Sepona HR Services Leipzig

Leipzig

Opinie o Sepona HR Services Leipzig

pracownica

bala praca w pralni ale juz nie ma, teraz maja miec inne oferty, caly czas czekam. Moja kolezanka zaczela pracowac w pralni i jest zadowolona, ale to jest tylko posrednik, a zatrudnia bezposrednio pralnia, wyplate juz pierwsza dostala i mowi ze jest niezle. Dal mnie niestety nic nie znalezli

LDZ

Witam, Czy ktoś coś wie na temat firmy Sepona HR Services Leipzig? Dostałam ofertę pracy w pralni w Lipsku, ale nie wiem, co robić? Czy to rzetelny pracodawca? Pozdrawiam.

Zostaw opinię o Sepona HR Services Leipzig - Leipzig

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sepona HR Services Leipzig