KRAVTER SP Z O O

Opolskie

KRAVTER SP Z O O

Opinie o KRAVTER SP Z O O

Wiesz jak wyglądają zarobki w KRAVTER SP Z O O? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się ważne!

Czarek

Jak dobrze się pracuje to nie macie chęci do pisania?

Weronika

@wfe czy udało Ci się zatrudnić w KRAVTER? Jak obecnie wygląda sytuacja w firmie - może możesz się odnieść do tej kwestii? Od dawna nie pojawiały się informacje a temat warunków zatrudnienia. Czy coś w obecnym roku się w tym aspekcie zmieniło?

wfe

Wiadomo czy est szansa na to, żeby znaleźć u nich teraz zatrudnienie? Bardzo mi zależy na współpracy z nimi, bo sam jestem budowlańcem.

Zostaw opinię o KRAVTER SP Z O O - Opolskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KRAVTER SP Z O O