Ebhar Mobile Solutions Poland Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Ebhar Mobile Solutions Poland Sp. z o.o.

lidasx

Z tego co widziałem to kiedyś poszukiwany był kierownik regionalny. Nie wiem czy firma nie jest na tyle spora, że takich rekrutacji nie jest w stanie zorganizować wewnętrznie i tam dokonać wyboru, awansować kogoś kto na to zasługuje - myślę, że ludzie na pewno mieliby poczucie, że nastepni mogą być oni.

Tomek

Znajdują się w budynku Axa przy Okopowej (to jest Wiko mobile)

Tomek

Witam, szukam kontaktu do tej firmy. Czy ktoś jest w stanie mi pomóc? Pozdrawiam, Tomek

Zostaw opinię o Ebhar Mobile Solutions Poland Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ebhar Mobile Solutions Poland Sp. z o.o.