PS- lotnisko

Katowice

PS- lotnisko

Opinie o PS- lotnisko

Suchy

No No znowu szukają może ktoś napisze coś więcej na temat tej firmy warunków i pieniedzy

aniol struszz:)

ostrzegam przed ogloszeniem firmy PS-lotnisko Frankfurt.. zarobki nieadekwatne do wykonywanej pracy 8.5e brutto,po odliczeniu podatku zostaje niewiele ponad 6.70e przy 152 godzinach bo tyle wychodzi miesiecznie (przy dobrych wiatrach) daje zawrotna sume,nadgodzin brak,praca praktycznie na telefon(brak grafiku),umowa z niemieckim biurem posrednictwa pracy zeitconsult ktory dodatkowo sciaga oplate za nocleg Getto robotnicze

Zostaw opinię o PS- lotnisko - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PS- lotnisko