Opinie o Chełmskie Linie Autobusowe Sp. z o.o. w Chełm

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Chełmskie Linie Autobusowe Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Chełmskie Linie Autobusowe Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chełmskie Linie Autobusowe Sp. z o.o. w Chełm

A

A WIĘC MASZYNA RUSZYŁA, na początek linia numer 5, która następna obstawiam 14 pewnie od września. Braki kadrowe, braki taboru albo tabor w rozsypce, równia pochyła!

Człowiek
@A

Aby na drzewo nikt nie uciekał? :P Serio biorą każdego? Nie (usunięte przez administratora) doświadczenia czy jakichś specjalnych kompetencji? Ciężko uwierzyć w sumie. No najniższa krajowa to niewiele, ale moze mają jakies benefity pozaplacowe do tego? Czy nie ma na co liczyć?

To prawda, że kierowca nie zarobi więcej niż minimalna? Tak zrozumiałem przekaz ostatniej odpowiedzi, ale wole się jednak upewnić… No bo jeśli to fakt to czemu w ogłoszeniach piszą, że zarobki są „od” niej liczone? Chodzi może o jakieś nadgodziny?

cześć, jest oferta dla kierowcy autobusu w internecie, piszą ze na start jest okres próbny i stawka liczona od minimalnej. Przez ten czas na niej się jeździ? jakie są późniejsze szanse na podwyżkę?

Furman Nowy wpis

Wszystko jest w rękach rządu, jak rząd podwyższy minimalną pensje to i w CLA jest podwyżka.

Jeszcze więcej osób podziela zdanie poprzednika, że funkcjonują tu jakieś niepotrzebne działy? Jeśli tak to o które z nich w zasadzie może chodzić? I ogólnie to czy możecie dla jasności opisać strukturę dla jasności?

Mała

Szukam pracy w tej firmie, ale jak zaczęłam w internecie szukać ofert pracy od nich, to widziałam tylko, że mają oferty dla kierowców autobusu. A co z pracami w administracji? Nie ma tu obecnie wakatów do biura? Może ja źle szukam i nie mogę znaleźć? Czy są ogłoszenia o pracę na jakimś portalu z ogłoszeniami? Czy trzeba cv zanieść do nich osobiście, nie ma rekrutacji online?

A kobiety tez tu za kołkiem siedzą? I tak wracając do biura to nie ma żadnej administracji ani nic? Co z księgowością i innymi takimi działami?

Bogusław Linda

Tak, kobiety też tu za kółkiem siedzą. Wystarczająco jest tu już nierobów w administracji i innych niepotrzebnych działach.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Chełmskie Linie Autobusowe Sp. z o.o. na stanowisko KIEROWCA AUTOBUSU? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Robert

JAKA PENSJA SREDIO WYPLACANA NA TA CHWILE DLA SWIEZAKA ?

Doma
@Robert

O, no właśnie. A poza kasa, to taki świeżak dostaje też pakiet benefitów, czy nie? Dodatki pracownicze są na start oferowane, a może dopiero po czasie i jak jest dłuższy staż pracy w firmie?

Kierofca
@Robert

Taka sama jak dla osoby która pracuje 30 lat czyli minimalna krajowa.

@Kierofca

Staż nie ma wpływu na stawkę? A na jakikolwiek inny przywilej? I skoro już tak to podkreślasz to tutaj same świeżaki jeżdżą czy jednak zdarza się osoba z dużym doświadczeniem? Są tu w ogóle jakieś premie? lub cokolwiek?

Ilona
@A

A skąd te braki kadrowe? Nie ma chętnych w ogóle? Bo chyba nie byliby bardzo wybredni w takiej sytuacji jeśli chodzi o personel... Chyba, że płaca odrzuca kandydatów? Ktoś wspomniał o minimalnej krajowej?

@Ilona

Biorą po kolei jak leci, aby na drzewo nikt nie uciekał. No właśnie najniższa krajowa i wszystko jasne!!!

Człowiek

A

Najlepszy przykład firmy ,,Dziad trans", powinni zmienić nazwę na taką! Przychodzisz w niedzielę do pracy, żeby dorobić do najniższej krajowej! Od marca zaczną się cięcia linii, ale brawo darmowa komunikacja.

@A

a z tym marcem to o co chodzi, bo nie wiem? jakie cięcie linii, dlaczego? i te niedziele to nie są obowiązkowe w razie czego? idziesz, bo chcesz? sporo osób chce?

Zastanawiam się tylko skąd pasażer może wiedzieć że dyspozytor byłby pod wpływem alkoholu... była taka dziwna sugestia tutaj na forum ale przecież pasażerowie chyba nie mają bezpośredniego kontaktu z nimi czy się mylę? wpadłam tutaj bo jest ogłoszenie na kierowcę i tata wstępnie się interesuje więc prosiłabym o bieżącą opinię. jaki stan pojazdów teraz tu macie? i faktycznie stawka to najniższa i niczego więcej się nie wypracuje?

Pasażyr

Dyspozytorzy pijani... kierowcy pijani... aż strach pomyśleć co się na warsztacie dzieje... banda pijaków i alkoholików. Ale przy takich zarobkach to nie dziwię się, że tak chleją....

Teresa

No to jak jest z tą atmosfera? Ktoś pisał, że trzeba być spokojnym. Chodzi o charakter, czy szef krzywo patrzy na nałogi? :P Mąż chce podesłać cv jako kierowca do firmy i zastanawiamy się czy dobrze płacą?

Furman
@Teresa

Atmosfera jak w rodzinie, płacą minimalną krajową, ale za to człowiek co roku ma podwyżkę. ????

Artur

Przeczytałem że całkiem niedawno ktoś nie polecał tam pracy ze względu na stosunek do kierowców i zła atmosferę. Jak jest teraz? Można dogadać się z szefem i kasa tez jest odpowiednia? Robię research bo chcę wysłać CV.

zen
@Artur

Jak jesteś spokojny to się dogadasz.

Halina
@zen

a co, szef nie lubi żywiołowych ludzi?

Chełmskie Linie Autobusowe Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowiska Kierowca. Czy ktoś z Was orientuje się co wchodzi w skład obowiązków na tych stanowiskach?

Chudzielec

Jaja sobie robisz...? A co może wchodzić w skład obowiązków na stanowisku kierowca??? Obcinanie włosów może??

Marzena
@Chudzielec

hej hej hej... po co od razu te złośliwości?? myślisz że każdy jest alfa i omega? człowiek ma prawo nie wiedzieć, bo niby skąd ma wiedzieć?? może pyta bo będzie to jego pierwsza praca? zastanów się:/

były

Firma to totalne (usunięte przez administratora) z mułem nie polecam to nawet nie firma tylko pseudo firma. Za nic mają kierowców pracujących dla niej warto było odejść nie wolno się bać zmian

Jerzy

Firma bardzo pozytywnie nastawiona do pracownika. Miła i przyjazna atmosfera.

Zostaw merytoryczną opinię o Chełmskie Linie Autobusowe Sp. z o.o. - Chełm

• Jak się pracuje w Chełmskie Linie Autobusowe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Chełmskie Linie Autobusowe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Chełmskie Linie Autobusowe Sp. z o.o.?

Chełmskie Linie Autobusowe Sp. z o.o.
  • Okszowska 41
    22-100 Chełm

Chełmskie Linie Autobusowe Sp. z o.o.