Opinie o Tabor Dębica Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Tabor Dębica Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tabor Dębica Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tabor Dębica Sp. z o.o. w Sosnowiec

Administrator Nowy wpis

Czy Specjalista ds. zaopatrzenia jest możliwy w firmie Tabor Dębica Sp. z o.o.? Ktoś z pracujących się wypowie?

Bolek Nowy wpis

Nie polecam tego zakładu pracy nikomu , normalna firma zapewnia pracownikom ubrania robocze ,a tu niestety ciuchy robocze ,kask,latarkę czołową , rękawice,buty , człowiek musi sam sobie załatwić,pracujesz cały miesiąc śmieszną pensje dostaje się ,ja dostałem niecałe 2 tys za jeden miesiąc ,niby mieli uczyć ,niczego nie przyuczają.A gdzie się pytam jest kierownictwo ,kawkę piją??? Robotnicy przychodzą wypici lub w kantynie popija się trunki alkoholowe ,a jak dojdzie do wypadku,to kto za to odpowie???? Nie Polecam i odradzam.

Jerzy

Tabor Dębica to bardzo dobra firma, przesadzacie z tym narzekaniem!!!

Anonymous
@Jerzy

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia !

krzysiek
@Jerzy

w biurach na pewno , ale na halach trzeba (usunięte przez administratora)

Bartosz Nowy wpis
@krzysiek

A ty na hali pracujesz, tak? Jak z zarobkami to wygląda?

Calo Nowy wpis
@Bartosz

Chcesz tu robić?

Ogłoszenie na Mechanik do Tabor Dębica Sp. z o.o. pojawiało się w Pracuj.pl, polecacie aplikować?

bartłomiej

kiła i mogiła , jak naj dalej

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Tabor Dębica Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Specjalista ds. Technicznych? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Tomasz

Siemaneczko. Rozglądam się za nową robotą, dlatego sprawdzam opinie pracowników. Zakładam, że dowiem się więcej o firmach z Sosnowca. Pomóżcie mi i opiszcie jaka jest atmosfera w firmie Tabor Dębica Sp. z o.o.? Czy firma dobrze traktuje pracownika? Czy są darmowe obiady pracownicze, albo inny sposób na jedzenie obiadów w pracy? Pozdrawiam Tomasz

Czy firma Tabor Dębica Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Dżedaj

no pewnie , że sie kieruje zasadą równości. Kobita na stanowisku spawacz-operator młota zarabia tyle samo co męźcizna a na przykład taka męźcizna na stanowisku sekretarka osobista prezesa ,,full wypas " zarabia też ...

Iza
@Dżedaj

No popatrz jak tu równo z tymi płacami... A tak szczerze myślisz, że kto więcej roboty zrobi w godzinę z tym młotem? Kobieta czy mężczyzna? ;p

Alicja

Widzę, że firma ma bardzo dużo ofert pracy, na różne stanowiska. Trochę to wygląda, jakby wszyscy poodchodzili? W sumie patrząc na wasze opinie tak może być. Chociaż są też pozytywne... To może jednak firma się rozwija i stąd te oferty?

Czy pracodawca Tabor Dębica Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Makolomba

w jakiś sposób motywuje , najniższa krajowa to super motywacja

@Makolomba

Rozumiem, że piszesz o wynagrodzeniu. A jak wygląda kwestia świadczeń socjalnych, jakichś dofinansowań do wczasów, prywatnej opieki medycznej, karty sportowej?

mlody
@Gabriela

hahahahahaha , przez tydzień będę sie śmiał hahahahaahahah

RudyPijakzBoru

Pracowałem tam 10 lat temu dobra była ekipa w gardło się lało litrami nieznaczna cześć ekipy płynie rzeką w czyśćcu!!Słynny kierownik Marek S. dobry ziomek chyba wszystko zajeba.... co się dało z Tab.. w tamtych latach i tez nie był zwolennikiem klubu AA .Żyło się co tydzień z wypłaty do wypłaty w gardło się lało od rana do wieczora spało sie w szatni piękne czasy.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Tabor Dębica Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

bejok

A skąd żeś sie urwoł ? Z kosmosu ?

nick

dlaczego szukaja kierownika tego oddzialu? na pracuj.pl jest ogloszenie.

Kali
@nick

Bo to tak wspaniała firma , ze nawet kierownikiem nik być nie chce.

Pedro

A wystarczą chęci do pracy i wszystko jest ok. Normalna firma pod warunkiem, że pracujemy tak jak tego oczekują.

Kali
@Pedro

Czyli pracujemy jak w łagrze za najniższą krajową. To jest oczywiście normalne według ciebie ?

Dużo racji w tym, że punkt widzenia zależy od siedzenia. Dobra praca to dobra pozycja w firmie nic więcej nie trzeba dodawać!

Artur

fajna firma

Gabriela

@Mme Jestem tutaj po to, by pomóc użytkownikom forum w zasięgnięciu informacji o danym pracodawcy - stąd moje pytania. Piszesz, że pracodawca, jakim jest firma Tabor stosuje mobbing. A mobbing jest świadomym, uporczywym nękaniem psychicznym pracownika w sposób werbalny lub niewerbalny przez przełożonego lub współpracownika - jesteś zatem pewny, że o to chodzi? @Adam Skąd to wiesz? Jesteś ich pracownikiem? Warto, żebyś poparł jakiś argumentami swoje stanowisko. @Jerzy Skoro tak twierdzisz, to może napisałbyś nam coś więcej o tym pracodawcy?

Wiktor

Może ktoś napisze jaką macie atmosferę w pracy?

@Wiktor

Atmosfera ? Totalny mobbing, wazeliniarstwo, donosicielstwo. Wszystko co najgorsze może wylezc z człowieka za minimalną płace w dodatku.

Jak ktoś nie lubi pracować to nie może dobrze pisać. Firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy

@Adam

Heeheehee ! W czasach ll wojny do niemieckich obozów przyjeżdżały różne delegacje z czerwonego krzyża i tez wszyscy mówili że jest tam fajnie i super. Jesteś Adasiu zapewne komendantem.

Gabriela

Dawno nie pojawiły się nowe opinie na temat Tabor Dębica Sp. z o.o. - zachęcam do podzielenia się swoimi odczuciami dotyczącymi pracy w tym miejscu! Może któryś z byłych lub aktualnych pracowników zechce się wypowiedzieć, jakie warunki oferuje ten pracodawca? Na stronie internetowej firmy widnieje wiele aktualnych ogłoszeń o pracę - czy warto składać swoje CV? Dla zainteresowanych podrzucam szczegóły: http://www.tabor-debica.pl/contents/contentsContent/view/slug/kariera

@Gabriela

Sama się tam zatrudnij a zobaczysz jak wyglądają warunki pracy w trzecim świecie bez potrzeby wyjazdu daleko za granicę

Kunta Kinte

Super firma ! Super warunki pracy ! Super zarobki ! Super atmosfera ! Polecam wszystkim.

;P
@Kunta Kinte

He he dobre :D

admin

Wiesz czy w firmie Tabor Dębica Sp. z o.o. można dostać premię lub dodatkową podwyżkę? Jakie są szanse na awans? Czekamy na Twoją opinię i komentarz!

Zostaw merytoryczną opinię o Tabor Dębica Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Tabor Dębica Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tabor Dębica Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tabor Dębica Sp. z o.o.?

Tabor Dębica Sp. z o.o.