CallCenter One

Lublin

Opinie o CallCenter One

halszka

Ewidentna ściema, oszustwo!!! Dzwoni facet, bardzo wygadany, mówi szybko, rzeczowo, sprawia wrażenie profesjonalisty, używając fachowego słownictwa. Najpierw pada prośba o przedstawienie swojego dotychczasowego doświadczenia zawodowego (tak jakby nie było wyszczególnione w wysłanym wcześniej CV...). Następnie Pan opowiada trochę bardziej chaotycznie... Jest opowiastka o firmie, że zajmują się obsługiwaniem operatorów telekomunikacji i IT, potem przeskok na wynagrodzenie (zaskakująco wysokie jak na Lublin i w porównaniu do obowiązków), kolejno obowiązki (inne podane w ofercie, w rzeczywistości chodzi o kontakt telefoniczny z klientem ws. pism windykacyjnych i komorniczych). Następnie info o podpisaniu umowy szkoleniowej na 2 tyg. na stawce godzinowej, materiały szkoleniowe są przesyłane mailem i... GWÓŹDŹ PROGRAMU: zawarcie umowy jest ZDALNE!!! podajemy wszystkie dane osobowe, w tym PESEL i serię dow.os. oraz AKTYWUJEMY umowę w dziale księgowości poprzez dokonanie przelewu (kilka groszy) na konto firmy. Dzięki takim praktykom, jeśli ktoś się nabierze, oszuści zaciągają kredyty na nieświadomych bezrobotnych. Ja oczywiście nabrać się nie dałem. PRZESTRZEGAM innych i ODRADZAM !!!

Zostaw opinię o CallCenter One - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CallCenter One