ALFABET/ LANGRAS

Opinie o ALFABET/ LANGRAS

gabi

to prawda ze pawel swieca nie placi! zalega z należnosciami mnie i mojej kolezance. Poco ten bał.wan prowadzi ten szemrany i felerny biznes? ma długi skoro jest niewypłacalny? moze choroba umysłowa? co za żenada; niby prezes a takie prymitywne i prostackie zachowanie. Gruby, ohydny buc.

Zostaw opinię o ALFABET/ LANGRAS - Stalowa Wola

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALFABET/ LANGRAS