Opinie o Scentsy B.V. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Scentsy B.V.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Scentsy B.V. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Scentsy B.V. w Warszawa

Konrad Nowy wpis

Manager tej firmy to jest jedna wielka pomyłka. Człowiek nie wie jak zarządzać firmą. Jest więcej gadania niż czynów. Mówią na rekrutacji, że nie jest to żadne call center poczym nagle masz telefon za telefonem. Teamleder zespołu niemieckiego to kolega managera, który też ma dobrze gadane. Najpierw Ci będzie mówił, że jest wszystko super fajnie a potem Ci wbiję nóż w plecy. W tej firmie to najlepiej sie podlizywać i wchodzić przełożonym głęboko w (usunięte przez administratora) albo być w związku wtedy Ciebie nie zwolnią. Przeciągu ostatniego roku ponad 10 osób nie dostało umowy na czas nieokreślony a tłumaczyli tym, że nie ma zgody na przedłużenie umow. Możesz być najlepszy a i tak Ciebie wywala.Poczym na spotkaniach z całą firmą mówią, że to pracownicy sami z siebie zmienili pracę bo znaleźli inną lepszą. Nawet nie mają odwagi powiedzieć Ci wprost w oczy, że po prostu nie chcą Ciebie mieć w firmie. To jest tak mała firma, że każdy wie o każdym. Ludzie w tej pracy są wystraszeni i nie chcą nic mówić a jak już coś powiesz to zostanie to obrócone przeciwko Tobie. Nie jest to firma, w której można się rozwinąć. Robić tickety i odpowiadać na maile, chaty lub odbierać telefonów przez 2-4 lata to po prostu szkoda czasu. A co do zarobków to wszystko zależy od tego ile znasz języków obcych bo wtedy możesz pracować na 2-3 rynkach równocześnie.

Były pracownik Nowy wpis
@Konrad

Kilka lat temu byłem pracownikiem tej firmy i wszystko to, co napisał Konrad to prawda. Układy, układziki. Zero możliwości rozwoju, nierówne traktowanie pracowników, dawanie więcej praw innym itd. Moja przygoda nie trwała długo, po kilku miesiącach odszedłem z tej firmy. I była to bardzo dobra decyzja.

Szkodaczasu Nowy wpis

Typowe corpo, ale takie mini, ze kazdy sie zna i kazdy ci na rece patrzy. Jak sie nie podlizujesz, to nie licz na nic, jak sie podlizujesz, masz przywileje, choc na poczatku nie bylo tego widac. Zero rozwoju, ale w koncu to call centre, czy nie...? ...nigdy nie zapomne, nie, zebym probowal haha, na rozmowe o prace kierownik przyszedl w koszulce i uwaga uwaga samych skarpetkach XD XD Zapewnial, ze to nie call centre, mieli racje, oprocz telefonow odbierasz czaty i maile, wszystko na grafiku zmienianym co chwile, tylko zapominaja ci powiedziec, wiec trudno sie nie spoznic. Spoznisz sie na calle 5min, to juz do ciebie pisza superwisorzy. Trzeba sie tlumaczyc, ze sie do lazienki chodzi (serio! kindergarden!) i tak w kolo Macieja co jakis czas. Do tego w pracy panuje taki stan umyslu, ze wszyscy sie boja czegokolwiek powiedziec, (usunięte przez administratora) troche.

Kasia L.

Scentsy piramidą finansową wg prawa nie jest, w sensie, jest zarejestrowane jako cos innego, a jak dziala to juz dluzszy temat. Firma czerpie zyski ze swoich "konsultantow", ktorzy sa po prostu sprzedawcami bez umowy o prace, troche taka sprzedaz obwozna. Dobre pieniadze zarabiaja tylko ci sprzedawcy na "górze piramidy", ktorzy, zeby dalej zarabiac, caly czas musza rekrutowac nowe osoby, jak te poprzednie sie poddaja. Sprawa w tym biurze ma sie podobnie, tak jak w poprzednich komentarzach, uklady ukladziki, bo jak nie to z puli na bonus koncoworoczny dostalismy tyle, ze z baru wyszlismy jakby to byl teatr.

Sylwia
@Kasia L.

Jakiego typu zyski czerpie wiesz? Skąd wiesz, że bez umowy o pracę? Pacowałaś tam? Ile zarabiają dokładnie Ci u góry? Jesteś w stanie podać konkretną kwotę?

Dodebila
@Kasia L.

Nierobom nie powinni dawać żadnych bonusów...

pozdrawiam cię adam Nowy wpis
@Kasia L.

No cóż, kolega "Dodebila" wyżej, pachnie mi jednym z superwisorów, który podobnego języka używa na co dzień, tylko dorzuca do tego tzw. przecinek. Zazwyczaj idzie się z takimi sprawami do HR. Ale w naszej firmie managerką (i jedyną osobą od HR) jest... żona szefa. :(

Казек

Scentsy wydaje się być piramidą finansową. Wpiszcie w Google "Scentsy pyramide scheme" i poczytajcie co tam piszą.

Ewelina
@Казек

W sumie... A co Cię wzięło, żeby nagle zacząć ten sposób badać ten temat?

Pepe
@Казек

Też zachęcam do wrzucenia w google i dokładne przeczytanie bo znajdziecie wyjaśnienie.... że nie jest :-). Pozdrowienia dla wszystkich psich detektywów!

Ewelina
@Pepe

A jakieś wyjaśnienie dla leniwych może? Zdecydowanie dla zaglądających tu na szybko byłoby to pewnie pomocne

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Scentsy B.V. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Artur

Piszecie, że zarobki wynosiły 6000 brutto, ale to w 2020, czy coś się zmieniło przez pandemię, były jakieś zwolnienia lub cięcia w wynagrodzeniach ? + Przyjmują tylko z niemieckim, czy inne języki też są atutem?

Dominika

Hej a czy oprócz Multisportu jest Medicover? Nie lubię ćwiczyć :p ale z darmowego lekarza bym skorzystała

Czy Scentsy B.V. zapewnia kartę multisportu?

Tak

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Scentsy B.V.?

6000 brutto

Konrad

Jedni mają 6000, niektórzy dostają 6500 brutto zł na dzień dobry, zależy od poziomu języka angielskiego i niemieckiego.

M. Sampolska

Jak tam Scentsy? Dalej siedziba w budynku,który wygląda jak wyciągnięty z Fallout?

Były stalker
@M. Sampolska

A może "Stalker - Zew Prypeci"? Taki klimacik komunizmu w fazie zapaści.

@M. Sampolska

Tak

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Scentsy B.V.?

fys

Kolejne pytanie z cyklu "jak sztucznie napędzać ruch na gowork"... przedszkolaki wymyślają te pytania?

Konrad

Na ta chwile szukają pracowników z biegłbym j.niemieckim. Żadnych połączeń przychodzących czy wychodzących. Tylko e-maile lub chat. Praca w godzinach 9-17.00

Konrad

Zarobki na ta chwile 6000 Brutto. Po okresie probnym +5% Twojego zarobku.

srency

szkoda na nich czasu zwlaszcza jak sie nie jest z okolicy, prawie kazda inna praca bedzie lepsza

Maria

@Sebastiana a to w jakich godzinach się odbywa praca?

Ciężko jest w systemie 12/12 w Scentsy B.V.? Ktoś coś?

Sebastiana

Skąd to pytanie? W Scentsy nie ma takiego systemu.

Praca nawet spoko

Darek

@Ja Jeśli ktoś ma ambicje to zawsze może się rozwijać, tym bardziej jeśli pracuje w dobrej firmie jak Scentsy B.V.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Scentsy B.V.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Niestety nie.

Nina

Jeszcze nie słyszałam żeby ktoś potrafił wszystkich zadowolić. Ważne, że firma jest dobrym pracodawcą.

Jestem zatrudniona przez Scentsy i jak widzę komentarze, że to praca na słuchawkach to najwyraźniej te osoby albo tu nie pracowały, albo nigdy nie pracowały "na słuchawkach" w prawdziwym call center (przy okazji pozdrawiam byłych pracowników). Praca jest spokojna, a zespół cały czas się powiększa. Większość zapytań od konsultantów przychodzi w formie elektronicznej lub poprzez chat. Telefony owszem są, ale po pierwsze na małą skalę (na cały dział jest to ok. 70-80 telefonów w różnych językach dziennie), a po drugie dzwonią tu konsultanci, a nie klienci, wiec poziom stresu, ilość "trudnych" rozmów jest znikoma. Jak ktoś pracował z klientami w call center, to wie o czym mówię. Jeśli komuś zależy na utrzymaniu kontaktu z językiem, czy możliwości rozwinięcia umiejętności językowych, to panuje tu właściwy ku temu klimat. Największą zaletą pracy w tej firmie jest absolutne ZERO korporacyjnego napięcia: nie ma wyliczonych co do minuty przerw, istnieje możliwość pracy z domu w razie potrzeby, można przyjść wcześniej do pracy i wyjść wcześniej, nikt nie wyznacza chorych targetów i nie ma obowiązkowych nadgodzin. Nie ma pracy na zmianę, ani pracy w święta. Względem zarobków powiem krótko - jeśli ktoś jest dobry, może być spokojny o swoją pensję i regularne podwyżki. Jeśli ktoś szuka "normalnej" pracy, to na pewno tu ją znajdzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Scentsy B.V. - Warszawa

• Jak się pracuje w Scentsy B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy Scentsy B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Scentsy B.V.?

Scentsy B.V.