Opinie o Orlen w Kołbiel 1 Maja 5

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Orlen. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Orlen o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orlen w Kołbiel 1 Maja 5

Franek Nowy wpis

Ogólnie nie polecam pracowników oprócz pani Mileny bodajże taka młoda dziewczyna? bardzo miła przyjazna pomocna

Danuta

No taka chyba niezbyt przyjazna atmosfera tam panuje. Pan który wykonuje prace na dworze dalej pozwala sobie na jakieś niemiłe słowa o koleżankach z pracy? Ogólnie jest już lepiej jeśli chodzi o nastroje między pracownikami?

Obserwator Nowy wpis
@Danuta

Głównie przez nie równe traktowanie pracowników np pani sylwia mogła brać wolne kiedy chciała i jak długo chciała po zabiegu u kosmetyczki miała zwolnienie z dostaw magazynowych nawet gdy zmieszała z błotem klienta było wszystko ok a reszta no cóż są równi i równiejsi

Małgorzata Nowy wpis
@Obserwator

No jeśli to prawda to faktycznie spora nierówność. :/ Takich sytuacji nie można przypadkiem gdzieś zgłosić?

Marta2841

Współpracę z Orlenem rozpocząłem dawno temu, ponad pół roku temu, sprawdziłem kilku brokerów i wiecie, jestem bardzo zadowolony, że zostałem z Orlenem. Wybór brokera Forex to odpowiedzialne działanie, które wymaga od inwestora dużej wiedzy i umiejętności. Szczególną uwagę należy zwrócić na licencje i organy regulacyjne. Od razu zwróciłem uwagę na wypłatę środków. Zapoznałem się z systemem wypłat, jestem zadowolony, nie ma się czego czepiać. Nie handlowałem na innych platformach, ale zapoznałem się z obsługą i referencjami też, więc mój wniosek jest taki: firmy, umowy są nienagannie podobne, nie ma wielkich różnic. Istnieją tak zwani "Czarni" brokerzy, którzy mają doskonałą obsługę i oszałamiające zyski. Jedyna różnica polega na tym, że zyski nie są tak duże, by można je było sobie wyobrazić. W systemie czasu rzeczywistego, monitorowanie konta na żywo z brokers.ru pokazuje najbardziej aktualne informacje. Po wielu selekcjach zdecydowałem się na Orlen.

Iwona Nowy wpis
@Marta2841

Haha, może napisz, jaką to na stacji paliw masz obsługę brokerską? Gdzie mają biuro, schowane za ladą? XD Na poważne - ilu godzinne macie zmiany na stacji? To jest praca w systemie równoważnym, że raz np. 12 godzin, a raz 5?

Uważajcie na kasjerkę pod Nr 11 w dniu09.06.2021 podczas zapłacenia za paliwo wydała 20 zł reszty poprosiłem hot doga, niepostrzeżenie te 20 zł znikneło z lady szkoda słów (usunięte przez administratora)

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Orlen spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Ilona

Czy firma Orlen w mieście Kołbiel poszukuje nowych pracowników? Dajcie znać jeśli ktoś posiada jakieś nowe informacje.

G.

Pan pracujący na dworze niepochlebnie opowiada o swoich koleżankach z pracy. Jestem z okolicy i wiem ze nie tylko mi. Panie Łukaszu, nie ładnie. Tak się nie robi. Szczególnie historie w które aż trudno uwierzyc.

Filipek

To jest forum pracownicze więc myślę, że takie uwagi warto przekazać do firmy!

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Orlen? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

gość

Obsługa tej stacji lubi sobie po imprezować na nocach zwłaszcza blond Kasia z nią się dużo dzieje oj dużo

gość

Jeszcze nie spotkałem się z tak chamską obsługą pani Sylwi jej ton głosu odzywki do dziecka świadczy tylko o poziomie jej wychowania

Miro

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Kierowca

Miła obsługa. I tą blond

tajemniczy gość

stan kawiarki jej wygląd ten brud pamiętam do dziś i olewatorske podejście do klienta wręcz mnie odrzuciło jak kobieta prosiła o pomoc przy tankowaniu te bezczelne odzywki kasjerów i ich zachowanie obleśne

bardzo miła obsługa a szczególnie pani Sylwia

Zostaw merytoryczną opinię o Orlen - Kołbiel

• Jak się pracuje w Orlen?

Zobacz opinie na temat firmy Orlen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orlen?

Orlen