Holbex

Lesznowola

Opinie o Holbex

K.A.M.

Przestrzegam każdego przed pracą w firmie Holbex sp. z o.o. Firma słynie z ciągłych roszad personalnych w każdym dziale -dotyczy to zarówno przedstawicieli medycznych jak i przedstawicieli farmaceutycznych oraz Key Account Manager.Jeżeli szukasz pracy na 2-3 miesiące to podejmij "wyzwanie'',potem i tak tobie podziękują.Problemem nie są nawet bezpośredni przełożeni ale właściciel-prezes który (wiadomo to"moja" firma) w każdej chwili może podjąć decyzję o rozstaniu.Przedstawiciele ciągle kombinują jak tu wpisać lewe zamówienie do Farmapromu,pompują sztuczne wizyty byle utrzymać się jeszcze jeden miesiąc dłużej.

xxx
@K.A.M. 27.01.2015 20:39

1000% prawdy!!!!!! jedna ściema poza kilkoma osobami

Zostaw opinię o Holbex - Lesznowola

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Holbex