. oczywiście moja godzina to nie 13 zł tylko dużo dużo mniej. Co mam robić? właściciel powiedział ,że nie zmieni mi umowy, mogę nie pracować znajdzie na moje miejsce mnóstwo pracowników.

    Zostaw merytoryczną opinię o Bmb Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.