Nowoczesne Produkty Aluminiowe "Skawina" Sp. Z o. o.

Skawina

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Nowoczesne Produkty Aluminiowe "Skawina" Sp. Z o. o.
0 0 6 1

Opinie o Nowoczesne Produkty Aluminiowe "Skawina" Sp. Z o. o.

Natalia

Firma Nowoczesne Produkty Aluminiowe "Skawina" poszukuje obecnie osób do pracy. Na ich stronie internetowej znalazłam informację, że aktualnie trwa rekrutacja na następujące stanowiska: Inżynier Jakości Dostawców Elektryk Młodszy Inżynier Procesu Kontroler Jakości/Specjalista ds. Jakości Szczegóły ogłoszeń oraz wymagania znajdziecie pod linkiem: http://www.npa.pl/kariera.html Nie wypowiedział się tu jeszcze żaden z pracowników tego przedsiębiorstwa. Bardzo proszę o informację na temat warunków zatrudnienia oferowanych przez tego pracodawcę. Warto złożyć cv?

admin

Macie nowe informacje na temat zatrudnienia w firmie Nowoczesne Produkty Aluminiowe "Skawina" Sp. Z o. o. ? Dobrze jest pracować u nich, czy pracownicy nie są w pełni usatysfakcjonowani? Dodaj opinie, Twoje zdanie się liczy!

Zostaw opinię o Nowoczesne Produkty Aluminiowe "Skawina" Sp. Z o. o. - Skawina

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nowoczesne Produkty Aluminiowe "Skawina" Sp. Z o. o.