Opinie o Reiski Auto Sp. Z o.o. (Multi-Salon REISKI) w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Reiski Auto Sp. Z o.o. (Multi-Salon REISKI). Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Reiski Auto Sp. Z o.o. (Multi-Salon REISKI) o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Reiski Auto Sp. Z o.o. (Multi-Salon REISKI) w Bydgoszcz

Samuel

To naprawdę dobry, autoryzowany warsztat samochodowy. Wykonują wszelkiego typu naprawy, posiadają też świetnych fachowców. Polecam to miejsce.

K Wiktor

Też jestem zadowolony z obsługi, dlatego też polecam wszystkim wybór tego warsztatu samochodowego.

Patryk

Szkoda tylko, że pracownicy nic nie piszą. Firma ma dobra opinie, zadowolonych klientów a co pracownicy myślą?

Arnold

Byłem w tym warsztacie i uważam, że są to naprawdę dobrzy specjaliści. Jeśli więc szukacie profesjonalnego i sprawdzonego warsztatu, to myślę, że to miejsce jest naprawdę godne polecenia.

Aplikowałeś na stanowisko Doradca Klienta w marce Alfa Romeo oferowane przez firmę Reiski Auto Sp. Z o.o. (Multi-Salon REISKI)? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Wiktor J

Bardzo dobry i solidny warsztat i jestem zadowolony z świadczonych przez nich usług. Szybko i sprawnie, a do tego w dobrej cenie. Uważam, że podchodzą uczciwie i naprawiają to co faktycznie potrzebne.

Irek

Ja również mogę wam polecić to miejsce. Wykonują naprawdę dobre i profesjonalne naprawy.

Karol

Patrząc na warsztat uważam, że jest naprawdę solidny. Ja serwisuję tam swój samochód i zawsze spotykam się z profesjonalną obsługą, a także szybką naprawą samochodu.

Sebastian

Jeśli chodzi o naprawę Mitsubishi, to nie znam lepszego warsztatu. Ja tutaj swój samochód serwisuję od nowości, którego również u nich zakupiłem. Jestem naprawdę zadowolony z obsługi, jak i serwisu mojego samochodu.

Oktawian

Uważam, że warsztat naprawę świetny. Można liczyć na profesjonalną obsługę, a zarazem szybkie naprawy. Zajrzyjcie, jeśli też potrzebujecie dobrego i sprawdzonego mechanika.

Komil

Uważam, że warsztat godny polecenia. Wykonują naprawy szybko i sprawnie. Jak najbardziej polecam wam to miejsce.

Irek

Pełen profesjonalizm oraz dobre podejście do klienta. Jak dla mnie jest to naprawdę dobry i profesjonalny warsztat samochodowy.

Kamilek

Też uważam, że jest to naprawdę godny polecenia warsztat, więc jeśli szukacie dobrych specjalistów, to warto sprawdzić oferowane przez nich usługi. Szybko, solidnie, no i w dobrej cenie. Polecam.

Damian D

Jak najbardziej mogę polecić wam to miejsce. Jest to profesjonalny serwis samochodów, wykonujący robotę szybko i solidnie, a dodatkowo w dobrej cenie.

Janek

Ja jestem bardzo zadowolony z obsługi w tym warsztacie, więc wszystkim, którzy szukają solidnego warsztatu go polecam. Dobra jakość usług oraz ceny. Naprawy wykonywane są także terminowo.

Stefan

Obsługa klienta jest tutaj na bardzo wysokim poziomie, odbywają się liczne szkolenia i kursy sprzedaży, wiec personel jest bardzo dobrze przygotowany. Atmosfera jest przyjazna, uważam, że miejsce godne polecenia.

Mick

Także uważam, że jest to naprawdę dobry i profesjonalny warsztat, a ich usługi są godne polecenia. Sprawdźcie sami, a być może również i was oferta zainteresuje.

Mariusz

Dobre i profesjonalne usługi w dobrej cenie. Jeśli chodzi o serwisowanie samochodu, to moim zdaniem jest to naprawdę godne polecenia miejsce.

Julek

Ja również uważam że świetny i solidny warsztat samochodowy, dlatego też chcąc poradzić sobie z problemem w samochodzie warto do nich sobie zajrzeć. Myślę , że i wam ten serwis samochodowy się spodoba.

Wojtek

Ja też uważam, że praca na bardzo dobrym poziomie, więc zarówno jeśli chodzi o atmosferę pracy jak i wynagrodzenie, to jest ono godne polecenia.

Igor

Warunki pracy naprawdę godne, wynagrodzenie również. Szkolenia, premie, etc. - niczego nie brakuje. Jakość obsługi klientów również bardzo wysoka.

Zostaw merytoryczną opinię o Reiski Auto Sp. Z o.o. (Multi-Salon REISKI) - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Reiski Auto Sp. Z o.o. (Multi-Salon REISKI)?

Zobacz opinie na temat firmy Reiski Auto Sp. Z o.o. (Multi-Salon REISKI) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Reiski Auto Sp. Z o.o. (Multi-Salon REISKI)?

Reiski Auto Sp. Z o.o. (Multi-Salon REISKI)
2.9/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Fordońska 353
    85-766 Bydgoszcz

Reiski Auto Sp. Z o.o. (Multi-Salon REISKI)