Opinie o BPH - British Publishing House Ltd w Warszawa

Britishpedia LTD, wydawca m.in. Encyklopedii Osobistości Rzeczypospolitej Polskiej - standardowego dzieła literatury biograficznej, które ukazuje się corocznie od 2013 r., zawiera krótkie biografie znaczących osobistości z Czech, Słowacji,Polski, Niemiec, Austrii, Litwy oraz Węgier. Britishpedia Encyklopedia Osobistości Rzeczypospolitej Polskiej publikuje autentyczne dane osobistości oraz informacje wyjątkowe– użyteczną pomoc do zawierania kontaktów z ważnymi ludźmi. Wpisu do Britishpedii nie można zakupić. W leksykonie zawarte są tylko te osoby, których działalność jest wyraźnie zauważalna i dzięki temu są znanymi osobistościami. Ten dokument współczesnej historii o trwałej wartości jest podany w luksusowej, reprezentacyjnej formie: bordowa skórzana oprawa, szyte łączenie brzegów, tłoczona nazwa lub dedykacja, trójstronnie złocone brzegi. Wydawnictwo Britishpedia zaprasza do współpracy!

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BPH - British Publishing House Ltd w Warszawa

Nikita UA

Także interesują mnie opinie na temat roboty w oxford encyklopedii. Czekam na jakieś sprawdzone informacje.

f

@jaga ale o jakim stanowisku tutaj piszesz ?dzieki

marta

Moze ktoś wyrazić opinie o stanowisku asystentka redaktora? Co tam w praktyce robi się na co dzien? Jestem w sumie zainteresowana ale jestem na ostatnim roku studiów i nie wiem czy w ogóle jest szansa, ze bez większego doświadczenia mnie zatrudnia...?

super mario

To może ja też zostawię tu swoją opinię. Zaznaczę może na wstępie, że nie pracowałem w firmie wydającej oxford encyklopedię bezpośrednio, ale w firmie, która wydaje podobne publikacje, i z tego co widzę oferuje także podobne warunki zatrudnienia. No więc w przypadku pracy przedstawiciela handlowego w tego typu firmach, wszystko tak naprawdę rozbija się i prowizje jakie można uzyskać przy sprzedaży. Bo wbrew pozorom, przy odpowiednim podejściu oczywiście, można sprzedawać tych encyklopedii całkiem sporo, tylko trzeba chcieć. A wiadomo, że nic lepiej nie motywuje jak kasa. Jeśli więc podstawa jest solidna, prowizje wysokie, a godziny pracy nienormowane, to warto się zastanowić czy by w to nie wejść.

@super mario

No wreszcie ktoś zostawił sensowną opinię na temat oxford encyklopedii... dzięki Mario!

Redaktor

Gdy na wstępie okazało się, że mam własny samochód i jestem gotowy jeździć nim do 70 km, byli bardzo mili. Dostałem robotę, gdy powiedziałem, że pracowałem kiedyś jako obwoźny sprzedawca odkurzaczy z USA.

Czy mam samochód, czy mogę codziennie jeździć w promieniu 70 km, czy mam doświadczenie z akwizycją, infolinią; czy sprzedałem kiedyś coś nieznajomemu.

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
List

Z tego co wiem to firma dość poważnie podchodzi do zatrudnienia i przeszkolenia przedstawicieli handlowych, umieją dobrze zainwestować w człowieka i to się zwraca, a pensja jest całkiem adekwatna do włożonego czasu

@List

Kolejna opinia na temat pracy w oxford encyklopedii jakby z sufitu... Piszesz "z tego co wiem..." Czyli skąd właściwie? Pracujesz tam, ktoś z rodziny, czy może jakiś twój znajomy tam pracuje? Co to znaczy, że "umieją dobre zainwestować w człowieka"? Chodzi o jakieś szkolenia, czy co? No i jeszcze "pensja adekwatna do włożonego czasu"... Czyli jaka mniej więcej? Skąd tu się biorą takie opinie? Zero konkretów, a ja właśnie po to śledzę ten wątek, żeby się dowiedzieć konkretnych informacji na temat warunków w tej całej oxford encyklopedii. Ktoś może da wreszcie jakąś wiarygodną opinię?!

koko

No ale po raz kolejny pytam: jakie tam u nich są warunki pracy?

M

Ogólnie z tego co wiem to tragedii nie ma, dobra praca

@M

Kolejna nic nie wnosząca do tematu opinia. "Z tego co wiesz..." - co to w ogóle ma znaczyć? Czyli pracujesz w firmie Oxford Encyklopedia, czy tylko coś tam słyszałeś i się wypowiadasz? Bo jeśli rzeczywiście tam pracujesz, to w swojej opinii może byś nieco więcej szczegółów podał? Jakie zarobki średnio, czym się tam konkretnie zajmować trzeba, jakie dodatki, socjal i tak dalej... - tego typu opinie mnie interesują, a nie jakieś tam ogólniki w stylu "tragedii nie ma...". Noż ludzie opamiętajcie się. Jeśli nie macie nic sensownego do napisania, to nie zaśmiecajcie forum bezwartościowymi opiniami, które i tak nikomu nie pomogą w podjęciu decyzji co do pracy w Oxford Encyklopedii, a tylko wkurzyć mogą...

koko

jak na razie na forum same domysły, a zero rzetelnych opinii na temat roboty w tej całej oxford encyklopedii. przydało by się więc kilka wiarygodnych opinii od osób, które jakiś czas już tam pracują. no bo nie ukrywam, że sam jestem zainteresowany możliwością zatrudniania w firmie oxford, ale na podstawie tego co tu czytam, ciężko sobie wyrobić zdanie. więcej opinii proszę!

Kaja

Możliwe, poza tym dostarczasz wszystkie ich encyklopedie czy inne książki do księgarni a zapotrzebowanie na to cały czas jest

NS

Słynne słowniki "Oxford" sprzedaje inny Oxford znany bardziej jako OUP. Mam wrażenie że na tej faktycznie znanej wśród anglistów marce ktoś próbuje rozkręcić biznes

Jan

Mi się tam wydaje, że jako Przedstawiciele Handlowi mają tutaj siódme niebo, generalnie bardzo sensowna sprawa

pozdrawiam Marcin Wans

Dla odmiany zapytam o wasze opinie, na temat jakości polskiego wydania Oxford Encyklopedii. Jestem zainteresowany współpracą biznesową z wydawnictwem Oxford Encyklopedia, zastanawiam się jednak czy polski odpowiednik encyklopedii osobistości, nie odstaje jakością od zagranicznych wydań. Bo z tego co się orientuję, nie ma na razie możliwości zakupu polskiej wersji Oxford Encyklopedii w księgarniach, a chciałbym sobie zobaczyć jak wygląda kompletne wydanie. Jeśli więc mieliście do czynienia z wersją z roku 2015 lub 14 to będę wdzięczny za wasze opinie. pozdrawiam Marcin Wans

Kacper

Witam. Także jestem zainteresowany opiniami na temat warunków zatrudnienia w Oxford Encyklopedia. Wasze opinie oraz ewentualne uwagi będę dla mnie niezwykle cenne, bo po wstępnym rozeznaniu w temacie pracy w polskim oddziale Oxford Encyklopedia, nie ukrywam, że nakręciłem się na tą robotę. Oczywiście na papierze może to wyglądać dobrze, a już w realu zupełnie inaczej. Najbardziej zależy mi więc na opiniach byłych lub najlepiej obecnych pracowników Oxford Encyklopedii w Polsce, a z tego co wiem ich zespół jest już dosyć spory, i jeszcze szybciej się rozrasta. Szczególnie zależy mi na opiniach co do realnego miesięcznego wynagrodzenia, dodatków sprzedażowych, oraz tego jak przedstawicie są traktowani przez szefostwo Oxford Encyklopedii. Z góry dziękuję za wasze opinie. Pozdrawiam Kacper.

Kszon

Firma mloda, budujaca zespol. Projekt specyficzny - nie kazdy sie w nim odnajdzie. Ja polecam:)

Jack'u

Hej. ktos już pracuje na Tym stanowisku?jakieś informacje?

paper

to prawda stanowisko przedstawicieli handlowych bardzo się u nich opłaca, nie wspominając już o naprawdę dobrych narzędziach pracy i służbowym samochodzie ;)

Zostaw merytoryczną opinię o BPH - British Publishing House Ltd - Warszawa

• Jak się pracuje w BPH - British Publishing House Ltd?

Zobacz opinie na temat firmy BPH - British Publishing House Ltd tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BPH - British Publishing House Ltd?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BPH - British Publishing House Ltd?

Kandydaci do pracy w BPH - British Publishing House Ltd napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BPH - British Publishing House Ltd

BPH - British Publishing House Ltd