Opinie o Montex Bauer Krzysiński sp.j. w Ząbkowice Śląskie

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Montex Bauer Krzysiński sp.j.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Montex Bauer Krzysiński sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Opakowania, etykiety, folie, taśmy - produkcja palet

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Montex Bauer Krzysiński sp.j. w Ząbkowice Śląskie

łukasz Nowy wpis

omijać tych partaczy okna z wadami, szyby porysowane, reklamacji rok się nie można doprosić, Oknoplast zerwał z nimi umowę bo klienci dzwonili do nich na skargę na montex , jesli ktoś lubi hazadr to niech kupi okno u nich a potem niech się buja ,daje słowo nie naprawią wady tylko sąd zostaje

Vicky Nowy wpis

Nie polecam!!! Czekałam na okna pół roku (bo covid, bo właściciel chory) po czym Pan Krzysztof stwierdził, że jednak wycofali moje zlecenie z produkcji bo nie było zaliczki. Nie raczyli mnie o tym poinformować wcześniej. Gdy chciałam wpłacić zaliczkę to powiedzieli, że jest jeszcze czas. To wszystko to bzdura. Ceny okien poszły w górę I nie opłacało im się robić okien dla mnie po starych cenach! Teraz jak będę chciała zamòwić okna to muszę zapłacić 50% więcej! (usunięte przez administratora) JEDNE!

Ewa Nowy wpis
@Vicky

A to nie miałaś z nimi podpisanej jakiejś umowy na te okna, że tak łatwo było im zrezygnować ?? Tylko słownie tak ustalili, że będą wtedy i wtedy ?

Helena Nowy wpis

Nie widzę tu żadnej opinii pracowników. Widzę że o klienta zbytnio nie dbają, jak w takim razie podchodzą do swoich ludzi? Mąż słyszał że monterów tam zatrudniają co jakiś czas i chce tam iść się o pracę postarać. Tylko czy warto, bo po tych opiniach trochę mam obaw.

Kamil

Nie polecam, dziwię się że tych (usunięte przez administratora) jeszcze nie zamknęli, kupujesz okna z wadami, reklamacje mają w (usunięte przez administratora) tel nie odbierają, omijać oknoplast wycofał się ze współpracy z nimi

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Montex Bauer Krzysiński sp.j., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

Nie polecam kupować u nich, chyba że ktoś chce chodzić po sądach, widzę że oknoplast wycofał się ze współpracy z nimi

A ja proszę o info od pracowników - polecacie czy nie?

Krzysztof Dudek

Bardzo nie polecam. Po montaz drzwi ok 1,5tyg okazało się że uszczelka się zepsuła. Montex zobowiązał się do wymiany na nową w ciągu kilku dni. Usterka została zgłoszona początkiem stycznia i do tej pory nie została usunięta a mamy koniec lutego. Każdy telefon kończył się slowami "jutro juz na pewno zostanie usunieta". Firma (usunięte przez administratora) i nie wywiązuje się z umowy gwarancyjnej.

Firma to totalne (usunięte przez administratora) od roku czasu zakładają rolety .Właściciel nie odbiera telefonów A jak już się mu odbierze to zwala winę na pracowników. Moich zapłaconych rolet jak nie ma tak chyba nie będzie. Ta złodzielska działalność powinna się rozpaść. NIE POLECAM !!!!! ps : nawet nie zasługują na jedną gwiazdkę

Jarosław
@466786

Niepokojąca jest Twoja wiadomość, którą podałeś w tym właśnie wątku. Coś czuję, że rzeczywiście firma ta ma jakieś nierozliczone kwestie właśnie z Tobą. Od Twojego wpisu minęło jednak już trochę czasu, dlatego też może będziesz tak uprzejmy i napiszesz, czy udało Ci się może już wszystko wyjaśnić? Napisz dobrze?

Katarzyna

Ile tam fachowcy zarabiają?

Okna Montex

Proszę unikać tej pseudo firmy. Nie mają pojęcia o swojej profesji. Bardzo ładnie rozmawiają z klientem dopóki nie otrzymają zapłaty za zamówienie, a następnie kontakt jest bardzo utrudniony. Na poprawki przyjeżdżają po kilka razy, a w efekcie robią jeszcze gorzej niż był. ODRADZAM.

Iza

Nie polecam firmy.Sa bardzo nieslowni,pływają klienta.W październiku po bardzo długim oczekiwaniu na okna i po ciągłych telefonach ponaglajacych naszej strony Panowie wymienili okna i odrazu zostały one zreklamowane.Mamy kwiecień naprawy do tej pory nie zrobili.Nie odbierają albo jak już odbiorą to "W następny czwartek wszystko będzie zrobione".Serdecznie nie polecam

Artur Rąpała

Nierzetelni, niedokładni, nie polecam nikomu, od 30 września 2019 nie mogę się doprosić o wymianę listew w oknie, nie odbierają telefonu, najpierw czekałem ponad dwa miesiące na regulację drzwi tarasowych, jak już monterzy przyjechali zrobili to nieudolnie, ponowny kontakt - farsa od dwóch miesięcy ani Pan Bauer ani Pan Krzysiński nie odbierają telefonu. Radzę omijać szerokim łukiem, pewnie sprawa skończy się w Sądzie bo ja nie odpuszczę.

Zostaw merytoryczną opinię o Montex Bauer Krzysiński sp.j. - Ząbkowice Śląskie

Montex Bauer Krzysiński sp.j.
  • Melioracyjna 3
    57-200 Ząbkowice Śląskie

Montex Bauer Krzysiński sp.j.