WUKO FENIKS sp. z o.o.

Łódź

WUKO FENIKS sp. z o.o.

Opinie o WUKO FENIKS sp. z o.o.

Zechciałby ktoś z Was podzielić się swoim doświadczeniem, które zdobył w firmie WUKO FENIKS sp. z o.o.?

wilkon

benek, oczywiście na rynku działają. Może teraz akurat nie potrzebują ludzi do pracy bo też nie widziałem ofert. Prosiłbym o opinię jak przebiega proces rekrutacji.

seledynowy wilmanski

jak tacy oszusci mogą prowadzić interesy??? oszukali jako WUKO S.A. i Handel bardzo duzo osób i firm i dalej naciągają gdzie jest skarbówka i policja i sądy????

Makieła Szczepan

tacy sami naciągacze jak WUKO

Marek

Nowa firma z branży zabudowy komunalne która jest prawnym następcą WUKO S.A. i WUKO Handel z Łodzi.

Zostaw opinię o WUKO FENIKS sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WUKO FENIKS sp. z o.o.