Rzeszów

Opinie o Piotr Kamiński Robert Kamiński Kancelaria Radców Prawnych Spolka Partnerska w Rzeszowie

piotr 66

Interesuje mnie praca w tej Kancelarii. Chciałbym zapytać o finanse i atmosfere pracy na stanowisku r.pr.?

Zostaw opinię o Piotr Kamiński Robert Kamiński Kancelaria Radców Prawnych Spolka Partnerska w Rzeszowie - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piotr Kamiński Robert Kamiński Kancelaria Radców Prawnych Spolka Partnerska w Rzeszowie