Ekobiomasa

Opinie o Ekobiomasa

byly pracownik

brak urlopow,ubran roboczych majac zwolnienie lekarskie i tak trzeba przyjsc do pracyi walniety kierownik.a eko niema nic wspolnego z ekologia,przerabiaja plastikowe smieci na pelet ale tylko w wekendy bo nie ma kontroli.Poza tym smrod.

Zostaw opinię o Ekobiomasa - Chmielnik

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekobiomasa