Opinie o EST-Polska

@baba jaga

Bardzo dziękujemy za szczerą opinię. Pozdrawiamy.

Staszek

musiałem zostać w kraju, ze względu na sprawy rodzinne, ale firmę polecam - można popracować i można zarobić

Ferdynand

@Jurga Taka opcja dużo bardziej odpowiada niż mało pracy i jeszcze mniej kasy, polecam.

Jurqa

Trzeba się ozapiedaalc ale pieniądze są konkretne i na czas

To jak będziecie już odpowiadać na to zapytanie o proponowane stawki dla zbrojarza to czy można byłoby to zrobić tak samo wobec rekruterów? Pokazała mi się oferta dla specjalisty z językiem ukraińskim, ale są też opcje bez niego. zastanawiam się czy w tym pierwszym wariancie z automatu zarabia się więcej?

Bogdan Nowy wpis

Dzień dobry Jakie stawki proponujecie dla zbrojarza??

No name Nowy wpis

Na stanowiskach administracyjnych proponują minimalną krajową, a po spotkaniu f2f nawet nie oddzwaniają z decyzją ????????

@No name

A na tym spotkaniu F2F co się dzieje, że po nim zwrotki możesz nie dostać? w ogóle sprawdzają cokolwiek? jest jakieś praktyczne zadanie do wykonania? Nie widziałam niestety tej oferty, o której tu mowa, czy wymagają doświadczenia?

Witam jestem zainteresowany wyjazdem w 5 stycznia jako pomocnik Murarza na Korsykę,mam doświadczenie na budowie 5 letnie więc podawanie cz rozrabianie materiału jest mi znane,tylko zastanawia mnie jak wygląda sprawa okresu pobytu i transportu,czyli ile tygodni trzeba przepracować aby móc wrócić do Polski na urlop,i cz powrót jest na koszt firmy?

Firma EST-Polska w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Cieśla Szalunkowy od 26 zł netto. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?

Czy urlop w EST-Polska jest płatny 100%?

Tak, oczywiście - urlopy w EST-Polska są płatne 100%.

Arkadiusz Zwolinski

Bardzo polecam, wszystko zgodnie z umowa, pieniadze na czas, pełne wsparcie ze strony agencji i co wazne wspolpracuja z wspanialymi uczciwymi i powaznie podchodzacymi do tematu przedsiębiorcami. Jeszcze raz gorąco polecam.

@Arkadiusz Zwolinski

Panie Arku - serdecznie dziękujemy. Dokładamy wszelkich starań abyście Państwo byli zadowoleni.

Aaa

Czy ktoś pracuje w tej firmie na stanowisku spawacza ? Praca w Belgi proszę o opinię

baba jaga
@Aaa

Byłem, pracowałem praca w porządku pieniądze fajne i na czas ale praca nie dla leni, ja już wiek nie ten jak akurat szukają to warto

@baba jaga

Bardzo dziękujemy za szczerą opinię. Pozdrawiamy.

Staszek

Ferdynand

Jurqa

Trzeba się ozapiedaalc ale pieniądze są konkretne i na czas

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy EST-Polska?

Najczęściej rozmowy kwalifikacyjne są prowadzone w biurze obsługi klienta na ulicy Piłsudskiego 31, chociaż zdarzą sie również inne rozwiazania

Czy EST-Polska na ściśle ustalone godziny pracy?

EST-Polska

Zazwyczaj pracujemy w godzinach 8.00 - 16.00, ale w pilnych sprawach … możemy być elastyczni :-)

Życzenia radosnych Świąt Bożego Narodzenia,
odpoczynku w rodzinnym gronie
oraz pasma sukcesów i spełnienia najskrytszych marzeń
w nadchodzącym Nowym Roku -
dla wszystkich kontrahentów i  pracowników

składa
Zarząd Est -Polska sp. z o.o.

Aktualność
Duży projekt w Rzeszowie: Bulwary Park: praca może niełatwa - ale popatrzcie co za widoki w wolnej chwili.

"Konstruktywna krytyka jest podstawą rozwoju" ..... cytując klasyka, ale skąd tu taka negatywna opinia i to kobiety - skoro EST jest firmą budowlaną i nie zatrudnia kobiet. Jeżeli ktoś ma naprawdę rzeczowe uwagi, to zapraszamy do kontaktu bezpośrednio - utworzyliśmy w tym celu specjalny adres: opinie@est-pologne.eu Wszyscy pracujemy na wspólny sukces i jesteśmy nastawieni na pomoc i rozwiązywanie problemów

firma bardzo nierzetelna warunki pracy nieludzkie slabe zarobki, opieszalosc, (usunięte przez administratora)

Julita
@Anna

Twoja opinia jest wyraźnie negatywna, ale brakuje jej odpowiednich argumentów. Innym osobom będzie trudno wyciągnąć z niej konkretne wnioski. Dlaczego oceniasz warunki pracy jako nieludzkie? Czy ma to związek z trybem pracy?

@Anna

Julita

@pracownik, czy możesz napisać coś więcej? Jak oceniasz warunki pracy i obowiązki na swoim stanowisku? Co sprawiło, że oferta firmy EST-Polska była dla Ciebie interesująca i zachęciła do wysłania aplikacji? Każdego dnia osoby poszukujące pracy, odwiedzają forum GoWork.pl, by zdobyć informacje o przyszłym pracodawcy.

Byłem, mogę polecić z czystym sumieniem :)

Bolo

Podpowiedzcie jak organizują warunki pobytu za granicą? Czy pracy mają dużo?

zzzz....

Witam. Jedzie ktoś w niedługim czasie do Francji z tej firmy???

Zostaw merytoryczną opinię o EST-Polska - Rzeszów

• Jak się pracuje w EST-Polska?

Zobacz opinie na temat firmy EST-Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EST-Polska?