Energie2 Sp. z o.o.

Lubuskie

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 7 ocen.

Opinie o Energie2 Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Energie2 Sp. z o.o.

Marek

Przepraszam Tomasza Kozioła, pracownika Energie2 za pomówienie go na niniejszym portalu polegającym na wskazaniu nieprawdy co do jego osoby, postępowania oraz wykonywania przez niego zawodu.

Adam

A u mnie wszystko było ok, pan który przyszedł, wyjaśnił o co chodzi, dał czas do namysłu, podpisałem umowę i wcale nie czuję się oszukany!

anonim

(usunięte przez administratora)

Janusz

Miałem podobna sytuację. Widocznie źle zrozumiałeś o co chodzi. Trzeba było skontaktować się z dystrybucją a nie sprzedawcą. Tam mi wszystko wyjasnili. Okazało się że to działa na zasadzie umowy kompleksowej z PGE. Po otrzymaniu rachunku jestem zadowolony. Nie jest to dużo taniej, aczkolwiek u mnie wychodzi ok 10 -15 zł na rachunku.

Piotrek

Polecam pracę w tej firmie.

Bartek

Praca w tej firmie jak przedstawiciel handlowy jest opłacalna. Pozwalają się rozwijać, firma działa prężnie, a płacą dobrze

bzyk

Jakby ją zostawili to była by szansa przeczytać ale nie zostawili. Cwaniaki pierwszy rachunek z karą przysłali po 3 miesiącach. W terminie po którym nie ma możliwości w ogóle odstąpić od umowy lub ją zaskarżyć. Dopiero na pismo do nich przysłali umowę , regulamin i inne

Wiola

Jakby każdy czytał to co podpisuje to chyba nie byłoby takich kwasów.. Po podpisaniu umowy, jeszcze raz dokładnie ją przeczytałam bo wszystko jest jasno napisane, trzeba się tylko zmobilizować. Wiem na czym stoję i jestem zadowolona.

bzyk

Agenci naciągają starszych, nie mówiąc im wszystkich szczegółów. W sumie umowa na 3lata i zysku 1,07zł/mc (przy 100kW/mc)ale w plecy 9,zł za opłatę abonamentową, chyba że się zużywa 750kW/mc to jest się na czysto

Zostaw opinię o Energie2 Sp. z o.o. - Lubuskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Energie2 Sp. z o.o.