Culinaria Sp. z o.o.

Czeladz

Opinie o Culinaria Sp. z o.o.

Patrycja

Aktualnie też nie widzę nowych ofert pracy w Culinarii, ale może są na forum aktualni pracownicy, którzy wiedzą coś na temat rekrutacji i chcieliby się podzielić z osobami zainteresowanymi tam pracą?

njh

@kizu niestety nie ma i ja na nie czekam niecierpliwie

kizu

gdzie te nowe oferty są ?

były pracownik

Pani o pseudo Ela - jeśli Pani nie pracowała w Culinaria albo w Agro Food - to nie wie Pani o czym mówi. Poniżanie i obrażanie to na porządku dziennym. Strach i stres, że za chwilę pojawi się szef - to chyba nieporozumienie. Co to za praca - kiedy nie można solidnie wykonywać swoich obowiazków - bo ciągle Ci szef przeszkadza i starszy. W słowach nie da sie tego opisać! Jak ktoś to przeżył - to chciałby szybko zapomnieć!

zszokowana

Byłam w czeladzi tam na rozmowie kwalifikacyjnej. Czekajac na "prezesa" słyszałam w międzyczasie jak je...ie swoja pracownicę. aż się wystraszyłam,zero szacunku do człowieka, nie spotkałam się nigdy z takim zachowaniem.Przebieg późniejszej rozmowy tez był poniżej poziomu.nie mówiąc juz o tym ze nie mogłam zrozumiec jego bełkotu i ciągle wstawianego słowa "questo" co miało chyba znaczy "kwestia",wyszłam zażenowana a na drugi dzień zadzwoniono czy chcę przyjś na dwa bezpłatne oczywiście dni próbne. Mobing, mobing, mobing.firma dla desperatów...ostrzegam

luch

Omijać i jeszcze raz omijać

Zostaw opinię o Culinaria Sp. z o.o. - Czeladz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Culinaria Sp. z o.o.