F.T.H. Pro-Tech

Opinie o F.T.H. Pro-Tech

ala

Firma F.T.H. Pro-Tech zajmuje się sprzedażą części i usług serwisowych do maszyn budowlanych takich jak koparki, koparko-ładowarki itp., glownie jak sie orientowalam poszukuja osob na stanowiska obslugi klientow. ja sama sie zainteresowalam oferta chociaz widze e poszukuja tam osob min 3 letnim doswiadczeniem a wynagrodzenie wynosi 2.000,00 zł - 3.500,00 zł / miesięcznie (Brutto), a jak z premiami ktos cos wie?

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o F.T.H. Pro-Tech - Gliwice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.T.H. Pro-Tech