Centrum Rozwoju Biznesu

Opinie o Centrum Rozwoju Biznesu

Marta90

Wspolpraca z ta firma przebiega pomyslnie, jestem na razie zadowolona. I co ważne, firma daje spore mozliwosci rozwoju. Jeżeli chodzi o zarobki to co prawda podstawa nie za wysoka, ale niezle premie, co jest duzą motywacją. Polecam

Zostaw opinię o Centrum Rozwoju Biznesu - Łowicz

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Rozwoju Biznesu