Working serwice Holandia

Środa Wielkopolska

Working serwice Holandia

Opinie o Working serwice Holandia

ewe

Czy ktokolwiek z forumowiczow zna lub slyszal o agencji pracy Working Service z Naaldwijk w Holandii?W sieci jest sporo ofert pracy od nich,tymczasem brak jakichkolwiek opinii a strone internetowa maja niezbyt obszerna

Zostaw opinię o Working serwice Holandia - Środa Wielkopolska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Working serwice Holandia