Opinie o PAL-GAZ PALACZ SP. Z O.O. SP. K. w Nowy Tomyśl

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie PAL-GAZ PALACZ SP. Z O.O. SP. K.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w PAL-GAZ PALACZ SP. Z O.O. SP. K. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PAL-GAZ PALACZ SP. Z O.O. SP. K. w Nowy Tomyśl

Administrator Nowy wpis

Może ktoś podzieli się swoim doświadczeniem na temat pracy na stanowisku Pracownik Budowlany w firmie PAL-GAZ (usunięte przez administratora) SP. Z O.O. SP. K.?

qwerty Nowy wpis

Jakiś AMG/Brabus już jest?

Herkules Nowy wpis

A ile na starcie można wyciągnąć.Zastanawiam się nad zmianą pracy.A jak wygląda sprawa z zusem.Sami musicie płacić czy firma płaci i co z dietami jeśli wyjeżdżacie na dłużej.Czy są?

Xxfree Nowy wpis

Byłem pracownikiem przez 6 lat . Kasa na czas A to chyba najważniejsze. Jedyne co nie pasowało to bardzo mało czasu na sen.

PAL-GAZ PALACZ SP. Z O.O. SP. K. prowadziła rekrutację na stanowisko Kierownik robót - posadzki przemysłowe. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

Ja tam lubię tu pracować.

Marzena

Widzę, że nie prowadzicie dyskusji o PAL-GAZ PALACZ jako pracodawcy. Z perspektywy osób poszukujących aktualnych informacji o tej firmie przed ewentualnym zatrudnieniem do niej, ważne jest wznowienie z Waszej strony dodawania opinii o tym pracodawcy. Na stronie internetowej PAL-GAZ PALACZ w zakładce kariera zauważyłam oferty pracy w tej firmie. Poszukiwany jest m.in. kierownik robót, brygadzista prac posadzkarskich, betoniarz i zbrojarz. Co osoby odpowiedzialne za podobne bądź takie same obowiązki w firmie, mogą powiedzieć o warunkach pracy na tych stanowiskach? W Waszej ocenie, warto jest się nimi zainteresować?

Jukś

To prawda, że jest sporo rotacji, generalnie uważam, że nie jest to zła rzecz, a na pewno nie jest domeną samej firmy, przeciez nie od dziś wiadomo, że tę tworzą ludzie i jak oni mają problem, to się zwalniają, czasami nie umieją i nie chcą pracować

lary

Pracuje w tej firmie już od wiele lat. Ci co pisza ze jest tak zle to osoby które albo wyleciały z roboty za alkohol albo inne rzeczy. Sa pracownicy ktorzy robia tu od wielu lat, postawili chaty i zyja niezle– nie wszedzie jest taka możliwość jak wszyscy wiemy. Smieciowki? Polecam znaleźć firme gdzie dadza ci 3,500 zl na umowe o prace – nie znajdziecie. pozatym wszystkim placa dodatek za sobote i jak trzeba to i niedziele. ci co robia i cos potrafia to oprocz tego maja jeszcze premie i to nie 100 zl.

marcopolo

@Pola - może w Biedronce się odnajdziesz ?

admin

Wiesz coś o nowych rekrutacjach w firmie PAL-GAZ PALACZ SP. Z O.O. SP. K.? Jak wygląda praca w firmie? Podziel się swoją opinią z użytkownikami forum.

Zostaw merytoryczną opinię o PAL-GAZ PALACZ SP. Z O.O. SP. K. - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w PAL-GAZ PALACZ SP. Z O.O. SP. K.?

Zobacz opinie na temat firmy PAL-GAZ PALACZ SP. Z O.O. SP. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

PAL-GAZ PALACZ SP. Z O.O. SP. K.
3.4/5 Na podstawie 14 ocen.
  • 25A
    64-300 Nowy Tomyśl

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
PAL-GAZ PALACZ SP. Z O.O. SP. K.