Iflex

Piotrków Trybunalski

Iflex

Opinie o Iflex

Babajaga

(usunięte przez administratora) Moje sugestie dla Iflex: Więcej płacić pracownikom Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Szanować ludzi i lepiej wynagradzać

Pakowacz

Śmiech na sali......odmóżdzaja człowieka, manipulują, jak Cię potrzbuje pewna pani z AGENCJI do pracy to Cię zdrabia i słodzi, a potem jak chcesz pracować bo kończy się przestój to ma na Ciebie wyjebane. Racja że to agencja, bo mają burdel.....o innchy mankamentach nawet nie wspomne.

Zostaw opinię o Iflex - Piotrków Trybunalski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Iflex