Opinie o Multiwan-Bus Europa Jan Kołodziejczyk w Chełm

Multiwan-Bus Europa Jan Kołodziejczyk
3 10 7 5 1
Mateusz Nowy wpis
Nazwa działu: Transport i spedycja

Jechałem z NL do PL. Przyjechali po nas nowiutkim Mercedesem sprinterem. Autko czyste w środku, dużo miejsca, wygodne fotele. Kierowca ogarnięty, kulturalny. Wszystko zgodnie z ustaleniami. Zero problemów. Następnym razem na pewno również skorzystam z ich uslug. Polecam!

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 64 dni.

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Multiwan-Bus Europa Jan Kołodziejczyk?

Zainteresowany Nowy wpis

Może słyszał ktoś o ewentualnej pracy dla nowego kierowcy?

Rozczarowana

Przestrzegam wszystkich przed korzystaniem z usług tej firmy!!! Właściciel jest niesłowny i nawet jak obieca to dzień wcześniej powie, że nic takiego nie miało miejsca. Nawet jak rozmawia z klientem to nie ma dla niego czasu!!! Ludzie ja naprawdę się zastanawiam jak ta firma działa!!!

Tak2Nie
Multiwan Nowy wpis
@Rozczarowana

Pani Rozczarowana-przedstawi się Pani z imienia i nazwiska, bo takie sytuacje u nas miejsca nie maja. Na kilometr śmierdzi konkurencja.

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Mateusz888

Ludzie co to za ludzie odradzam tych idiotow zarezerwowalem miejsce i dzwonie w ostatni dzien za ile beda a on do mnie ze nie orzyjedzie bo mu sie nie oplaca.I zostalem na lodzie bez dachu nad glowa w obcym kraju

Bonxon

Jeżeli pragniesz słuchać przekleństw kierowcy przez cała podróż to śmiało możesz jechać . Czy kierowca powinien rozmawiać przez telefon gdy prowadzi busa z 9 osobami? Chyba nie ... a tak jest !!! 10 osób w busie ... tak było też. Kultury ze strony kierowcy dla pasażerów też brakuje. Jeżeli lubisz być w stanie nietrzezwości to śmiało możesz jechać też, gdyż pijani pasażerowie upiją cię oparami. Jestem niezadowolony z usług tej firmy i nigdy już z nią nie pojadę. Pozdrawiam

Zostaw opinię o Multiwan-Bus Europa Jan Kołodziejczyk - Chełm

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie