Bmb Sp. z o.o.

Opinie o Bmb Sp. z o.o.

abdulazab

Tak jest. Chałupe kupił to ma na co wydawać a my robimy za grosze(usunięte przez administratora)

ZABUDOWY89

PREZES BERCIK CHODZI CIĄGLE PIJANY W KLAPKACH PO PLACU I MA ZA NIC PRACOWNIKÓW. KIEROWNIKA DZIEDZICA TRAKTUJE JAK (usunięte przez administratora) WIELKIE MOBING W PRACY I (usunięte przez administratora)

Konkretny pracownik

Niejest kolorowo bo pozabieral pol etatu,kokosow nam nieplaci ale i tak duzo ludzin tu pracuje bo wcale tu niejest az tak zle. Wszyscy niepotrafimy sie cenic i znalesc lepszej pracy. Ale wszedzie dobrze gdzie nas niema.

Wujek,
@Konkretny pracownik

a Ty to co przyjaciel Marka ??

Stary spawacz

Dawajcie chłopaki do Auto-Nadwozia w Wojcieszynie. Robota pewna kasa stała i z tego co czytam poniżej na pewno lepsza. Ogólne warunki tez spoko, premie i 2 tygodnie urlopu w wakacje, praktycznie żadnych nadgodzin i 30min przerwy. Przydadzą nam się kumaci kumple z branży. 10k od Lublina

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Konstruktor - Technolog w firmie Bmb Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Konkretny pracownik

Powiem tak ktoś chce może tu przyjść, kokosow sie nienazarabia ale lepszy rydz niż nic :) pokażesz ze się starasz i ze cos umiesz będą cie doić aż ci się praca znudzi,będziesz chciał podwyżkę to ci powiedzą ze dobrze masz nienarzekaj są ludzie co mają gorzej ajak to ci nieodpowiada to się zwolnij. Brak szacunku do pracowników szczególnie tych co trochę tu pracują. Najlepiej by było jak byś wszystko potrafił, robił za 3 i pracowal za prawie najnizsza. Chcesz się denerwować to możesz przyjsc a jeśli szukasz spokonej pracy bez nerwów to sobie daruj.

Czy pracodawca Bmb Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Konkretny pracownik

Muszisz pojsc do szkoly podniesc kompetencje :) tu zostaniesz nauczony ( przeszkolony) przez innych pracownikow i musi ci to wystarczyc kwitow na to niedostaniesz

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Bmb Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Konkretny pracownik

Wigilia poza wekendem dniema pracujacym chyba ze poniedzialek to dzien do odpracowania w sobote

daF

nie . pracownicy pracuja a prezes spija jacka danielsa w gabineciku i sie z nas smieje

@daF

Stac go za nasze

dfhffd

ciekawe czy ta firma przeżyje kryzys z koronowirusem będą mieli zamówienia? bo narazie słabo

@dfhffd

Słabo ale dajemy rade w kupie siła :) . Przyjdą czasy ze będzie znowu dobrze, a może nawet lepiej.

kjknb
@Konkretny pracownik

przepraszam cie bardzo ale kiedy było dobrze??? (usunięte przez administratora)Może prezes cie opłaca żebys pozytywne komentarze pisał?

inspektor
@Konkretny pracownik

Komu będzie dobrze??? Pracownikom z produkcji??? Wiesz co się dzieje w firmie i pewnie nie na krótko tak zostanie. Z tego co mi wiadomo to podobnie było kilka lat temu, aneksy do umów z najniższą krajową miały być 3 miesiące, zrobiło się 3 lata. Więc..., kto będzie miał dobrze..........wiadomo. Kolego, odbiegasz trochę od rzeczywistości.

Tyran
@dfhffd

Pprzeżyje ponieważ wziął nas na pół etatu pracujemy normalnie po 8 g A resztę kasy (usunięte przez administratora) mamy i albo to albo wypowiedzenia i won. (usunięte przez administratora)

vti
@Tyran

Zatrudnianie na pół etatu, a praca na cały etat 8 godzin, wypłata pod stołem na czarno i zastraszanie ludzi zgłosić do inspekcji. Takie oszukiwanie ZUS i urzędu skarbowego, a przede wszystkim pracownikow powinno znaleźć swój finał w sądzie.

@kjknb

No moze troszke mnie ponieslo tym ze bylo dobrze :) chcialbym zeby prezes mnie opłacal za pozytywne komentarze ale tak niestety nie jest.

@inspektor

Masz racje, nikomu nie bedzie dobrze. A ztego co slyszalem to produkcja ma najgorzej,najbarfziej niepewne miejsce. A z tymi aneksami juz tak bylo, my na tym niezyskamy.

@Tyran

Narazie tyle dobrze ze jest jako taka praca i placa na czas. Moze kiedys powroci do normalnosci placowej

@vti

Niebroniac firmy zawsze mozesz dac przyklad jako 1-szy i pojsc do sadu, duzo ludzi pojdzie za toba bo kazdy czeka az ktos inny zrobi 1-szy krok

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Konkretny pracownik

Przed wirusem bylo bodajże miesiac zlecenia pozniej umowa o prace, co do płacy podobno na początku 2600 brutto ale w miarę szybko podnosili jesli sie starasz. Reszte o pracy poczutaj komentarzach starszych

nick name

Nadgodziny po 12h to jakaś przesada soboty miały być dla chętnych co się okazuje że trzeba robić jak lubisz być ukraińcem to powodzenia

@nick name

Niema nadgodzin po 12h bo wychodzilo by ze pracujesz 20godz dziennie. Praca 8 12 8 12 8 wiec nadgodziny 2 razy wtygodniu po 4godz wiec 8 nadgodzin w tygodniu. Chyba ze bardzo chcesz to mozesz pracowac po 20godz dziennie ale napeno nikt do tego cie niezmusza. Soboty sa wolne tez nikt cie pracy w sobote niezmusza

Franciszek
@Konkretny pracownik

Nadgodziny są ekstra płatne, czy raczej można wnioskować o wolne w dogodnym terminie? Możliwość dodatkowego zarobku jest raczej na plus. Co o tym myślisz?

@Franciszek

15zl za godz przy dluzszym stazu pracy. Ale ztego co wiem mozesz przelozyc nadgodziny na urlop

Fiat ducato

Nie polecam pracy wtej pseudo firmie. Towarzystwo narabane od rana, dzień zaczyna się od butelki wódki później przepychanki wyzwiska ogólnie rzecz biorąc jedna wielka melina a efektów pracy brak.

@Fiat ducato

Ublizasz wszystkim pracownikom aniepowinienes, sa tacy co popijaja ale to mniejszosc i nie na kazdym dziale

Edward

Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat możliwości rozwoju w firmie? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia? @Fiat ducato, sytuacje o których mówisz nie powinny mieć miejsca w żadnej pracy. Czy zgłaszałeś swoje uwagi do szefostwa jeśli czułeś się nieusatysfakcjonowany atmosferą panująca w pracy?

@Edward

Mozesz nauczyc sie montowac webasto,poduszki, agregat chlodniczy, winde, sypalke i ciagle robisz inne auto i to tez ma znaczenie. Szkolen po za firma niema, anapewno nie dla zwyklych pracownikow.

Denis

Mam na swoim Renault Master zabudowę BMB, tak się stało że podnoszenie dachu nie działa po 8 miesiącach eksploatacji. Zadzwoniłem do BMB zapisać się na naprawę 18.06.2019, i dostałem informacje że mogę podjechać w piątek (21.06), w piątek zadzwoniłem żeby jeszcze raz potwierdzić ale Pan po tej stronie powiedział że większość osób z firmy ma dziś urlop i firma jest zamknięta. W końcu w poniedziałek auto wjechało do serwisu, ale niestety nie było osób do naprawy podnoszenia dachu, i po rozmowie telefonicznej stało wiadomo że będzie to możliwie dopiero w czwartek (27.06). Więc kto ma auto w leasingu, policzcie ile stracicie na kłamaniu i nie kompetencyjności tej firmy! NIE POLECAM!

Kamil
@Denis

Rozumiem, że nie jesteś zadowolony z produktu firmy i Twoja opinia jest negatywna. Chętnie poznałbym też stanowisko pracowników. Co sądzicie o wyprodukowanych częściach i jak się Wam pracuje? Zachęcam Was do większej aktywności na forum.

@Kamil

Praca tragedia... Brudno (usunięte przez administratora) Prezes wogole o nas nie dba. Zero warunków nawet prysznice stare pleśń. Sobie grubas postawił biurowiec a pracowników ma w (usunięte przez administratora) Podniósł ostatnio z 70 zł pensji netto i zadowolony dziękuj mu. Nie polecam totalnie tej zapijaczonej firmy. Kierownictwo bez doświadczenia wyzysk smród jeżeli chodzi o lakiernie

@Denis

Cos sciemniasz kolego ale niech ci bedzie. Chyba ze masz auto po gwarancji to moze i tak bylo. Z kim rozmawiales przez telefon. Skoro auto ma gwarancje to mogles uderzyc do salonu bylo by szybciej. Od renowek jest Piotrek i stara sie odrazu ogarniac takie reklemacje. Chyba ze sam rozwaliles i prubowales wmowic ze sie samo zepsulo. A w czerwcu urlopow niema.

@Kamil

Kwestia tego kto sklada dana zabudowe sa ekipy co niemaja pojecia i odwalaja chale i nie dociera do nich ze zle robia ale sa takie ze zrobia wszystko bez tak jak trzeba i sa niedoceniani.

@Olo1991

Brudno jest, niby sprzataczka sprzata ale (usunięte przez administratora) jak byl tak jest, na hali pozadki wtedy gdy zbliza sie indpekcja, audyt,itp. Ciezko zrobic jeden dzien gospodarczy bo przeciez terminy zlecen sa najwazniejsze. Wiele razy jak bralismy sie za pozadki to afera zaraz byla ze zamiast konczyc auto ktore ma wyjechac to mys przatamy bo niem ajam sie przejsc kolo pily do aluminium bo nastwiane zbednego zlomu.

Norbert

Tak dawno nikt nie zamieścił opinii na forum czy dlatego, że dobrze wam się pracuje?

Jacus@
@Norbert

Bardzo dobrze jak się w (usunięte przez administratora) wchodzi prezesowi.

@Norbert

Czutaj ze zrozumieniem co pisalem a wszystkiego sie dowiesz i bedziesz mial na kazdy temat wiedze.

@Jacus@

Tu przyznam ci racje ztym wlazeniem w (usunięte przez administratora) jak to mowia trzeba umiec sie ustawic :)

manolo

chce zamowic izoterme na iveco -kto poleci ta firme

@manolo

W kwestii usług warto skontaktować się bezpośrednio z przedstawicielem firmy. Tam na pewno znajdziesz więcej informacji na temat Twojego zamówienia. Na forum dyskutujemy na temat warunków pracy, zatrudnienia, czy też atmosfery w tym miejscu pracy.

@manolo

Bron Boze na Iveco

Konkretny pracownik

Placa co jakis czas sie zmienia na lepsze dla pracownika ale nie zmnienia to faktu ze wciaz zarabiamy zamalo za prace ktora wykonujemy. Nadgodziny z gory sa usalone kiedy i ile 8-12-8-12-8, platne na umowie zlecenie, ktos niemoze zostac to nic sie niedzieje, ewentualnie mniejsza premia go czeka ktora i tak jest mala. "ghfkgfk" rozumiem ze podjeles prace na kataforezie? niewiem z kim ustalales warunki pracy ale i tam soboty nie sa przymusowe, zloz podanie o przeniesienie na zabudowy i bedzie git tam soboty sa dla CHETNYCH. Podsumowujac tragedii niema ale zarobki sa zbyt niskie za wykonywana prace

@Konkretny pracownik

Czy uważasz, że istnieje szansa, aby warunki finansowe uległy zmianie? W wielu firmach bardzo często po okresie noworocznym pracownicy mogą otrzymać podwyżkę. Sądzisz, że to możliwe i w BMB?

@Agnieszka

Podwyzki placy byly calkiem niedawno wiec po nowym roku raczej juz niebedzie. Mimo ze podwyzki sa i tak placa jest stanowczo niska w porownaiu do wykonywanej pracy. My starsi pracownicy jestesmy niedoceniani, nasza motywacja do pracy jest premia 100-200zl. Firma zarabia miliony wg. Forbes, a niedocenia ludzi ktorym wszystko zawdziecza.

@Konkretny pracownik

Jakie na zabudowach jest git? To chyba baranie w innej firmie pracujesz. Wszędzie jest wyzysk i się krocie zarabia

Justyna
@Olo1991

@Olo1991 może zamiast ubliżać innym forumowiczom uspokoisz się i napiszesz, jak praca w Bmb wygląda z Twojego punktu widzenia?

@Olo1991

Akurat w innej:) a baran to cie zrobil

@Justyna

Z mojego punktun widzenia niema tragedii ale rada dla chcacych tu pracowac, niepokazuj za duzo ze sie naczyms zansz i to zrobisz bo bedziesz robil wszystko azarabial tyle samo. Placa na czas i wekend wolny.

Monter na poziomie zero

W firmie nie ma podziałów na stanowiska pracy jak jesteś elektryk masz monter jak spawacz to monter bez sensu nie masz wykazu ze pracowałeś w swoim wyuczonym zawodzie (usunięte przez administratora) na hali zapylenie głośno od pił tnących aluminium nie wspomnę o zapachach kleju i żywicy warunki są okropne na produkcji zarobki tego nie odzwierciadlają. . Kierownik z LLa najmądrzejszy na świecie a jak chcesz się poradzić to umywa ręce i dba tylko o swoje (usunięte przez administratora) .. Osobiście nie polecam bo tracisz zdrowie a nie zarabiasz chyba ze Lubisz cobie wypić to Ci robota spasuje. ..

@Monter na poziomie zero

Kolego o ktorym kierowniku z lla piszesz bo jest ich dwoch jeden z zabudow adrugi z lla od autobusow wiec pisz tak zeby inni wiedzieli okogo chodzi. A domyslam sie ze chodzi o tego z zabudow :) zapach zywicy jest, zapach kleju niespotkalem sie chyba ze kleja material na furgonach to budaprenem czuc. Wodka jest dla ludzi nikt tego niezgaszal zadnej inspekcji niebylo wiec niema oczym mowic.

Konkretny pracownik

Nikt nikogo niezmusza do pracy, o warunkach jestes informowany na rozmowie przed podjeciem pracy na danej hali. Jesli cos nieodpowiada mozesz szukac dalej. Z gory ustalony grafik 8-12-8-12-8 soboty nieobowiazkowe osobno platne(ustalone wczesniej). Praca i placa omawiana jest na 1-szej rozmowie z delikfentem zainteresowanym praca, najczesciej na miejscu bo odrazu w 95% przypadkow jest oprowadzany po firmie. Alkohol jest dla ludzi. Bezpodstawanie w leb niedostaniesz nawet na ulicy. Ajesli jestes swiadkiem picia czy bicia to zawsze mozesz to zglosic. Pobic zadnych niebylo i niema.

@Konkretny pracownik

Cóż, trudno mieć zastrzeżenia do warunków pracy, których byliśmy świadomi przed jej oficjalnym podjęciem. Czy warunki płacy mogą z czasem ulec zmianie? Mam tu na myśli szczególnie podwyżki, czy też premię? Jak rozumiem, nadgodziny w firmie są zarówno ustalone z wyprzedzeniem jak i dodatkowo płatne?

@Konkretny pracownik

Były pobicia nie raz a baobao nie pamiętasz? Wódka jest na porządku dziennym

@Olo1991

Skoro wiesz o baobao to zglos to na policje. Jakos jak byla inspekcja wtej sprawie nikt nic nie mowi.

@Olo1991

Piszesz ze nie raz byly pobicia to oprocz tego baobao jakie inne masz na mysli.

Gaba

Czy ktoś może był na rozmowie w firmie i napisze czego można się spodziewać ?

@Gaba

Zabudowy i spawalnia praca 8 12 8 12 8 Kataforeza 2 zmiany Lakiernia 3 zmiany Placa ok 2000zl na reke + nadgodziny i po ok 3mies mozliwa premia jesli beda z ciebie zadowoleni. Ogolnie placa nie adekwatma do pracy.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Bmb Sp. z o.o.?

Konkretny pracownim

Co masz na mysli pisząc jakie narzedzia? Jako monter dostaniesz wszystko co potrzebne do montazu zabudow szafke narzedziowa z kluczami plaskimi nasadkami srubokretami wiertarkami itp. Na spawali spawarke. Na proszku raczej nic. Na katagorezie tez nic. Na plandekach sprzet do zgrzewania i zakowania plandeki.

Zostaw merytoryczną opinię o Bmb Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Bmb Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bmb Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bmb Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 11 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bmb Sp. z o.o.