Viatec Sp. z o.o.

Lubuskie

Opinie o Viatec Sp. z o.o.

Jasiek

Co słychać firmie? Tak dawno nikt nie pisał, pracujecie czy też macie wolne?

Alicja

W takim razie @bajlado może istnieje inny sposób zatrudnienia? W aktualnych ofertach oferują szkolenia, pracę zmianową i regularne zjazdy do domu, co jest bardzo ważną rzeczą dla wyjeżdżających za granicę. Jeśli możesz daj proszę znać, tak żeby inni wiedzieli na czym stoją.

bajlado

racaj firma placi 30 zl na wlasnej dzialalnosc nie zapoinajmy o tym ze te 30 zl to jest brutto wiec wychodzi jakies 6 euro na godzine ;p chyba wiecej nie trzeba dodawac ....

Szkot

Firma zatrudnia monterów jako podwykonawców czy na umowę o prace ?! I jak wyglada sprawa ze zwierzakami mówię tu o kursach np na vestas i GWO jak to wyglada ktoś coś wie

Alicja

@Monter, a czy firma organizuje szkolenia dla swoich pracowników?

Monter

Praca w tej firmie jak w każdej - ma plusy i minusy. Na początek 30zł/h i obietnica podwyżek z czasem. Jak trafisz w sezon to zarobisz na życie ale kokosów nie będzie. W miesiącu +- 240h jeśli jest robota ale jak pojedziesz na urlop albo nie mają zleceń (okres zimowy który potrafi i pół roku trwać) to słabo się robi. Ale, jak popracujesz parę lat i te podwyżki wreszcie wybłagasz to jako tako jest, te 50zł co wyżej piszą to teraz nie wiem ile by trzeba czekać.

Alicja

Ja mogę się wypowiedzieć na temat nowych ofert pracy :) Obecnie poszukują - Asystent w dziale zakupów z j. niemieckim, zainteresowani?

zainteresowany

ktoś może wypowiedzieć się o trybie pracy w firmie?

zainteresowany

ktoś może wypowiedzieć się o trybie pracy w firmie?

Man

Mi się wydaje, że nie ma czegoś takiego jak błędy, na spokojnie

przyszły pracownik

Ciężko z urlopach to dobrze świadczy, że jest dużo pracy. Stawka adekwatna do doświadczenia. Pomoc z każdej strony. Polecam jestem na szkoleniu a później na projekty!

wiata
@przyszły pracownik 16.05.2016 19:59

skoro lubisz siedzieć w pracy po 3 miesiące i nie interesuje ciebie rodzina to gratki. i uważaj bo skubią na wypłatach, a i księgowego lepiej weź swojego...

byly pracownik

robisz po 220 godzin w miesiacu a nawet lepiej o urlopie zapomnij, jest ciezko, stawka to okolo 50zł/h zalezy od kwalfikacji. w razie problemu brak pomocy ze strony firmy

leser
@byly pracownik 15.05.2016 00:43

220 godzin w tej branży to norma, jak się nie chce pracować to 168 godz będzie dużo. Z urlopami też bez problemu można się dogadać, trzeba tylko chcieć. Stawka do dogadania się jak wszędzie. A że praca ciężka no to niestety, takie uroki tej pracy. Zawsze można posiedzieć za biurkiem, a nie pchać się na wiatraki. To tyle ode mnie. Uważam że jest ok.

sajmon

2000 euro miesięcznie to niedużo jak na ten zawód

sajmon

Witam. Czy móglbym prosić o jakąkolwiek opinie dotyczącą tej firmy? Może od kogoś kto w niej pracuje. Jak atmosfera w pracy? Czy płacą na czas?

Med

Po pierwsze chłopie to błędy! Po drugie to słaby z ciebie monter skoro zaliczyles " niby" tyle firm i masz takie porównanie. Teraz zdaje się siedzisz jako bezrobotny? Bo o tej godzine zwykły monter zarabia kasę :) Nie pozdrawiam.

armand

Jakieś opinie o tej firmie?

swetmario

No widzę, że nikt się nie kwapi napisać coś o tej firmie, tylko przepychanki na forum dotyczącym West ES.

Zostaw opinię o Viatec Sp. z o.o. - Lubuskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Viatec Sp. z o.o.