Grehen Sp. z o.o.

Dyzin

Opinie o Grehen Sp. z o.o.

Tt

Chaos na produkcji. Nie polecam pracy w laboratorium szkoda nerwów. Dla bardzo zdesperowanych

artur78

Byłem, na rozmowie, pracuję od 2 miesięcy, wszystko ok. fajna praca i ludzie, pieniądze też ok. na początku jest sporo szkoleń także ciężko się ogarnąć. ale jest spoko.

pracaaa

Cześć ide na rozmowę o prace do tej firmy. Czy ktoś może mi powiedzieć jakie są zarobki ? jak atmosfera ? bo nie wiem czy warto się wybierac...tym bardziej ze to 45 minut od Wa-wy. Pozdrawiam

użytkownik zarejestrowany

kali
użytkownik zarejestrowany

cześć Wam. Widziałem ostatnio w Grehen Sp. z o.o. oferty pracy dla koordyantorów sprzedaży. Jak z kasą tutaj?

grzesiek

Właśnie ogłoszenia... Brak słów... Ostatnie dwa miesiące pracy mojej żony to wieczny stres, niepewność aż tu nagle "szkolenie" w trakcie, którego mieli zwolnić część handlowców. Sam miałem nieprzyjemność pracować w podobnej firmie, jeszcze raz brak słów... Nie polecam.

Omijajcie tą firmę szerokim łukiem, warunki w ogłoszeniach są inne,na rozmowie inne a rzeczywistość jest inna.Nie szanuje się tam pracownika.Jest bardzo duża rotacja.

Grzesiek

Żona pracuje w tej firmie. Wiecie jakie prezenty przygotowała firama mojej żonie i jeszcze jednej z handlowców? Zwolnienie z pracy. Nie polecam tej firmy. A podejście dyrektora, który przyszedł z dużej korporacji woła o pomstę do nieba. Chciałbym spotkać tego Pana Piotra i z nim POROZMAWIAĆ...

tomek wr
@Grzesiek 17.12.2015, 12:58

To co Pan pisze to jakaś totalna bzdura, pracuję w Grehen ponad 4 lata, nie ma takich sytuacji. Sprawy finansowe są czytelne i firma rozlicza się niespotykanie rzetelnie. Znałem Pana żonę, była po prostu słabym handlowcem i nie przykładała się do pracy. Pana żona nie przyjechała na szkolenie bo się rozchorowała i ciągnęła zwolnienie ile się dało. Firma poszukuje przedstawicieli, bo trafiają się takie osoby jak Pana żona i nic z tego nie wychodzi. Genaralnie bardzo trudno pozyskać dobre osoby do pracy, jako stary przedstawiciel robię duże obroty i bardzo fajnie zarabiam.

Znasz dobrze firmę Grehen Sp. z o.o. jako pracownik lub jako klient? Wiesz coś o niej produktach, usługach? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw opinię o Grehen Sp. z o.o. - Dyzin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grehen Sp. z o.o.