Opinie o EST-Polska

Julita

Obecnie w Rzeszowie nadal można znaleźć zatrudnienie w EST-Polska, trzeba jednak mieć konkretne umiejętności. Firma poszukuje pracowników budowlanych i spawaczy. Czy zdarzają się również rekrutacje, w których równie duże szanse mają kobiety?

EST-Polska
pracodawca
@Julita 03.11.2017 10:45

Tak, oczywiście, mamy również różne oferty pracy dla kobiet. Najlepiej proszę zadzwonić - mamy aktualnie stronę www w przebudowie- wiec najwygodniej będzie porozmawiać. Zapraszamy.

Julita

@jaro a gdzie pracowałeś w ubiegłym roku? W tej chwili firma prowadzi kilka rekrutacji, może aplikowałeś na któreś z nich?

jaro

Ja też pracowałem przez wakacje. Pieniądze dostałem, tak jak było ustalone. Wszystko ok. Mogę polecić. w tym roku też jadę na 2, 3 miesiące.

Grad

Pracowałem dzięki nim we Francji i wszystko było w należytym porządku. Kasa , praca itd

Wszystko ok. Nikt kasy za darmo nie daje. Trzeba sie na zapier..czać ale kasa jest i wszystko gra. Polecam

EST-Polska
pracodawca

Firma EST POLSKA SP Z O O z przyjemnościa informuje, że została włączona do grona najdynamiczniej rozwijających sie  firm w zestawieniu "Gazele Biznesu".
    Organizatorem tego rankingu jest nieprzerwanie od 2000 roku Dziennik "Puls Biznesu"."Gazele Biznesu" to najpopularniejszy i najstarszy ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm.

Przeciwnik

Niedawno wrocilem i napisze tak

Sylwester

Witam, Pracuje z tą firmą, i tak jak wszędzie są klienci, budowy gdzie jest ok, a są gdzie jest masakra. Myślę że najlepszy sposób to poprosić przed wyjazdem numer do kogoś kto już jest na miejscu żeby wam naprawdę powiedział jak jest.

KAMIL
@Sylwester 23.01.2017 16:01

TAK BYLO ZE MNA JHEDNA BODPWA ok DROGA SLABA.ALE KASE ZAWSZE DOSTAALEM.CZASEMJEST KIKLA DNI OBSUWY ALE ZAWSZE DISTAJE TO CO MI SIE NALEZY

Firma dobra. Pracowałem przez wakacje. Pieniądze otrzymałem, tak jak było ustalone. Wszystko ok, jak się uda to zgłoszę się znow przed wakacjami, żeby pojehac na 2,3 miesiące. Mogę polecić.

Yoyo

Witam, nie wiem dla czego tyle gadania. Firma jest spoko, normalnie pracujesz - normalnie zarabiasz. Pozdrawiam

Po mojemu to sprawa jest prosta. Jak się opierdalasz, pijesz, nie przychodzisz do roboty to dostajesz mniej kasy. No bo czemu miałbyś dostać to samo jak inni musz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za Ciebie?! Ja robie swoje i nie mam żadnych problemów z kasą. W terminie i tak jak było ustalone. Pracowałem dla nich w kilku miejscach (między innymi we Francji), wszystko legalnie i w porządku.

janek

Praca jak wszędzie na budowie. Pracujesz, to można normalnie zarobić, udajesz albo pijesz to nie zarobisz. Jesteś w porządku, to wynagrodzenie jest dobre. Prosta sprawa. Polecam tą firmę, było dobrze

Pracowałam w firmie EST przez 2 lata i jestem zadowolona. Spotykam się z wieloma negatywnymi opiniami na temat tej firmy, jednak uważam, że jeżeni ktoś pracuje uczciwie, a nie ściemnia, że pracuje i nie kombinuje, byle tylko dniówka zleciała i jakoś to będzie to wszystko jest w porządku, zarobki dobre i w terminie. Jak się komuś nie chce pracować to niech siedzi w domu i idzie na zasiłek. Uczciwi ludzie w tej firmie są doceniani. To tyle w temacie. Pozdrawiam wszystkich pracujących :)

uapracownik

Pracowałem na różnych obiektach z tej firmy i jestem bardzo zadowolony z tej pracy. Kasa przychodzi terminowo. Obsługa także jest ok. Polecam.

były pracownik

Pracowałem w EST we Francji 2 lata i wszystko było dobrze i kasa przyzwoita i mieszkanie dobre z płatnościami tez nie było problemu

robo 111

ci, którzy pracują porządnie nie mają z tą firma problemów, bywają trudności jak to na budowach.Ale generalnie jest ok

polki

Pewnie, że to nie jest ciężka praca @edop, a tak przynajmniej można liczyć na wynagrodzenie adekwatne do powierzanych obowiązków. A premie się zdarzają?

Pracuje już trochę w tej firmie, praca na akord jest ciężka dla leniwych popijających lumpów którzy się szwendają po rusztowaniu i myślą że zawsze im się należny minimum 3000zł. Opóźnienia w wypłacie się zdarzają ale raz, dwa razy w roku, a jak ktoś chce pracować i zarabiać pieniądze to jest doceniony. Jak dla mnie firma Przyzwoita

bodzio

witam, pracowalem tam w tej firmie w 2015 roku....jak bylem za granica to wszystko bylo ok z wyplata a jak juz pojechalem na wroclaw to kokosow (usunięte przez administratora)

sdf

fajnie by było, podwyżki zawsze są przecież mile widziane :D ten pracownik budowlany, którego we wro szukają też miałby się dobrze, bo zatrudniają na umowę o pracę :)

Szymon

Witam! Mam 23 lata. Pracowałem w tej firmie na wakacjach. Nie było lekko, goscie, którzy pracowali ze mna wporzadku, głównych szefow nie widziałem, ale kase dostałem całą i wszystko grało. Wracam tam na nastepne wakacje od czerwca. Moge smiało polecic, jesli ktos uczciwie pracuje, nie widze zadnego problemu:):)Pozdro

Marek S.

Ja tam nie narzekam na zarobki i warunki, ale zawsze się ktoś taki znajdzie.

kaca łapa

a jo robiolem i w zgozelcu i we wrocławiu i wim ze placili grosz za kilomery dla samochodu jak kto jezdzil swojem, mi zwrocili za bilety i zadnego nie bylo problemu. płacieli za roboty co my zrobili a co majo płacic za robione fuchi przez rodzinke. Jak psyjezdzal sef z tym pietruska cy marchewka juz nie wim to na rustowanie nigdy ni wysli pewno sie bali co by sie nie wybrudzic. tylko kierownicek jak psyjezdzał to gonil po podestach i wtedy sie dzialo jak na prawdziwyj budowie i rodzinki nie scedził no jak by cesciej bywal to i fuch by niektore nie robily. Nie nazekajcie na firme bo nie jest zła i nie placi tak jak tom ktos pise ze 1200 zl wiele zrobis tyle ci zaplaco - gupolu.

bruno

Czytając te wszystkie bzdurne opinie o wynagrodzeniu w EST to mi się w głowie kręci od tej fałszywej nieprawdy, ponieważ jeżeli chce ktoś pracowa i zależy mu na pracy to i zarobi godne pieniądze. Drodzy Panowie jeżeli chodzi o zarobki na budowie we Wrocławiu czy Zgorzelcu to ludzie zarabiają jak na Polskie warunki bardzo dobrze, czego nie można powiedziec o jakości tych robót. Takie bzdurne opinie to piszą tylko mięczaki nie znający trudu i jakości jak powinna wyglądac dobrze wykonana elewacja. Nie narzekajcie na Pana W. Prokurenta bo jest to gośc w porządku ale trzeba samemeu byc w porządku. Faktycznie z Panem W. coś złego się dzieje od czasu gdy w firmir pojawił się Janusz P., który słynie z dobrej zabawy zakrapianej alkoholem i tym że satysfakcje ma ze zwalniania ludzi z firmy co zaczęło sie już w EST-POLSKA. Pozdrowienia dla wszystkich realistów nie dla nierobów i kombinatorów.

Andrzej

Nic dziwnego, ze jestes bylym pracownikiem, jak siedzisz i narzekasz, zamiast wziać się do roboty. Jestem w tej firmie od paru miesięcym. Raz byla obsuwa z wypłatą, poza tym regularnie i tak jak ma byc. Wypłata jest dobra, ale duzo tu zapierd...Moge polecić szefa.

bruno

Pracuję w firmie Est-Polska już jakiś czas i mam porównanie co do pracodawców. Jak jest ktoś normalny i pracowity to na pewno zarobi to o czym się rozmawia w biurze. Od Pani Renaty WON bo jest na prawdę super babką i konkretną osobą a wy barany jak wyrwiecie się z domu z pod kontroli rodziny to zachowujecie się jak debile bez opamiętani począwszy od picia do handlowania materiałami budowlanymi. Firma jest ok. wynagrodzenie w terminie i nie słuchajcie tych bzdur co piszą powyżej. Najbardziej szkodliwą osobą w firmie od jakiegoś czasu jest zatrudniony przez Pana W. Pan Janusz P, który niestety ale bardzo złą robotę robi dla firmy i może byc różnie.Po za tym atmosfera w firmie bardzo dobra. Polecam. Polecam. Polecam.

wojcio

To normalna firma.robie u nich w Polsce i jade od marca za granice.Normalnie.Legal.wszystko gra (usunięte prze administratora) Robilem juz w 4 agencjach ,wg mnie tu jest normalnie,git.Tyle ode mnie. (usunięte prze administratora)

wojcio

Ja tam kase u nich dostalem,nie narzekam.Ze wszystkiego sie ze mna rozliczyli.Normalnie.Od marca bede jechal od nich za granice.Na legalu.

były pracownik

to powiedz gdzie tak pracowałeś skoro tak chwalisz i czy przypadkiem nie było problemu z kasa z pracą i jakie to kokosy zarabiasz hahah

juri

a czy ktos pracował u nichn aelewacjach we wrocławiu jak robota i jakie warunki prosze o opinie

nicole

nie szukam złych opinii proszę o rzetelne relacje ,pracowalem we firmie robota jak na każdej budowie sandard ,jakie ma wady wszyscy powinni iwiedziec zwłaszcza prezes ze ludzie nie są piankami ze zyją i pracują dla firmy skoro tego nie wie o do szkoły albo na budowę ona da ci szkołe panie prezesssssssss avec madame renata do zobaczenia patrone:)

janek

Omijać szerokim łukiem.(usunięte przez administratora)

gość

Czy firma dalej istnieje?

student10

Cześć \\\\\\\\\\\\\\\"młoda\\\\\\\\\\\\\\\" zgadzam się z tobą w 100%. Masz rację trzeba od czegoś zacząć. Ja sam pracowałem w charakterze kasjera w sklepie. To było moje pierwsze doświadczenie zawodowe w trakcie nauki. Dzięki niej uczysz się szacunku do pracy, które później owocuje lepszą pracą. Łączenie nauki i pracy nie jest łatwe, ale wielu ludzi którzy tak robią lepiej radzą sobie w życiu i mają szansę na lepszą pracę.

abotak

Jeżeli pracujesz przez pośredniaka jako kasjerka, to wypowiedź o nauce i zdobywaniu doświadczenia zawodowego jest dla mnie nie logiczna. Jakie doświadczenie zawodowe będziesz miała po kasie? Ciekaw jestem co studiujesz skoro podpierasz to tego typu doświadczeniem. Swoją drogą trochę słabo jak na agencję chwalącą się na swojej www takim doświadczeniem i szeroką ofertą że jedyna praca jaką mogą zaproponować to kasa w markecie albo zapierdziel na budowie w Francji. No ale ty jesteś zadowolona bo przecież płacą:D ambitne podejście do życia...

młoda

tak jestem pracownią est, ponieważ pracuję dorywczo w hipermarketach, firma mnie zatrudnia na umowę zlecenie, tak jak wielu moich znajomych., a na co dzień jestem studentką. odpowiedź zadowalająca? A z rana piszę, ponieważ na 9 rano idę do pracy. A samą firmę polecam, ponieważ mogę łączyć naukę ze zdobywanie doświadczenia zawodowego.

były pracownik

to nie propaganda. nie wiem jakie ty miałeś z nimi kłopoty. ja mogę się jedynie wypowiadać za siebie i za tych którzy ze mną tam pracowali. Widziałem na własne oczy co się działo.

nicola
@były pracownik 08.07.2012 09:54

zaliczka nic nie zalatwia

bodzio

Zyczyc innym takich pracodawcow .Chlopie jak masz cos do nich to podaj swoje nazwisko a nie ukrywaj sie pod nickiem,ci ludzie sa spoko mi dali zaliczke na wyjazd bo nie milem za co wyjechac.

adam

Ale chłopie (usunięte przez administratora)..ja prosilem o zaliczke to na drugi dzien mialem na koncie,pracuje u nich juz 2 lata i wszystko gra.Jak nie chce ci sie robic to idz na zasilek a nie obrabiaj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] e tym ktorzy cie karmia,albo siedz w domu .

Zostaw opinię o EST-Polska - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EST-Polska