Dr. Grehen Sp. z o.o.

Białystok

Opinie o Dr. Grehen Sp. z o.o.

Hanna

@magda_krak - pozytywnie oceniasz warunki zatrudnienia w Dr. Grehen? A możesz napisać nieco więcej np. o kwestii wynagrodzenia? Jak dokładnie wygląda system motywacyjny, o którym piszesz?

zainteresowany...

A jaki to skarb w postaci auta służbowego firma DR.Grehen oferuje,jeżeli wolno wiedzieć, że nie pozwalacie Państwo używać go do celów prywatnych? Proszę jeszcze o doprecyzowanie stwierdzenia "do celów prywatnych"?! Kwestią zrozumiałą jest konieczność otrzymania zgody na użytkowanie auta na przykład na prywatny wyjazd na urlop! Ale czy normalne jest wymaganie zgody na użycie auta żeby np. pojechać nim na zakupy do marketu? Nie popadajmy w paranoję. Nie od dziś wiadomo że zakaz użytkowania auta służbowego zmusza handlowców do kombinowania z kartami drogowymi itd. Czy przejechanie 100/200 km w miesiącu przez przedstawiciela to aż tak duży problem dla pracodawcy? Zwłaszcza że zatankuje za własne pieniądze?!

Hanna

@magda_krak, dobrze to słyszeć! Dostajesz jakieś benefity ;)?

magda_krak

Cześć, pracuję od 6 miesięcy, jest trudno na starcie ale teraz bardzo motywująco. Kasa ok. Szef firmy jest bardzo ok. ale nie można przeginać. Nie spotkałam się z sytuacją która jest opisana wyżej. Powiem że trochę mnie to zaniepokoiło. Z mojej 6 miesięcznej perspektywy jest zadziwiająco ok.

magda_krak

tomek

Pewnie, że nie jest to praca wymagająca, ale i tak oprócz podstawy zarobków jest szansa jeszcze na jakieś premie do podstawy zarobków. To dobra sprawa żeby nabyć trochę doświadczenia u nich, ale jaka atmosfera w Warszawie? Dzięki

Jacek

@tomek wr a co ma piernik do wiatraka ? Gosc pisze ze oszukaja z pensja a Ty ze jest slabym handlowcem bo narzeka. Jezeli jest napisane 2500 netto to tyle ma byc. A nie ze ludzie biora wolne wydaja pieniądze na paliwo a firmyw [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ja leca.

@Jacek 18.04.2016 13:04

Jacek, piszę o tym, że wiem z racji mojego kilkuletniego stażu, że takie sytuacje nie mają miejsca w firmie, wynagrodzenie jest wypłacane na czas i często jak minimalnie brakuje do wyniku to jest rozmowa i wspólnie myślimy jak dopiąć. Ludzie, którzy chcą pracować i włożą prace mają z tego dobre efekty. Rynek jest ciężki jak każdy jeden i nie ma lekko, ale jak są cyfry to buzia się uśmiecha.

VALDI
@tomek wr 08.06.2016 12:40

Lubie we wszystkich komentarzach jedno sformułowanie: PIENIĄDZE Są ZAWSZE NA CZAS i wtedy wiem że to " obiektywny" komentarz

tomek wr

to zależy, jeżeli jesteś dobra i pracuejsz ponad 6 miesięcy to często firma przymyka oka, ale trzeba informować. Jeżeli jesteś nowa to jest różne, z reguły lejesz swoje paliwo, a za samochód nie płacisz, firma wyraża zgodę na użytkowanie. im jesteś lepsza w sprzedaży tym więcej Ci wolno. Wszystko jest kwestią dogadania się.

życzliwy

Ta firma to chyba jakiś żart.Byłem u nich na rozmowie i warunki finansowe bardzo mnie rozbawiły.W ofercie 2500 netto,ok tylko 1700 na konto a reszta wypłacana w delegacjach..rozbawiłem sie strasznie.Na dodatek nie można korzystać z samochodu służbowego prywatnie..kpina.Żaden sanujący się ph nie przyjdzie tam do pracy..

@życzliwy 17.03.2016 11:54

Jeżeli chodzi o samochód służbowy, to żeby go używać do celów prywatnych to trzeb się wykazać w pracy. Jeżeli jeszcze Pan nie popracował a już coś się Panu nie podoba to widocznie nie jest pan prawdziwym przedstawicielem. Ja i moi koledzy i koleżanki z firmy korzystamy jak jest taka potrzeba, fakt trzeb dostać zgodę, ale z tym nigdy nie ma problemu. Nie dostał Pan prac bo był Pana widocznie za słaby. W tym roku firma zatrudniła z powodzeniem 4 nowych przedstawicieli. Tak jak pisałem wcześniej jest bardzo trudno znaleźć ludzi którzy spełniają dwa podstawowe kryteria są uczciwi i chcą pracować. Wydaje się proste, ale jak się okazuje bardzo trudne do spełnienia.

forest74

To prawda wszystko co piszą, p Piotr to przykład wyjątkowego buractwa i braku kompetencji. Cham i prostak. Na rozmowie kwalifikacyjnej wytknął mi, że nie znam branży (jestem z FMCG) i powiedział cytuję "ha ha to znaczy, że jest Pan betonem ha ha ha" i śmiali się tak we dwójkę z drugim burakiem siedzącym obok niego. I zaraz opiszą mnie, że jestem frustratem, jasne :-) i moja opinia się nie liczy. dla kogo się nie liczy dla tego się nie liczy. NIE POLECAM !!!!!!

hłehłe

Kacha i reszta. NIkt łącznie z pracodawca nie musi Ci nic płacić. Zwłaszcza premii. Możesz iśc do sądu i za jekieś 3 lata być może, coś odzyskasz. Ale wczesniej musisz ponieśc koszty prawnicze. Co w na naszej zielonej wyspie,gwarantuje bezkarnośc pracodawcy. A tak miedzy nami. Rynek kosmetyczny jest zapchany na maxa. Jest kilkaset lub kilka tysięcy firm i każda ma to samo. 2500 PLN brutto czy netto, to jałmuzna za niebezpieczeństwo śmierci w wypadku samochodowym co dnia. Pozdrawiam i życzę sukcesów.

pfpfpf

Owszem płacą 2500 z czego 900 jest pod stołem i tylko przez okres próbny a 1600 na umowie. Polecam, praca sezonowa na 3 miesiące bo po 3 miesiącach 900 zł znika czyli pracujesz za 1600 zł.O prowizji szybko się zapomina. W ogłoszeniach brzmi zachęcająco dla każdego lecz realia są zupełnie inne.Życzę powodzenia.

grzesiek

Wyniki były bardzo dobre, tylko Pan Piotr uznał, żeby połączyć dwa regiony. Zwolnił dwie osoby i zatrudnił nową...

grzesiek

Żona pracuje w tej firmie. Wiecie jakie prezenty przygotowała firama mojej żonie i jeszcze jednej z handlowców? Zwolnienie z pracy. Nie polecam tej firmy. A podejście dyrektora, który przyszedł z dużej korporacji woła o pomstę do nieba. Chciałbym spotkać tego Pana Piotra i z nim POROZMAWIAĆ...

@grzesiek 18.12.2015 19:49

To co Pan pisze to jakaś totalna bzdura, pracuję w Grehen ponad 4 lata, nie ma takich sytuacji. Sprawy finansowe są czytelne i firma rozlicza się niespotykanie rzetelnie. Znałem Pana żonę, była po prostu słabym handlowcem i nie przykładała się do pracy. Pana żona nie przyjechała na szkolenie bo się rozchorowała i ciągnęła zwolnienie ile się dało. Firma poszukuje przedstawicieli, bo trafiają się takie osoby jak Pana żona i nic z tego nie wychodzi. Genaralnie bardzo trudno pozyskać dobre osoby do pracy, jako stary przedstawiciel robię duże obroty i bardzo fajnie zarabiam.

Jeżeli masz ciekawe informacje o firmie Dr. Grehen Sp. z o.o., to zachęcamy do podzielenia się nimi na naszym forum. Twoja opinia ma znaczenie.

Zostaw opinię o Dr. Grehen Sp. z o.o. - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dr. Grehen Sp. z o.o.