Opinie o Cafe Mistrz I Małgorzata - Jarosław BisiorowskiPrzedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Kwadrat - Jarosław Bisiorowski w Włocławek

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Cafe Mistrz I Małgorzata - Jarosław BisiorowskiPrzedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Kwadrat - Jarosław Bisiorowski. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Cafe Mistrz I Małgorzata - Jarosław BisiorowskiPrzedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Kwadrat - Jarosław Bisiorowski o rekrutacji.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cafe Mistrz I Małgorzata - Jarosław BisiorowskiPrzedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Kwadrat - Jarosław Bisiorowski w Włocławek

Zofia Nowy wpis

Widzę, że na forum znajdują się same stare wypowiedzi na temat warunków zatrudnienia w firmie Cafe Mistrz i Małgorzata. Czy ktoś z aktualnych pracowników firmy mógłby napisać, jak teraz wygląda praca Kelnera/Kelnerki w tym miejscu? O ile wzrosła stawka przez lata?

Xxx Nowy wpis

Właściciel jest niebezpieczny.

xxx

Dodaję opinię, ze względu na to, że niestety często widuję ogłoszenia o rekrutacji na barmankę/kelnerkę w tym miejscu. Opiszę krótko moje doświadczenia z pracy w tej "kawiarni". - stawka: niecałe 3,50 zł na godzinę + napiwki, czyli około 5-10 zł dziennie do podziału na dwie barmanki - brak grafiku. Przychodząc do pracy na 11:00 nie wiesz, czy będziesz w niej do 18:00, czy do 23:00 - brak wolnych dni. Teoretycznie wolny jest jeden dzień, ale możesz usłyszeć że jednak musisz być tego dnia w pracy. Rekord - prawie 2 tygodnie bez dnia wolnego, z wieloma zmianami od 11:00 do 23:00 - fatalna atmosfera w pracy. Na wstępie możesz usłyszeć od pracującej już barmanki, że jej się nie chce pracować z kimś nowym i wszystkiego tej osobie tłumaczyć. Na każdym kroku obgadywanie za plecami i opowiadanie przełożonemu nieprawdziwych rzeczy na temat nowego pracownika - barmanki malujące paznokcie za barem, robiące sobie makijaż - chwilę potem oczywiście robią np. kawę klientom - przede wszystkim: BRAK UMOWY, praca od początku do końca absolutnie na czarno Całą tę sprawę mam już dawno za sobą, ale przejeżdzając często w okolicy widzę wciąż kartkę o poszukiwaniu nowej osoby. Wiem, że taka opcja może kusić - szczególnie że łatwo dostać pracę w tym miejscu. Chcę tylko ostrzec i powiedzieć, że nie ma takiej osoby, która zasługiwałaby tylko na to, aby pracować w "kawiarni", w której zarobi 40 zł za 12 godzin pracy, bez umowy, grafiku i w fatalnej atmosferze. Wiedząc o tym, co dzieje się po drugiej stronie baru, również ich "wspaniała kawa" przestaje smakować tak jak dawniej, więc korzystania z usług również nie polecam, ale to swoją drogą. Po prostu nie dajcie się zwieść i nie składajcie CV w tym miejscu.

alicja Nowy wpis
@xxx

Mi zaproponowano rok temu 8 zł na godzinę i dokładnie jak opisujesz chore godziny i brak grafiku. Oczywiście bez umowy.

xxx Nowy wpis

Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Koszty

Myślisz że od niej jakaś pomoc jest. Żadna tak jak od was

Iśio

Pewnie nie, ale cóż takie zarobki!

Mistrze

Brawo w końcu do roboty :P

Lidia
@Mistrze

@Mistrze O czym piszesz, bo nie wiem? Cafe Mistrz I Małgorzata często organizuje spotkania, wyjazdy integracyjne dla swoich pracowników?

Marzena 20223

Rozumiem, że nie jest to odpowiednie miejsce aby składać skargi., niemniej chciałabym ostrzec wszystkich klientów. Proszę nie płacić w tym miejscu kartą. Dwa razy zostałam oszukana. Za pierwszym razem pani barmanka za małe piwo z sokiem poprosiła 6 zł. Płaciłam zbliżeniowo i fakt nie spojrzałam na kwotę na terminalu, bo pani położyła go na ladzie i nie odwróciła. Przylozylam więc kartę, pani zabrała terminal. Nie dostałam potwierdzenia ani nie zapytano mnie czy takowe chce. Kilka dni później przeglądając historie rachunku zobaczyłam,że zapłaciłam za to piwo nie 6 zł tylko 9. Pomyślałam,że może ja źle usłyszałam ale małe piwo 9 zł? Niemożliwe bo gdy place tam gotówką nigdy za małe piwo takich cen nie było. Dodam,że to było z nalewaka takie zwykłe. Za jakiś czas znów będąc w "Mistrzu i Małgodzacie" również płaciłam karta za kawę 11 zł. I znów tą sama sytuacja. Płatność zblizeniowa. Tym razem poprosiłam aby pani odwróciła terminal w moją stronę i co widzę??? Nabite 13 zł!!! Jawne oszustwo. Pani tłumaczyła się że to pomyłka. Dodam,że to była ta sama barmanka, która oszukala mnie poprzednim razem. Nie wierzę w takie pomyłki. Oszukują ludzi i tyle. Poza tym...toalety to dramat! Nigdy nie ma mydła do rąk a papier raz na ruski rok. Brudne i śmierdzace. Rozumiem,że to nie restauracja czy lokal z nie wiadomo jakimi luksusami ale posprzątać WC można by było. Serwują dobra kawę to fakt, ale przy okazji płatności kartą już pewnie niejednokrotnie kogoś oszukano.

Zostaw merytoryczną opinię o Cafe Mistrz I Małgorzata - Jarosław BisiorowskiPrzedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Kwadrat - Jarosław Bisiorowski - Włocławek

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cafe Mistrz I Małgorzata - Jarosław BisiorowskiPrzedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Kwadrat - Jarosław Bisiorowski?

Kandydaci do pracy w Cafe Mistrz I Małgorzata - Jarosław BisiorowskiPrzedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Kwadrat - Jarosław Bisiorowski napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

• Plac Wolności 13
    87-800 Włocławek