Poland Sotheby’s International Realty

Kraków

Opinie o Poland Sotheby’s International Realty

Weronika

@byly kanddat do pracy z nicku wnioskuję, że takie warunki przedstawiła Ci firma Poland Sotheby’s International Realty na rozmowie o pracę i się jej nie podjąłeś? A czy jest jakiś pracownik tej firmy na forum, który może powiedzieć czy praca bez podstawy jest ok, bo można zrealizować spokojnie taki target, że premie są wysokie?

byly kanddat do pracy

Potwierdzam warunki pracy : dzialalnosc.gospodarcza + wlasne auto i sama prowizja bez podstawy. Jak na oddzial swiatowej firmy to slabo, nieprawdaz ? Tym bardziej ze oczekuja doswiadczenia i bieglej znajomosci conajmniej 1 jezyka obcego. Slabe warunki. I tak..... to prawda, to inna filia Home Brokera ;D

Weronika

@nie lubię pośredników, i jaki był w końcu dalszy plan rozwoju tej sytuacji?

w0

szukacie widzę obecnie doradców klienta zamożnego... nie ukrywam że nazwa samego stanowisko daje duże nadzieje na karioerę i pieniądze - czy tak jest w rzeczywistości?

nie lubię pośredników !!!!

Ta firma to totalne dno!!! Od 3 dni czekam na to żeby super zajęty agent do mnie zadzwonił i umówił się na oglądanie mieszkania, którym jest zainteresowany!! Klient dzwoni na numer kontaktowy, który jest w ogłoszeniu po czym jest od razu przekierowanie do jakieś centrali a nigdy nie ma połączenia bezpośrednio z agentem!!! DNO DNO DNO i jeszcze raz DNO !!!!!

ZetWu

Pamiętajcie, że sotheby's polska to nic innego niż home broker tylko pod inna nazwą. Podrawiam ZW

ciekawy

Nie ma umowy o pracę. Jest współpraca a doradca musi prowadzić własną działalność gospodarczą. Dostajesz telefon i laptop i do roboty. Auta służbowego na początku nie ma. Ogólnie szału nie ma.

Zostaw opinię o Poland Sotheby’s International Realty - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poland Sotheby’s International Realty